• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dodanie możliwości zbioru zaklęć w panelu Akademii Magii

Czy konieczność wychodzenia z Akademii Magii w celu zbioru zaklęć jest uciążliwa?

  • Tak, jest to problem, ale mam inny pomysł na rozwiązanie;

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .

Serengeti

Szef kuchni
W tej chwili jest tak, że zaklęcia wyprodukowane w Akademii Magii zbiera się wprost z budynku stojącego w mieście, tak jak z manufaktur czy warsztatów.
Natomiast gdy jest się w aktywnym panelu Akademii Magii, w Produkcji czy Tworzeniu, to nie ma takiej możliwości.
Ma to, oczywiście, swoje plusy, gdy na przykład robimy zadania eventowe i nie chcemy zdejmować zaklęć przed czasem, i nie chciałabym odbierać graczom tej możliwości.
Dlatego proponuję dodanie OPCJONALNEJ możliwości zbioru zaklęć w panelu Produkcji Akademii Magii, na przykład w postaci dodatkowego guziczka: "Zbierz" .

Bardzo intensywnie korzystam z Tworzenia, więc często zdarza się tak, że brakuje mi katalizatorów na stworzenie wybranych obiektów. Wtedy trzeba przejść z panelu Tworzenia do panelu Produkcji, wyklikać czasówkami odpowiednią ilość katalizatorów, a następnie OPUŚCIĆ Akademię Magii, zebrać katalizatory, ponownie wejść do Akademii i dopiero można nastawić Tworzenie. Jest to dosyć uciążliwe i generuje wiele zbędnych kliknięć, których dałoby się łatwo uniknąć, przy pomocy właśnie takiego guziczka :)

Co o tym myślicie? :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Jestem na tak - zmniejszy to ilość klików a to oznacza mniej komunikacji gracz-serwer a to już wymierny zysk w postaci mniejszej ilości zacięć gry przede wszystkim w godzinach szczytu używalności gry (znaczy , że to jest czas w którym jest najwięcej użytkowników grających aktywnie)
 
Do góry