• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy dodanie opcji - drugi zwiadowca ma sens?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

Czy dodatkowy zwiadowca ma sens?

  • Tak, jeden to za mało, a nie można go odwołać

  • Nie, jeden wystarczy


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser

Guest
Przyznam, ze tego typu klasyfikacja czyichs argumentow zawsze mnie odrobine irytuje ;)
Rownie dobrze moznaby powiedziec, ze argumenty za dodaniem drugiego zwiadowcy sa jeszcze slabsze, bo przeciez tylu graczy doskonale daje sobie rade bez tego.

Tyle, ze oba te stwierdzenia nie sa zbyt konstruktywne i nic nie wnosza do dyskusji, wiec sa po prostu... slabe ;)
No i tu się grubo mylisz, obecnie:
- jest możliwość zdobycia magicznych z iglicy
- jest możliwość zdobycia diamentów ze studni i dżina

Dlatego posiadanie magicznych jest tylko kwestia czasu a to automatycznie rozwiązuje „problem” rozbudowy wielu budynków co równocześnie załatwia wasz problem nadążania z budowa za zwiadem...
Zreszta zerknąłem sobie na miasta topowych graczy... niebiesko panie niebiesko :)
Pomijam ze są jeszcze inne sposoby rozwiązania tej kwestii

W każdym razie pomysł jest mi obojętny, bo jednego nawet nie nadużywam tylko na nie rozumiem tego „nie bo” ktoś może mieć problem?
Aktualnie można mieć problemy niemal ze wszystkim w tej grze a jednak są gracze :) którzy daja radę i naprawdę obecnie jest tyle ułatwień ze starym góralom się nie śniło :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry