• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy wszyscy już macie ułatwienie motywacji, takie jak na apce?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2264

Guest
Pytam, bo wychodzi na to, że nadal jest tak, że niektórzy mają na wszystkich światach, a sporo jest takich osób, u których to w cale nie weszło.
Aktualizacja widać nie była powszechna. Zgłaszać to do suportu czy grzecznie czekać?
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Ja nie mam na żadnym świecie, aczkolwiek przynajmniej nie muszę szukać skrzyń po mieście, bo od razu się wyświetla nagroda za pomoc :)
 

DeletedUser1256

Guest
Bo to aktualka testowa. Tak samo było z produkcją grupową w warsztatach. Ułatwienie łapkowania ma na trzech światach,a jak było ułatwienie produkcji w warsztatach to nie miałem tego na żadnym.
 

DeletedUser2264

Guest
Bo to aktualka testowa. Tak samo było z produkcją grupową w warsztatach. Ułatwienie łapkowania ma na trzech światach,a jak było ułatwienie produkcji w warsztatach to nie miałem tego na żadnym.
Miałam na początku tylko na s3, i to jak dla mnie były właśnie testy, teraz mam to na 3 światach, inni nie, czyli co, kolejne testy?
@jarq coś wiesz kiedy to wejdzie dla Wszystkich?
 
Do góry