• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Dodatkowa Zakładka

Czy taka dodatkowa zakładka była by przydatna

  • Tak, bardzo się przyda

    Głosy: 48 98,0%
  • Nie, a komu to potrzebne

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    49

Tajniakos

Paladyn
Mój pomysł polega na dodaniu trzeciej zakładki w oknie Przegląd Prowincji tak aby każdy gracz mógł sobie sprawdzić przed turniejem ile ma odkrytych prowincji turniejowych. O ile w początkowej fazie gry można te prowincje policzyć na mapie, to już dla graczy zaawansowanych podliczenie ich jest już większym problemem.
Taka zakładka zdecydowanie ułatwiła by zaplanowanie wcześniej turniejów i obranie odpowiedniej strategii.
mogło by to wyglądać mniej więcej tak:
1.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
mnie zastanawia ten głos na nie... ponownie szkoda, ze bez uzasadnienia. Ciekawe czy nie jest to wg zasady >nie, bo nie<. Obawiam sie jednak, ze moja ciekawość w tym zakresie jednak zostanie niezaspokojona. Trudno.

A pomysł bardzo użyteczny. Tylko zmieniłabym jednak kolejność zakładek. Ilości dostępnych prowincji jednak raczej nie będziemy sprawdzać codziennie ;)

Druga rzecz, ze w okienku turniejowym (namiot) mogłaby sie pojawić informacja o dostępnych prowincjach. Szczerze brakuje mi tej wiedzy akurat
 

Zabije

Zwiadowca
@jarq czy mógłbyś zasięgnąć języka czy jest szansa, że pomysł ma szanse na realizację? :)
Przytoczę tu cytat z innego postu.
"Jedyne czego udało się nam dowiedzieć, to to że namiastką listy cudów ma być okienko z cudami na liście w Bractwie. Poza tym niestety nikt już nic na te tematy nie wie (jak sami wiecie, ekipa się trochę pozmieniała przez ten czas w centrali). Proponuję jeszcze raz zgłosić te pomysły zakładając nowe tematy." Może warto zgłosić to jeszcze raz.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Generalnie dowiedziałem się że pomysł jest dobry nie mówią nie, ale nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie wprowadzony.
 

Poziomek

Rycerz
tak sobie dodam tylko od powstania tematu minelo juz 1.5 roku Z takim tempem wprowadzania zmian ktore zostaly im zgloszone - ohoho - czy jest sens wogole cokolwiek proponowac? - Nie oczekiwalem cudow ale myslalem ze w pol roku taki pomysl ma szanse na wejscie a tu widze , 1.5 roku i cisza.
 

xEasyRiderx

Rycerz
tak sobie dodam tylko od powstania tematu minelo juz 1.5 roku Z takim tempem wprowadzania zmian ktore zostaly im zgloszone - ohoho - czy jest sens wogole cokolwiek proponowac? - Nie oczekiwalem cudow ale myslalem ze w pol roku taki pomysl ma szanse na wejscie a tu widze , 1.5 roku i cisza.
Niestety takie są realia tej gry i czasem trzeba poczekać znacznie dłużej :)
Gdy tak każdy zgłoszony nawet dobry pomysł był natychmiast wprowadzany do gry to nie nadążyli byśmy ze zmianami. Ponadto nie tylko na polskich serwerach na forum jest dział do zgłaszania pomysłów i propozycji :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie oszukujmy się, aż tylu pomysłów to nie wprowadzają, myśle ze spokojnie bym ogarnął kilka razy tyle zmian. To typowe dla iG po długim okresie rodzenia „coś” się pojawi a my i tak się cieszymy bo lepszy rydz niż nic
(nie)stety ale konkurencja dużo prężniej działa na tym tle. Zwłaszcza jeśli faktycznie gra przynosi taki dochód jakim się szczycą ;)
 
Do góry