• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3975
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3975

Guest
Przypadek? Może być jeden ale nie dwa pod rząd, dlatego postanowiłam również tutaj napisać.
Zgłosiłam sprawę do Supportu 2019-06-13 09:49:42 i napisałam

Przed chwilą weszłam na grę, nastawiłam produkcję i kliknęłam na 1 Studnię - wypadło mi 25 sztuk diamentu i wtedy spostrzegłam, że na górze nie mam 147 (+ 25), tyle co miałam wczoraj przy wyłączeniu Elvenar
Jaki sens jest je zbierać, skoro znikają.
Brak mi motywacji do kontunuacji...

Proszę to sprawdzić i zwrócić mi diamenty, inaczej moja dalsza gra nie ma sensu.

diamenty.jpg

Odpowiedź brzmiała

Witaj Angel.A,

Dzisiaj o godzinie 09:33:05 zostało dodanych 25 diamentów do Pani konta. Przed miała Pani 44 po dodaniu 69.

Pozdrawiam
Jarq
Elvenar Team

No dobra (pomyślałam), może się pomyliłam... Grałam dalej i przez ten czas wylosowałam +25 diam. Łącznie miałam dzisiaj 94, wchodzę niedawno po kilku godzinach, a tu 8. Ponownie zgłosiłam sprawę, albo coś się dzieje z grą, albo ktoś się włamał na konto. Innego wytłumaczenia nie ma. Nie wydałam ich, po to zbieram/oszczędzam, żeby kupić coś konkretnego/pożytecznego, a tu znikają lub ktoś sobie jaja robi.

Mnie to nie śmieszy.


diamenty2.jpg
 
Na Twoim miejscu napisalbym do supportu jeszcze raz . Oprocz wplywow na
konto moga tez przeciez sprawdzic, kiedy diamenty zostaly wydane i w jakiej
ilosci. Bedziesz mogla porownac to z czasem swojej aktywnosci w grze, moze
cos sie przy tej okazji wyjasni (lub tez cos bedzie mozna wykluczyc).
Powodzenia.
 

DeletedUser3975

Guest
Napisałam do nich, zdążyłam jeszcze dołączyć zgłoszenie do poprzedniego bo było otwarte.
Czekam na reakcję.
 

DeletedUser3975

Guest
Nie ma opcji usuń, a chcę aby komentarz był widoczny.

Odpowiedź:

Elvenar - Obsługa klientów2019-06-16 21:27:16
NoweWczoraj o godzinie 18:47:00 użył Pan na kupno jednostek.

Pozdrawiam
Jarq
Elvenar Team

Analizę zostawiam wam, mi już się nie chce, szkoda czasu i zachodu.
Próżne kołatanie, gdyż nie mam pewności, że sytuacja się nie powtórzy i nic z tym nie zrobią jak w tym przypadku.

Zastanowię się nad kontynuowaniem przygody z Elvenar... Na razie zrobię sobie przerwę.

chris, pytanie do Ciebie:

Czy diamenty można przerzucać z konta na konto oraz zmienić hasło do gry i na forum?

Dzięki za odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy diamenty można przerzucać z konta na konto oraz zmienić hasło do gry i na forum?
Haslo w grze mozesz zmienic kliakajc na symbol kola zebatego w prawym dolnym rogu ekranu,
potem wybierasz "Opcje", a nastepnei "E-mail i haslo". Nie mam mozliwosci przerzucenia
diamentow na inne konto.

Ale co do samego wyjasnienia supportu... otoz obawiam sie, ze oni moga miec racje.
Prawdopodobnie w czasie trwania turnieju kupilas jednostki za diamenty nawet
tego nie zauwazajac. Przypuszczam, ze kiedys celowo lub przypadkiem wylaczylas
opcje potwierdzenia zakupu czegokolwiek za diamenty. Zapytana o chec kupienia
czegokolwiek prawdopodobnie wybralas opcje "Nie", ale jednoczesnie zaznaczylas
"Nie pokazuj wiecej tego typu wiadomosci" (lub bardzo podobnie brzmiaca opcje).
Wtedy rzeczywiscie masz do czynienia z sytuacja, ze kiedy majac juz 0 oddzialow
probujesz wyslac do walki nastepny, to jest on kupowany bez pytania Ciebie o
potwierdzenie. Sprawdz prosze u siebie w ustawieniach gry (znowu - symbol kola
zebatego), czy opcja "Pokazuj potwierdzenie wykorzystania Diamentow" jest aktywna.
Jesli nie, to te diaksy rzeczywiscie najprawdopodobniej wydalas przypadkiem sama
w trakcie turnieju. Czy o godzinie 18:47 w sobote nie robilas przypadkiem ostatniej
rundy ?. Gdyby moja teoria sie potwierdzila to sie nie przejmuj, wiekszosci graczy
zdarzylo sie to juz przynajmniej raz, za gapiostwo trzeba niestety placic ;)
 

DeletedUser3975

Guest
Sprawdzę i zmienię, choć nie sądzę, że się pomyliłam. Po ostatnim zniknięciu diamentów, uważałam na co klikam, więc mało prawdopodobne.

Dosłownie przed chwilą... Celowo nagrałam komórką i tak jest bardzo często, ale zapewne to też moja wina, przecież my - gracze odpowiadamy za błędy, tzn. płacimy tracąc. Normalnie cuda, wianki...
Po przeładowaniu strony jest tak samo, pozostaje jedynie wyjść z gry.

Nie można wstawić wideo, więc wrzucam link do pobrania.


https://megawrzuta.pl/download/60bc814e895f0ba9da0758cd35577ef3.html

Co do pytania chris... Niemożliwe - nie było mnie, miałam gości i se grillowałam poza domem :p
 
Do góry