• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty w aplikacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3256
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3256

Guest
Witam.
Zacząłem grać w Elvenar z aplikacji. Podczas grania w przeglądarce zauważyłem niemałą różnice podczas próby kupna diamentów, przez co można czuć się oszukanym (obsługa nie widzi w tym problemu, gdyż jak zostałem poinformowany... "pracujemy nad tym" - lol).
Kupując diamenty w aplikacji (dla przykładu) za kwotę £20, możemy dostać 2100 diamentów, natomiast kupując za tą samą kwotę w przeglądarce, dostajemy 3000 diamentów, czyli o 900 więcej za sam sposób kupna.
Umiałbym zrozumieć różnice typu:
płatność przez kartę, lub płatność przez paypal, bo mogą one pobierać różną prowizję, ale wykup diamentów przez aplikacje, a przez przeglądarkę nie powinien chyba odgrywać tak znaczącej różnicy. Mylę się?
Do dziś czuję się oszukany, a obsługa nie załatwiła tego problemu twierdząc, że wszystko się zgadza i w odpowiedzi mówi, że "pracujemy nad tym".
Ciągle też gram w tą gierkę, bo designerzy się postarali i przyjemnie mi czas przy niej płynie.
Chcę tym postem zwiększyć świadomość ludzi, aby więcej nikt nie musiał czuć się oszukany tak, jak ja.

Dziękuję.
 

DeletedUser2639

Guest
Zastanawiałam się kiedy ktoś poruszy ten temat. Już jakiś czas temu zauważyłam, że cena diamentów w aplikacji różni się od tej w przeglądarce - mówimy oczywiście o tych samych pakietach - dla przykładu w aplikacji za 19,99zł otrzymamy 440 diamentów natomiast za tą samą kwotę - kupując poprzez przeglądarkę otrzymujemy 630szt. Te różnice dotyczą oczywiście analogicznie wszystkich paczek z diamentami. Może ktoś z obsługi raczyłby "łaskawie" , logicznie argumentując odpowiedzieć na proste pytanie - dlaczego tak jest?
( i to nie jest pytanie retoryczne, choć pewna odpowiedź mi się już nasunęła, aczkolwiek chyba nie macie nas w "aż" tak wielkim poważaniu, a może jednak?)
 

DeletedUser626

Guest
Przenoszę temat, ponieważ nie jest to błąd. Ceny premium różnią się zależnie od wybranych metod płatności jak i pośredników, ponieważ każdy nakłada inne opłaty za swoje usługi. InnoGames ma też większą swobodę w ustalaniu cen w przeglądarce, niż w aplikacji znajdującej się sklepach AppStore i Google Play Store. Różnice te są minimalizowane tam gdzie jest to możliwe.
 

DeletedUser2017

Guest
(...)- to jawne oszustwo wg. mnie

brzydkie słownictwo//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Kupuje się tam gdzie najtaniej, tak ludzie robią od wieków, i chyba niezbyt mądra byłaby pikieta - kupcie tutaj, ale jednak się zastanówcie, bo gdzie indziej możecie kupić taniej!
To byłoby mało przedsiębiorcze.

Mówiąc porównawczo: wolę kupywać cukier w Biedronce, bo tam jest taniej niż w Lclerku - a slyszałem że można go kupić też przez serwis Allegro i to już w ogóle po taniości, przez serwis telefoniczny.

Zchodząc z tematów premium, zastanawiam się na ile apka rozwidla się z wersją przeglądarkową? Działają na innych silnikach? Mają osobno aktualizacje, osobne eventy, osobne promocje i osobne ankiety. Osobne ceny i osobny zespół pracowniczy.
To jak fajka i epapieros - inne, lecz z nikotyną.
 
Do góry