• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5450
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Rycerski

Wędrowiec
No to trollowi nie chce się grać a chce zabłysnąć w rankingach , a , że nie ogarnia gry , to pomyślał sobie w końcu , że zrobi burze mózgów na forum
ale, ja, nie, chcę, zabłysnąć, na, forum, bo, mam, do, tego, brokat, i, nie, potrzebuję, do, tego, forum, czegoś, tam
Już widzę jak się kolejka chętnych bractw ustawia... ;)
Bo to zdechłe światy i co zrobisz xD
Trudno to pogram sam na tym zdechlaku.
Stare światy to pełne takich przemądrzałych anżejów co myślą że kluskę eonową zjedli i posiadają wiedzę tajemną na temat wszechświata.
A ja to tam mały graczyk z 404 punktami który jednak sobie pogra i chętnie posłucham mądrego, a nie przemądrzałego.
Jak ktoś z elfich tam gra i nie jest upośledzony, to zapraszam na pw. Potrzebuję wiedzy (nie tajemnej) na temat tego jak budować miasto elfów by nie zostać z ręką w nocniku przy awansowaniu :D
Pozdro!
 

Serengeti

Szef kuchni
Bo to zdechłe światy i co zrobisz xD
Trudno to pogram sam na tym zdechlaku.
Stare światy to pełne takich przemądrzałych anżejów co myślą że kluskę eonową zjedli i posiadają wiedzę tajemną na temat wszechświata.
A ja to tam mały graczyk z 404 punktami który jednak sobie pogra i chętnie posłucham mądrego, a nie przemądrzałego.
Jak ktoś z elfich tam gra i nie jest upośledzony, to zapraszam na pw. Potrzebuję wiedzy (nie tajemnej) na temat tego jak budować miasto elfów by nie zostać z ręką w nocniku przy awansowaniu :D
Pozdro!

No cóż, powodzenia życzę :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Bo to zdechłe światy i co zrobisz xD
Trudno to pogram sam na tym zdechlaku.
Stare światy to pełne takich przemądrzałych anżejów co myślą że kluskę eonową zjedli i posiadają wiedzę tajemną na temat wszechświata.
A ja to tam mały graczyk z 404 punktami który jednak sobie pogra i chętnie posłucham mądrego, a nie przemądrzałego.
Jak ktoś z elfich tam gra i nie jest upośledzony, to zapraszam na pw. Potrzebuję wiedzy (nie tajemnej) na temat tego jak budować miasto elfów by nie zostać z ręką w nocniku przy awansowaniu :D
Pozdro!

Jako, ze lubisz angielski to „You made my day, bro”, przy okazji przydałoby się posklejać twoje posty tutaj oraz z ankiety by zrobić instruktaż jak nie witać się na forum :) w skrocie:

1. Mamy 3 „zdechłe” serwery to zróbmy sobie czwarty? Brzmi conajmniej patologicznie
2. Pokazywać w każdym poście niską znajomość gry zarówno poprzez merytorykę jak i użyte słownictwo, co samo w sobie nie jest złe, ale w połączeniu z postawą roszczeniową…
Jak dla mnie wpadłeś tu po azjatyckich MMORPG, które maja swoje charakterystyczne cechy i pora chyba do nich wrócić bo:
3. Gwóźdź programu - nie ma to jak wejść na forum poobrazać mini społeczność graczy i na koniec wrzucać prosbe o przyjęcie do bractwa lol, z mojej strony to tak lekka ręką wpisałeś się sporej liczbie arcy na czarna listę, a że poczta pantoflowa działa prężnie to powodzenia w szukaniu mądrego a nie „przemądrzałego” :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Po całości wypowiedzi widać , że ten cały ktoś z nickiem Rycerski dzieciak w wieku 10 - 12 lat bez nadzoru rodziny w kwestii jego poczynań na internecie ale za to w realnym świecie nie ma nic do powiedzenia
Proponuję kolesia ignorować , bo nasze wypowiedzi nawet najbardziej sensowne tylko go nakręcają do dalszego bicia piany i tylko coś może się komuś wyrwać niestosownego , co popchnie dzieciaka do skargi do IG
 

kikimora

Rozbójnik
Taki drobny oftop z mojej strony

Czytata z regulaminu
Zabrania się tzw. spamowania, tj.:
powielania istniejących tematów; przed założeniem nowego wątku należy użyć wyszukiwarki w celu sprawdzenia, czy nie istnieje już podobny,
zamieszczania dwóch lub więcej postów bezpośrednio pod sobą; jeśli, po zamieszczeniu wiadomości, Użytkownik chciałby coś jeszcze dodać w danym temacie, powinien skorzystać z opcji "edytuj",
udzielania się w dyskusjach w sposób niewiele lub nic do nich nie wnoszący, pisania jedno- lub dwuwyrazowych komentarzy,
notorycznego używania pisma o większym niż standardowy rozmiarze bądź też odmiennym kolorze; nadużywania Caps Locka, zamieszczania nadmiernej liczby emotikonek; dodawania większych, niż się to wydaje potrzebnym, odstępów między wierszami i spacji; ewidentnego czynienia swej wiadomości mniej czytelną,.
Tak tylko dla formalności kolejny punkt do koszyczka, bo kolega nam zabłysnął ostra konkurencja w zakresie pod który punkt go "podpiąć"
 

Serengeti

Szef kuchni
Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek będzie chciał ci pomóc po tym poziomie trollingu i bucerki, który zademonstrowałeś na forum?
Wow! Ja jestem nieuleczalną optymistką, ale twojemu optymizmowi mogłabym buty czyścić ;)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Rycerski To ja tylko doradzę poszukać informacji o grze i iglicy tu na forum, jest ich sporo, wystarczy że wpiszesz nick @chris07070707 w wyszukiwaniu i wyszukaj kluczowe słowa , iglica wieczności , turniej, budowa miasta. Myślę że sporo ci się wyświetli, a czytać ze zrozumieniem najwyraźniej umiesz, więc korzystaj z ogólnie dostępnej wiedzy, skoro już na forum jesteś wszystko co potrzebne masz podane na tacy.
Powodzenia
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Kolega @Rycerski okazał się mało rycerski, więc temat zamykam. Ku przestrodze zostawiam wpisy tak jak są, by wszyscy wiedzieli jakiego zachowania na Forum tolerować nie będziemy. Temat przenoszę do Archiwum, aby nie raził w oczy nowych użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry