• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Djablica

Osteres

Zwiadowca
Hejka! Widzę Djablica, że i Ciebie tu przywiało :p
Dałem sobie spokój z ML i innymi grami ale mnie kusiło i wróciłem do tej super spokojnej gry po około 8 miesiącach przerwy... (grałem od samego początku jak tylko pojawił się Polski serwer). Mam sporo nadrabiana i mimo iż wróciłem tu w czerwcu to dopiero kończę przeglądać forum - co nowego się pojawiło od tamtego czasu. Na szczęście wdrożyłem się już do gry ponownie :D
Mam nadzieję, że rzeczywiście zostaniesz tutaj na dłużej :)

Djablica

Wędrowiec
No i następny, który wiedział o grze, a mnie nie poinformował, jak mogłeś Ostku :p

Miło widzieć kolejnego uciekiniera z niewolniczej gry :) Ja pozostanę na dłużej, bo to jest gra stworzona dla mnie i nie wymagająca non stop siedzenia przy komputerze.
Teraz kończę krasnoludy i zacznę wróżki, które graficznie są przecudowne. Gram na drugim serwerze i jest tam ze mną kilka osób z ML i wszyscy delektujemy się spokojem tej gry :)

Osteres

Zwiadowca
Na drugim serwerze też mam konto ale nie jestem tam za bardzo aktywny i jestem daleko w tyle. Za to na pierwszym jest lepiej. Aktualnie też jestem na etapie Krasnoludów - ich początki. Podobnie jak osoby, z którymi zaczynałem grę na Arendyll to gdyby nie przymusowa przerwa byłbym już miał ukończone drzewko badań. Mam co nadrabiać :rolleyes:

Morgred

Wędrowiec
Witam :)

Trafiłam tu przez zupełny przypadek i gdy przeczytałam "strategia" byłam bliska porzucenia konta. Jednak czytając wiki, że gra pokojowa i upewnieniu się, że na pewno tak jest, pozostanę raczej na dłużej, gdyż właśnie czegoś takiego szukałam. :)

Nick odpowiada częściowo mojemu charakterowi, a pisownia prze "j" jest celowa, a nie wynikiem braku znajomości pisowni. :p
Diablica ale potrzebuje pokojowej gry? toż to nie pasuje ;)

Djablica

Wędrowiec
Morgred no taka ironia losu hahah, ale uwierz, nick pasuje jak dobrze skrojona sukienka.. :D

Osteres to nadrabiaj, bo wróżki są wspaniałe graficznie (choć jako facet możesz mieć inne spojrzenie) :D
Widziałam, że masz konto na s2, jednak pisałeś, że długo grasz, zatem pomyślałam, że to tylko dodatkowe konto :)

Osteres

Zwiadowca
Nie mam siły ciągnąć dwóch kont. Zostaję tylko na Arendyll. Może kiedyś jak powstanie kolejny świat zagram na nim od początku aby nie być na starcie już w plecy ze wszystkim :rolleyes: Ale z pewnością szybko to nie będzie :D
Wróżki jak oglądam u sąsiadów to rzeczywiście mi się niespecjalnie podobają... :p

Djablica

Wędrowiec
A ja buduję portal wróżek i już mi po ścieżce latają wróżki.. hah.. po prostu jestem zachwycona :)