• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czym zajmujesz się na codzień?

  • Rozpoczynający wątek Dojr
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser373

Guest
Czym zajmuje się na co dzień? Poza pracą, regularnie uczęszczam na zajęcia z karate, trening siatkówki i ćwiczenia kardio. Czasem w weekend uda się zaliczyć basen. Biegaczom zazdroszczę, zostają mi dwa dni w tygodniu, kiedy mogę się przebiec ale już nie mam takiej mobilizacji jak na studiach, chyba że przed siatkówką pół godzinki na rozgrzewkę. Moim sensem życia są podróże, i jak się tylko coś w skarbonce nazbiera to szukam okazji by wyrwać się z domu, wraz z moją połówką. Bez znaczenia ma czy to jest zagranica, czy Polska. Wystarczy dobrze wszystko zaplanować. Z moimi wojażami wiąże się także fotografia, a jeżeli chodzi o czytanie to zdradziłam papier na korzyść audiobooków. Pozwala mi to wykonywać tedy dwie rzeczy jednocześnie.
images



Jestem wiernym kibice męskiej reprezentacji siatkówki, lubię ambitne kino Smarzowskiego, Almodóvara czy humor w filmach Kusturicy.
 

DeletedUser

Guest
Po moim profilowym widać co uwielbiam robić na codzień :) , ale jak jest zima to połowe wolnego czasu spędzam na hali grając w piłe, a połowe grając na kompie. Nie wiem czy ktoś to przeczyta ale trudno, jak się nie ma co robić to się pisze jak trzeba :D
 

DeletedUser386

Guest
Pracuję zawodowo, lubię dobrą książkę, hobbistycznie zajmuję się fotografią ,lubię karaoke i kawał dobrej muzyki.
 

DeletedUser

Guest
Ja pracuję w ochronie i jestem youtuberem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry