• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty

  • Rozpoczynający wątek Dzejro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Szkoda że nie można zdobyć darmowych diamentów, bo to duże utrudnienie dal free playerów i ogromne udogodnienie dla graczy $$$. Może chociaż podczas eventów będzie można wygrać jakieś diamenty.
 

DeletedUser14

Guest
Never, przypatrz się Forum ;)

Mamy tu zakładkę konkursy, więc może w tych konkursach będzie można się i obłowić, i pobawić, i nauczyć czegoś :p
 

DeletedUser

Guest
Never, przypatrz się Forum ;)

Mamy tu zakładkę konkursy, więc może w tych konkursach będzie można się i obłowić, i pobawić, i nauczyć czegoś :p
Jednak forum to nie to samo co gra. Z doświadczenia wiem że na forum zagląda tylko garstka graczy i to dopiero wtedy jak coś im nie działa.
Apropo konkórsów to może jakiś na rozgrzewkę :D przyda się pare diamentów na dodatkowego robotnika ;)
 

DeletedUser14

Guest
Tylko trzeba to mocno wykrzyczeć, żeby Team zauważył ^^

A w eventach ( o ile takowe będą) powinna być możliwość zdobycia Diamentów (chociaż w FoE, gdzie są one dużo droższe, w większości niestety się nie da, więc może tutaj... :p)
 

DeletedUser

Guest
Eventy będą na pewno, na stronie głównej w zakładce "Społeczność" jest guziczek o nazwie "Eventy" ;)
 

DeletedUser14

Guest
To pozostaje tylko czekać, oby tych nie skopiowali z FoE i nie dali na lato Kasyna, za zimę planszę z Prezentami, na Halloween Jacka... :rolleyes:
 

DeletedUser25

Guest
Na Becie nie było możliwe za free dostać diamenty, ale grałam też na US i tam można było kupując diamenty zamiast płacić $ wejść na różne strony i po zarejestrowaniu dostać określoną ilość diamentów. I tak mnie udało się dostać 4 diamenty. A potem już nie miałam możliwości. Czy nadal to jest możliwe - nie wiem, bo zlikwidowałam konto na US
 

DeletedUser

Guest
Co do diamentów to polecieli od razu na kase jak w The Wescie.
Masz kase, wydajesz kase = masz szybkie TOP1 i przewage.
Z tego co sie orientuje to nie ma za free.
 

DeletedUser9

Guest
Fakt, w jeden dzien gracz ktorego nigdy na oczy nie widzialem nagle byl top1 z 1000pkt przewagi i w pelni rozwinietym miastem + budowlancami 5lvl = master of diax.
 

DeletedUser25

Guest
Kurcze! Przecież to niemożliwe, żeby ktoś wywalił 100PLN na diamenty do gry przeglądarkowej. Patrząc po budowlach u niektórych to musieli przynajmniej tyle wybulić. Ja osobiście nie znam takich co się tak z kasą nie liczą . Albo totalnie pomylili w życiu priorytety, albo jest jakieś inne dojście do diamentów. Może to są administratorzy co w ramach pracy mają pulę do wydania w celach testowych.
No nie uwierzę, że normalny człowiek wyda na taką niby grę ( bo Elvenar to bardziej zabawa niż gra) kasę równą dziennej pensji.
Może 10 do 15 zł to jeszcze ktoś da się naciągnąć , ale 100 - to niemożliwe.
 

DeletedUser9

Guest
ewamar uwierz ze 100zl to jeszcze jest nic, bo osoby jakich sobie wyobrazasz sa w stanie tyle wydac ale NIE na 1 dzien, tylko na dluuzszy czas, a sama widzisz jak wygladaja juz niektore miasta, to juz nie jest 100zl, to juz jest o wiele wiecej i to na jedynie 3 dni gry. To jest straszne, no ale, nikt nikomu nie zabroni wkoncu to ich pieniadze ;)
 

DeletedUser13

Guest
I znów się zaczyna... Tak to już bywa w grach komercyjnych, że są nastawione na zarabianie... Czekam tylko jeszcze na komenty "A Ruscy płacą mniej za Diaxy niż Polacy..." (bo to prawda).
 

DeletedUser41

Guest
Po prostu jedni żyją normalnie na styk że starcza im od 10 do 10 (właściwie tych jest przeważająca ilość), a inni mają tyle kasy, że już nie wiedzą na co wydawać. Kto wie może to sam prezydent gra? Taki ma kasy w bród. ;)
 

DeletedUser

Guest
100zł?? Przecież to dla niektórych drobne i są wydawana większe kwoty, więc bez przesady :D
 

DeletedUser9

Guest
Dokładnie, ale nie wszyscy wydaja wydaja "bo nie maja co robic" tylko wydaja bo po prostu chca byc top bo wiadomo za gotowke mzoesz wszystko zdobyc, pomijajac fakt ze niektore rzeczy jak technologie czy skrocenie rozbudowy sa cholernie drogie...
Nie ma co przezywac, to nie nasze pieniadze wiec czym sie przejmowac?:confused:
 

DeletedUser52

Guest
100 zł to drobne, ale nie wiem, czy warto je wydawać na elvenar. Rozwój gry jest o wiele wolniejszy, niż rozwój graczy wydających na nią pieniądze, wskutek czego płacą za przyspieszenie gry i... lądują z ręką w nocniku, bo ich przyjemność z gry po ukończeniu technologii zostaje ograniczona do zbierania produkcji i zastanawiania się, czy warto podbijać kolejne prowincje, czy tez może lepiej z tym poczekać kilka miesięcy aż Inno raczy wprowadzić coś nowego. :D Jedyna nadzieja w tym, ze po otwarciu serwerów narodowych developerzy wezmą się w końcu za ulepszenia.
Wracając do tematu, nie ma zadania dającego diamenty, pozostaje czekać na eventy i reklamodawców sponsorujących darmowe diaksy.
 

DeletedUser

Guest
No dobra ale jeżeli ktoś ma te 100zł to niech robi z nimi co chce. Nie powinno Nas to zbytnio interesować. Kto ma wydać te 100zł to wyda i tyle :)
 

DeletedUser9

Guest
Nie powiedzialbym ze to sa grosze, przecietny kowalski to 1/12 jego wyplaty....tylko wiesz....100zl wydac a wydac 1000zl? Nie chce juz tak wytykac ale jak chcecie zobaczyc top sponsora polecam zajrzec do miasta top1 :)

W tej grze grajac bez diaxów nie ma szans na wybicie sie wysoko bo wiadomo wszystko po malutku spokojnie, majac diaxy w 2 dni jestes top1. Ja ani diamenta nie wydalem jestem 140 a jeszcze 2 dnia elvenara bylem top7 a przegonilo mnie pelno diamenciarzy.
Tylko tak naprawde panowie, jakie to ma znaczenie? Kazdy gra jak lubi, nie mozna nazwac takich ludzi "szalencami" bo jedni biora 100zl i ida na impreze sie nachlac za to a inni dla rozrywki ladują w gry co jest dokladnie tym samym tylko w tym wypadku bardziej pozyteczne - chociaz sobie watroby nie rozwalisz :confused:

Na becie prawie miesiac temu doladowalem 3000diaxow, do tej pory ich nie wydalem bo kompletnie niewiem na co, przeciez nie bede ladowal w ekspansje czy kolejne kulturowe, a jzu nie wpsomne o przyspieszaniu rozbudowy itd co jest kompletnie bez sensu :p Jak ktos uzywa z umiarem, kiedy naprawde potrzebuje to taki jeden wydatek 100zl moze miec na dluuuuugi dluuuugi czas ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry