• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty

szerep

Zwiadowca
Stwierdzilem dzisiaj ze zniknelo mi 120 diamentow. Nie pamiętam zebym je na cos wydawal. Niestety miałem wylaczone potwierdzenia wydania diamentow.. Czy jest jakas możliwość sprawdzenia co się z nimi stało?
 

DeletedUser110

Guest
Grasz tylko na jednym serwerze? Bo diamenty są wspólne dla całego konta. Jeśli wydasz na S1 to zauważysz że ich ubyło również na S2 i S3.
 

Nusion

Kapłan
Zawsze też możesz spróbować napisać zapytanie do supportu na co poszły te diamenty, nie wiem czy udzielają takich informacji, ale jeśli nie to cóż, nic nie stracisz..
 
W kazdym razie powinienes poprosic o pomoc support, to moze byc problem "techniczny". Znam podobny przypadek, kiedy diamenty zniknely calkiem z konta, potem pojawialy sie sporadycznie i "wedrowaly" pomiedzy swiatami. O dziwo zgloszenie problemu do supportu rozwiazalo go w ciagu kilku godzin, choc z poczatku zganiali to na problem z przegladarka...
 

Nusion

Kapłan
Pierwsza odpowiedź od supportu zawsze jest skierowana w przeglądarkę, to norma, wyczyścić ciasteczka itp. Dopiero potem działają
 
Do góry