• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Djablica

Djablica

Wędrowiec
Witam :)

Trafiłam tu przez zupełny przypadek i gdy przeczytałam "strategia" byłam bliska porzucenia konta. Jednak czytając wiki, że gra pokojowa i upewnieniu się, że na pewno tak jest, pozostanę raczej na dłużej, gdyż właśnie czegoś takiego szukałam. :)

Nick odpowiada częściowo mojemu charakterowi, a pisownia prze "j" jest celowa, a nie wynikiem braku znajomości pisowni. :p

Coś o sobie:
- jak większość zapewne, uwielbiam zwierzaki
- interesuje mnie psychologia, medycyna
- lubię posłuchać muzyki, bardzo różnej, bo i spokojnej, agresywnej, czy disco polo.
- ostatnio interesuje mnie nieco działkowanie, czyli roślinki, kwiaty..

To tyle na razie. Mam nadzieję na miłe spędzenie czasu w grze. Jako, że maniakalnie uwielbiam fora, to i tutaj będę zaglądała. :D

thek

Guest
Modzi są aktywn, ale są też forumowicze nie mniej aktywni :) Tylko nie piszą wszędzie gdzie popadnie :D

Djablica

Wędrowiec
Thek, "gdzie popadnie".. to mi pojechałeś po skarpetach hahaha :D

Witajcie ludzie, również Wam życzę miłej gry, choć zapewne już jesteście mocno zaawansowani. Ja się wciąż borykam z brakiem młotków, szkoda, że nie można ich kupić nigdzie. :p
Czekam cierpliwie, aż pojawi się aplikacja gry na telefon, bo to by wiele spraw rozwiązało. :cool:

raventes83

Guest
Ja nie należę do grona zaawansowanych graczy - póki co oczywiście :D

Djablica

Wędrowiec
Oj, w sumie ja też elf, zatem ludzie i elfiątka.. :D
Raventes to tak jak ja, ale wciąż do przodu.. za rok, może dwa hah :D

thek

Guest
Ja gram od końca czerwca i jakoś się do Top150 załapałem ;) Sama szybko w Top1000 zagościsz :)

Djablica

Wędrowiec
Raventes, to tak jak ja, strasznie mnie wkurza brak młotków i fakt, że mało kulturalna jestem. W dodatku brakuje mi miejsca, prowincje są zbyt mocne, na negocjacje brak surowców, po prostu żyć nie umierać hah :D

Thek, powiem Ci szczerze, że nawet nie zwracam uwagi na topkę, teraz zrobiło nam się zarąbiste bractwo, czat żyje i to mnie cieszy, bo nie lubię jak w grze panuje zbyt duża cisza.. :p

Djablica

Wędrowiec
Defiance.. pochodzę, jestem "uciekinier" z ML hahah.. rozumiem, że tam grasz/ grałeś, a jaki nick? :) Jeśli grasz na świecie winyandor (tak się chyba pisze ), to dawaj pw w grze. :) Widzę ogólnie, że wiele osób się tutaj przenosi i dobrze, bo to normalniejsza gra :)

Defiance

Zwiadowca
na ML gralam jako Cobrettina, bardzo dlugo ale potem znudzilam sie tymi ruinami :( i odeszlam
Tutaj gram od poczatku na S1, ale drzewko ukonczone, cuda postawione i znudzona poszlam na S3

Djablica

Wędrowiec
Ah, to ja Cię pamiętam, miałyśmy okazję wymienić kilka zdań :)
Grasz od początku? to ciekawe czemu mi wcześniej nie napisałaś, że jest taka fajna gra, nie męczyłabym się tam tyle czasu hah :p W każdym razie miło widzieć znajome "twarze".. jakiż ten świat maniaków gier jest mały.. :D

Defiance

Zwiadowca
za nim Elvenar ruszyl ja juz przestalam grac na ML :( i nie logowalam sie tam, wiec nie mialam jak dac Tobie znac :oops:
na S1 gram od pierwszego dnia jak tylko ruszyla gra :)) a ze tam od paru miesiecy wszystko pobudowalam i techa ukonczylam to ruszylam na S3 z nudow :))