• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy wymiana pw jest zabroniona regulaminem ?

redutarybsona

Wędrowiec
Jak w temacie, chcialem zapytac czy wymiana pw miedzy swiatami jest zabroniona regulaminem ?
 
Ostatnia edycja:
@redutarybsona , mam pewna sugestie i radze z niej naprawde skorzystac :) Jak najszybciej zedytuj tresc swojego postu, usun caly swoj tekst i wstaw zamiast niego zdanie brzmiace np. tak: "Czy taka wymiana jest zabroniona regulaminem ?".
Jesli bedziesz miec troche szczescia, to nie skonczy sie to wtedy zablokowaniem konta na forum i w grze. Tytulu juz wprawdzie nie zmienisz, ale ze zmieniona trescia moze moderatorzy przymkna na to oko.

A jak już pisze, chyba wymiana pw na towary i vice versa w obrębie jednego serwera chyba nie podlega pod pushing? Bądź co bądź to handel i tego nie ma regulaminie
To tez jest zabronione, Nie chce mi sie szukac odpowiedniego fragmentu regulaminu, ale byla tam gdzies mowa o regularnym wspieraniu jednego miasta przez drugie czy regularnym przerzucaniu wirtualnych dobr (lub cos w podobnym brzmieniu), pod co podpada (tak mi sie wydaje) zarowno przerzucanie PW, jak i surowcow.

P.S.
A ze nikt sie tego nie bedzie czepial, jesli nie bedziesz sie z tym oglaszal na forum, to juz inna sprawa ;)
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Nie mam zamiaru, po co jak można wojem robić iglice ;) ale gdzieś coś o tym słyszałem ;)

Chodzi bardziej o pro forma, bo mamy o wymianie pw pomiędzy serwerami i jak piszesz o REGULARNYCH wymianach a mogę wyobrazić sobie scenariusz o jednorazowych z przypadkowymi osobami ale jak pisze bardziej to tylko formalnosc
 
Czy ja wiem ? Sam czasem udzielam komus bezinteresownej pomocy np. na start wioski, a czy to calkowicie legalne, gdyby dogmatycznie interpretowac zapisy w regulaminie ? Nie mam zielonego pojecia :) Albo np. sytuacja, gdy regularnie wspiera sie slabiej rozwinietych graczy (ale w bractwie), przynajmniej na poczatku, by mogli sie szybciej rozwijac i nie zawracac sobie glowy durnym farmieniem surowcow na rozwoj... Tez nie wiem.
Albo ta sama sytuacja, tylko ze wspieraniem ich cudow... Tez nie mam pojecia :)
 

BlossomValvi

Łucznik
O tym nie pomyślałem w ten sposób 99% aktywnych bractw idzie do piachu (bany) za te łańcuszki i rynki skrzynek ...
 

xEasyRiderx

Rycerz
Informacyjnie z zasad gry :)

§4
  • Handel w obrębie więcej niż jednego świata gry jest zabroniony.
§7
  • Posiadanie konta pushującego jest złamaniem zasad gry. Push to regularna przesyłka różnego rodzaju elementów gry (np. zasoby, punkty wiedzy) z jednego konta na następne konto, nawet jeżeli konta należą do różnych Graczy.
  • Zabroniony jest tworzenie ofert handlu w jakiejkolwiek formie (np. zasobami, punktami wiedzy itp.) pomiędzy różnymi światami.
czyli łańcuszki, rynek skrzynek (mam tutaj na myśli bractwo) oraz doraźna pomoc w surowcach w obrębie tego samego świata nie są zabronione, uff możemy się czuć bezpieczni :)
 
Ostatnia edycja:

redutarybsona

Wędrowiec
Rozumiem, czyli takie wymiany sa niezgodne z regulaminem. Pytam bo zdarzylo mi sie ku wielkiemu zdziwieniu ujrzec u niektorych osob w cudach bardzo wysokie dotacje innych graczy, stad moje pytanie ( kto pyta ten nie bladzi ;) ), ale skoro regulamin zabrania, to kwestia jest jasna i temat jest to zamkniecia.
 

BlossomValvi

Łucznik
(...)
czyli łańcuszki, rynek skrzynek (mam tutaj na myśli bractwo) oraz doraźna pomoc w surowcach w obrębie tego samego świata nie są zabronione, uff możemy się czuć bezpieczni :)

Kwestia interpretacji §7 pierwszy punkt :) bo tak samo jednorazowa wymiana pw <-> towary pomiędzy graczami tego samego świata (spoza bractwa) to już pushing czy handel czy wsparcie?

To retoryczne pytanie ale podejrzewam ze raczej od tego kto będzie sędzia i wykonawca wyroku - ogólnie to właśnie przez ostatnia modyfikacje regulaminu skasowałem konto (nadal go nie akceptuje bo zostawia zbyt duże pole do interpretacji dla kata)
 

visit0r

Paladyn
przeciez wymiana PW po zakonczeniu turnieju pomiedzy graczami tego samego bractwa to podstawa, czesc bywalcow forum moze pamietac jeszcze czasy zanim wprowadzono paczki z PW gdy sie czekalo na zakonczenie turka aby szybko odblokowac pasek
 

Koval92

Kapłan
Informacyjnie z zasad gry :)


§7
  • Posiadanie konta pushującego jest złamaniem zasad gry. Push to regularna przesyłka różnego rodzaju elementów gry (np. zasoby, punkty wiedzy) z jednego konta na następne konto, nawet jeżeli konta należą do różnych Graczy.
  • Zabroniony jest tworzenie ofert handlu w jakiejkolwiek formie (np. zasobami, punktami wiedzy itp.) pomiędzy różnymi światami.
czyli łańcuszki, rynek skrzynek (mam tutaj na myśli bractwo) oraz doraźna pomoc w surowcach w obrębie tego samego świata nie są zabronione, uff możemy się czuć bezpieczni :)

multikonta.png

To sobie zobacz Apokalipsę z Felyndrala jak pushują.
Ostatnio mnie wywalili za zgłoszenie ArturaG78 za taki pushing i nazwanie go oszustem.
Kilka dni po tym ktoś porobił konta na innych serwerach gdzie opowiadał, że ja jestem wichrzycielem i dokuczam kobietom, że inni pożałują jak mnie przyjmą itd.
Moderacja powiedziała, że to NIE ŁAMIE REGULAMINU (tworzenie kont żeby komuś dokuczać)

Ani jedno PW tutaj nie pochodzi od jakiejkolwiek osoby z bractwa, to jest 11 multikont, można sobie sprawdzić listę bractwa
W regulaminie jest jedno a dzieje się drugie
 
Ostatnia edycja:
Do góry