• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty

  • Rozpoczynający wątek Dzejro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Kasa. Ktoś ma a ktoś nie ma. Albo ktoś ma i ktoś też ma, ale ten pierwszy ktoś nie żeni a drugi ktoś żeni, albo nie tyle żeni, bo ma, a jakby nie żenił to nie miał, tylko nie chce. Ale wtedy ktoś musi narzekać na ktosia, bo przecież racja moja jest mojsza od twojszej...
 

DeletedUser

Guest
Kurcze! Przecież to niemożliwe, żeby ktoś wywalił 100PLN na diamenty do gry przeglądarkowej. Patrząc po budowlach u niektórych to musieli przynajmniej tyle wybulić. Ja osobiście nie znam takich co się tak z kasą nie liczą . Albo totalnie pomylili w życiu priorytety, albo jest jakieś inne dojście do diamentów. Może to są administratorzy co w ramach pracy mają pulę do wydania w celach testowych.
No nie uwierzę, że normalny człowiek wyda na taką niby grę ( bo Elvenar to bardziej zabawa niż gra) kasę równą dziennej pensji.
Może 10 do 15 zł to jeszcze ktoś da się naciągnąć , ale 100 - to niemożliwe.
Zapomniałeś dodac do tych 100 PLN z 3 zera ;-)
Albo jesteś cebulakiem albo jeszcze masz max 13-14 lat.
Gra to przyjemność, a przyjemność kosztuje

Grałeś w The-Westa InnoGame ?? tam to byś się za głowe złapał ;-))
 

DeletedUser25

Guest
Co/Kto to jest cebulak?
Lat mam niewiele więcej i pojmuję życie na swój sposób. A , że przymulona nie jestem, to potrafię podać sporo przyjemności ( dużo atrakcyjniejszych niż TOP10 w grze) , które można zafundować za 100zł , 1000zł lub za więcej . Zafundować sobie albo pomóc innym. Myślę sobie, że trzeba mieć cebulę zamiast mózgu, by tyle wydać na zakup pomnika w grze. Więc się zastanawiam jak to możliwe. W moim świecie to się nie mieści w głowie . Może ktoś ma służbowy telefon i kupuje diamenty SMSowo na koszt korporacji , która nie patrzy na bilingi. Albo po piracku zdobywa diamenty. Gdybym miała tyle kasy, że nie liczyłabym się z takimi wydatkami, to na 100% nie czerpała bym przyjemności z Elvenar , bo szkoda by było czasu skoro świat stoi otworem.
Jeszcze raz.
Sorki , ale nie pojmuję tych różnic społecznych i tego bezsensownego marnowania potencjału i możliwości. Choć sama marnuję czas na grę.
Czy to już hipokryzja ?
 

DeletedUser13

Guest
To nie są różnice społeczne. Ty uważasz, że nie warto tracić pieniędzy na grę, ale ktoś uważa inaczej. Oboje trzymacie się swego i oboje, a w zasadzie żadne z Was się nie myli.
 

DeletedUser14

Guest
Każdy ma swoje potrzeby i wydaje swoje pieniądze na to, co chce ^^ I tyle w temacie, nic więcej nie trzeba pisać :p

Grałem w grę, gdzie osoby z TOPki wydawały na grę po kilkaset do kilku tysięcy złoty miesięcznie, żeby się utrzymać i tam się nikt nie czepiał, ich pieniądze - ich sprawa :)
 

DeletedUser

Guest
Ale promocje mogliby jakas zrobic na diamenciki to bym kupil zapas na rok :D
 

DeletedUser9

Guest
Też duzo wydalem i nie zaluje ani grosza, kazdy ma swoj sposob spedzania wolnego czasu a to czy lubi dodatkowo w ten sposob zainwestowac czy nie to juz tylko kwestia indywidualna, to tak jak jedni lubia w wolnym czasie grac w Wiedzmina po prostu za free, inni wola doplacic i kupic sobie 4paka leszka do tego, ten sam sens. Roznica jest, kiedy ktos kupuje tego czteropaka czy kupuje cała palete ;)
 

DeletedUser68

Guest
Każdy gra jak lubi / i na co go stać / i tak prawdę powiedziawszy to powinniśmy być wdzięczni tym co wydają, bo dzięki nim my / nie wydający majątków / możemy grać :D Toż to nie instytucja charytatywna i musi generować zyski :)
Tak czy siak, wszystkim życzę fajnego grania :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry