• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Discord

certosino

Wędrowiec
Czy udało się Wam dostać do serwera na Discord? Wywala mi komunikat, że zaproszenie jest przedawnione lub niewłaściwe :-/
 

Załączniki

  • discord_elvenar.pdf
    37,1 KB · Wyświetlenia: 9

Tajniakos

Paladyn
Mnie z kolei z gry zaprasza na anglojęzyczną stronę i zakłada nowe konto. Czyszczenie ciasteczek może mieć z tym związek?
Wygląda tak jak by moje konto znikło.
 
Mnie z kolei z gry zaprasza na anglojęzyczną stronę i zakłada nowe konto. Czyszczenie ciasteczek może mieć z tym związek?
Wygląda tak jak by moje konto znikło.
Ja tez chyba jestem na to za glupi, za nic nie moglem sie dzis zalogowac na konto zalozone tam bodajze we wrzesniu. Pomogla dopiero nastepujaca rzecz - musialem manualnie znalezc to konto, potem w ustawieniach wybrac opcje resetu hasla, otworzyc emaila, kliknac tam na reset hasla i dopiero po wpisaniu nowego hasla moglem sie na to stare konto zalogowac. Choc jestem w 100% pewny, ze od poczatku wpisywalem wlasciwe.

A tak swoja droga nadrobilem tam zaleglosci i poczytalem tam troche. Jestem przerazony poziomem dyskusji - pod wzgledem merytorycznym dyskusje tam to bida z nedza, jest 10x gorzej niz bylo tutaj. Jedyny w miare pozytywny aspekt jest natury czysto humorystycznej - ludki przeklinaja tam na potege i widocznie nikt tego nie moderuje hehe. Nie wiem, ale przyzwyczajony do w miare szybkich reakcji naszych moderatorow tutaj jakos mnie to rozbawilo, jak zobaczylem tam takie "kwiatki" :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Jak ja klikam na discorda z gry to normalnie mnie kieruje na polskiego elvenara , ale najpierw jest info , że zaprasza Ligaro (ligaro1365)
Założyłem discorda ze względu na którąś z wcześniejszych gier i chyba mają tam niewielkie możliwości co do blokowania czyiś wypowiedzi , czy korekty tego , co kto pisze - to jest jakaś forma komunikatora , a nie strona internetowa typu forum - tak mi się wydaje

Tutaj już chyba też nie zagląda nikt z moderatorów
Zobaczymy czy chociaż teraz połączą moje wypowiedzi

ooo , ktoś dzisiaj zajżał i połączył :)
 
Do góry