• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd dane dot budynków z eventu Igrzysk

Vernixen

Wędrowiec
Wylosowałem dzisiaj budynek Łódź Manta
Wg danych na stronie elvengems.com w Ambasadach powinien on dawać 16800 many, natomiast dostaję tyle ile wskazuje dla Konstruktów tj. 14200. Ilość kultury jest właściwa 4000. Co jest nie tak ?
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.JPG1.JPG
    Przechwytywanie.JPG1.JPG
    86,2 KB · Wyświetlenia: 14
  • Przechwytywanie.JPG2.JPG
    Przechwytywanie.JPG2.JPG
    60 KB · Wyświetlenia: 13

Charlene

Szef kuchni
Warto wiedzieć że na gemsach przestali się starać teraz już wiem czemu w rozpiskach do eventów podajecie inne strony z tabelkami :)
Dokładnie, od dłuższego czasu zauważyłam, że mają mega opóźnienia z eventami oraz nie wprowadzają zmian, jeśli takie następują np. w nagrodach dziennych. Teraz dobrym źródłem jest iDavis, ponieważ on przegrzebuje pliki gry-raczej się nie myli( raz był bałagan z Magmowym jajem ale to akurat wina Twórców, że zrobili takiego psikusa) dlatego są podawane zupełnie inne strony, niż do tej pory.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Też zauważyłem że coś tam nie gra dlatego przeważnie korzystam z tabel z architekta ale iDavis jest też bardzo dobra łatwo tam można znajdować to czego się szuka i nawet zamieszczają obrazki dla ułatwienia czego na architekcie nie masz i tylko po nazwach możesz szukać :)
 

Nusion

Kapłan
Tak, elvengames się ostatnio opóźnia bardzo, ale za co lubię elvengames? Za tabelki z ilościami na kratkę.. :)
idavis ma zawsze pięknie wszystko, no nie ma się do czego przyczepić, tylko tego przelicznika na kratkę nie ma.. :/
 
Do góry