• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy istnieje bractwo w którym wszystkim się chce ???

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 848892094
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 848892094

Guest
Hey ... Niedawno zacząłem grać więc borykam się z trudnościami początkującego lecz nie to jest problemem w tej grze a aktywność ludzi w bractwie... Czy istnieje w miarę stabilne bractwo które się nie rozpadnie i w którym można by się spokojnie rozwijać ??? Uwielbiam turnieje i choć na razie mam niewielkie możliwości to zadziwia mnie fakt że choć jestem najmniejszym punktowo graczem w bractwie to osiągam w turniejach jedne z najlepszych wyników ... To nie jest naturalne i świadczy tylko o tym że ludzie po prostu nie grają. To już drugie bractwo w którym nie ma aktywności graczy na podstawowym poziomie nawet... Czy istnieje bractwo w którym ludzie po prostu grają turnieje bo lubią ??? Nie rozumiem dlaczego turnieje są traktowane jak przykry obowiązek lub sprawa do przemilczenia ... Jak znaleźć ludzi którym się chce ? Czy ktoś lubi grać turnieje ? Czy istniej bractwo które oferuje szanse na w miarę stabilną sytuację turniejową ??? Ręce opadają bo to już drugie bractwo bez szans na wynik w turniejach ... Pozdrawiam tych którym gra sprawia jeszcze radość rozgrywki ...
 

DeletedUser3033

Guest
hmm to już norma i będzie gorzej i to nie jest już wina graczy
 

Deleted User - 848892094

Guest
Dzięki za odpowiedź i choć nie rozumiem tego co napisałeś to zgadzam się że to powszechne zjawisko .... Jednak wierzę w to że gdzieś są ludzie tacy jak ja którzy grają z przyjemnością w tą grę . No kurde .... Musi być ktoś komu się chce . Jak słyszę że nie mam czasu na grę to mnie coś trafia . Ja znajduje czas na grę bo tego chcę .
 

DeletedUser3033

Guest
to wina wprowadzanych bezmyślnie zmian w grze i ich falowych konsekwencjach
 

DeletedUser3033

Guest
Jestem w bractwie w którym każdy gra z zaangażowaniem a turnieje i iglica nie są uciążliwym obowiązkiem tylko przyjemnością..:) Serdecznie Ci życzę abyś znalazł takie bractwo bo wtedy naprawdę chce się grać..:))
hmm pewnie masz racje
zerknełem do kupca by zgarnąć ofki z bractwa
u kupca mam 20 stron ofek i ani jednej którą bym potrzebował a co zabawne gram surką :)
 

Tajniakos

Paladyn
Hey ... Niedawno zacząłem grać więc borykam się z trudnościami początkującego lecz nie to jest problemem w tej grze a aktywność ludzi w bractwie... Czy istnieje w miarę stabilne bractwo które się nie rozpadnie i w którym można by się spokojnie rozwijać ??? Uwielbiam turnieje i choć na razie mam niewielkie możliwości to zadziwia mnie fakt że choć jestem najmniejszym punktowo graczem w bractwie to osiągam w turniejach jedne z najlepszych wyników ... To nie jest naturalne i świadczy tylko o tym że ludzie po prostu nie grają. To już drugie bractwo w którym nie ma aktywności graczy na podstawowym poziomie nawet... Czy istnieje bractwo w którym ludzie po prostu grają turnieje bo lubią ??? Nie rozumiem dlaczego turnieje są traktowane jak przykry obowiązek lub sprawa do przemilczenia ... Jak znaleźć ludzi którym się chce ? Czy ktoś lubi grać turnieje ? Czy istniej bractwo które oferuje szanse na w miarę stabilną sytuację turniejową ??? Ręce opadają bo to już drugie bractwo bez szans na wynik w turniejach ... Pozdrawiam tych którym gra sprawia jeszcze radość rozgrywki ...

@driwer3 Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził i dużo tu zależy od arcy aby grało się z przyjemnością i uwierz, że jest w tej grze sporo takich składów i to całkiem nie mało, którym chce się grać ;) Musisz po prostu na takie trafić bo nie jest to niemożliwe :)
Dobrym narzędziem do szukania takich bractw jest strona https://www.elvenstats.com
Tam możesz sprawdzić czy wśród graczy w bractwie są tacy którzy nie grają od dłuższego już czasu ( przy ich nicku pokaże się wtedy wykrzyknik) Sprawdzisz kto w bractwie jakie robi wyniki w turnieju itp.
@Shadows Dragon gra ewoluuje jak każda inna. Niestety przy tym zdarzają się mniejsze bądź większe wpadki. Tą grę cechuje nauka cierpliwości.
Są tu na forum niestety tacy co jej nie mają, nie potrafią przystosowywać się do zmian, gra im nie wychodzi i jedno co potrafią to dawać głupio-mądre rady zwalając swoje niepowodzenia w grze na zachodzące w niej zmiany... znasz takich?

@driwer3 głowa do góry i powodzenia w poszukiwaniach Ci życzę :)
 

DeletedUser3033

Guest
odpowiadając na twoje pytanie to właśnie przeczytałem
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Shadows Dragon trochę przesadzasz. Zmiany zachodzą w każdej grze.
@driwer3 bardzo trudno jest stworzyć bractwo w którym wszystkim się chce ;) jeszcze trudniej jest je znaleźć ale można.
Wejdź na stronę elvenstats zakładka turnieje. Odnajdź Felyndral PL.
Wyświetli ci się 50 autentycznie aktywnych bractw zazwyczaj te od 30 miejsca w dół przyjmują maluszków :)
Ach @tajniakos mnie uprzedził ;)
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
bo jakoś zgubiłem tęczowe okulary
To nie tłumaczy Twojego wiecznego stękania, siania dezinformacji i obrzydzania na siłę gry innym. Bądź obiektywny a nie złośliwy. Zacznij grać dla fanu, to lepsze od stękania dla zasady ;) jeżeli gra tak Ci obrzydła to kolega wyżej daje dobrą radę:
A no właśnie :) Ja chcę grać a nie narzekać .... Gdyby mi się ta gra nie podobała to bym sobie ją darował ....
 

Deleted User - 848892094

Guest
@driwer3 jeśli chcesz to zapraszam do nas. Mamy jedno wolne miejsce. Skontaktuj się w grze.
Okres wakacyjny mamy luz w turniejach, bo trzeba żyć i odpocząć, ale coś się klika. A po wakacjach wrócimy do normalnego trybu
Moje bractwo było fajne ale ludzie pouciekali. Teraz to już tylko cień bractwa. Mam niewielkie jeszcze możliwości ale i tak robię jedne z najlepszych wyników w bractwie ... Nie wiem czy taki maluszek by wam się przydał ale zawsze staram się na maxa :)
 

Proqrator

Rozbójnik
Moje bractwo było fajne ale ludzie pouciekali. Teraz to już tylko cień bractwa. Mam niewielkie jeszcze możliwości ale i tak robię jedne z najlepszych wyników w bractwie ... Nie wiem czy taki maluszek by wam się przydał ale zawsze staram się na maxa :)
Jesteśmy otwarci na maluszki, bo z chęciami potrafią na prawdę wiele. Więc jeśli tylko chcesz to zapraszamy i służymy pomocą w początkach. Każdy kiedyś zaczynal
 

Tajniakos

Paladyn
@driwer3 nawet nie wiesz ile radości sprawia taki chcący maluszek :) Zdecydowanie szybciej rozwiniesz skrzydła i wyniki będą jeszcze lepsze :) Z tego co widzę to od jakiegoś czasu u Was sporo graczy odeszło, wyniki w turnieju spadły diametralnie i chyba zadziałała na resztę demotywacja bo tak działają na innych masowe odejścia z bractwa a takie właśnie u Was miały miejsce.
 

Deleted User - 848892094

Guest
Dołączyłem do innego bractwa z wielkimi nadziejami. Bardzo wam dziękuje wszystkim za miłe słowa i pomoc. Masz rację. Wielu fajnych ludzi odeszło bo jeśli w bractwie jest mniej niż połowa aktywnych to trudno się gra... Tym bardziej że ludzie nie tylko się bawią ale chcą też wyników . Dziękuje i pozdrawiam wszystkich .
 

DeletedUser3033

Guest
nie nom a ja tu sieje dezinformacje a jak to na zwać ?
masakra
bo jak można nazwać koloryzowanie faktów jak nie oszustwem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
nie nom a ja tu sieje dezinformacje a jak to na zwać ?
masakra
bo jak można nazwać koloryzowanie faktów jak nie oszustwem
To przestań je koloryzować na czarno i będzie ok ;)

gracz poprosił o pomoc i ją dostał na Winyandor sam przygarniamy maluszki bo najważniejszym kryterium są właśnie chęci które przekładają się na aktywność
 
Status
Zamknięty.
Do góry