• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dodatkowa osada

Christo

Rozbójnik
Witam,

Jeśli był już podobny temat do tego to proszę o usunięcie. Mój pomysł jest głównie skierowany do graczy ze słabszym sprzętem, ale również do wszystkich graczy. Otóż.. Chodzi mi by była możliwość posiadania drugiej osady. Na początku wiadomo byłaby malutka, ale z czasem kiedy pojawiają się nowe rozdziały to jak w głównym mieście jak do tej pory zwiększało by się miejsce. Gdyby była taka osada to zamiast w głównym mieście dodawać nowe miejsca pod budowę przy nowych rozdziałach, dodawane byłoby w tej drugiej. Z biegiem czasu drugie miasto też byłoby tak duże jak nasze główne. Połączenie drugiego miasta z naszym głównym można byłoby zrobić za pomocą portalu, które wykorzystują rasy gościnne. Wiadomo, że są ciągłe prace nad tym jak usprawnić by gra funkcjonowała płynniej, ale do tej pory nadal gracze mają z tym problemy (na obecną chwilę mnie to nie dotyczy).

Korzyści jakie byłyby z tego to:
- Grafika nie była by tak mocno obciążona co raz to nowymi budynkami stawianymi w mieście. Wiadomo przecież, że im tego więcej to zmniejsza się wydajność grafiki; i to jest najgłówniejszym podpunktem tego tematu.
- Nowa osada może mieć różne zastosowania.. np ktoś będzie chciał zrobić tam strefę mieszkalną lub handlową itd.

Uważam, że jest to pomysł przyszłościowy.

Jest to jedynie zarys pomysłu, więc jeśli ktoś ma coś ciekawego lub i nie do dodania zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam
Christo
 
Do góry