• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Dodatkowa zakładka iglicowa w oknie bractwa.

Czy zakładka iglica była by przydatna

  • Tak, dodatkowa zakładka będzie przydatna.

    Głosy: 83 96,5%
  • Nie widzę potrzeby dodawania takiej opcji.

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

Deleted User - 198835

Guest
Dorzucam swoje TAK do propozycji , chociaż widzę jeszcze jedno rozwiązanie z widocznością obecności w iglicy - podobnie jak w PB zrobili tak i w tym przypadku można zrobić (to o czym piszę może być prostszym zamiennikiem , albo jako dodatkowy element)
 

Poziomek

Rycerz
tak, dzieki temu latwiej byloby segregowac ludzi na takich co graja turniej i iglice od reszty a jako ze zakladka j bylaby publiczna jak turniej bylaby zaaplikowana na elvenstats, czyli same plusy w szukaniu potencjalnych celow :)
 

Tajniakos

Paladyn
tak, dzieki temu latwiej byloby segregowac ludzi na takich co graja turniej i iglice od reszty a jako ze zakladka j bylaby publiczna jak turniej bylaby zaaplikowana na elvenstats, czyli same plusy w szukaniu potencjalnych celow :)
VS
no to oddalem glos, uzasadnilem czemu - dalsza dyskusje uwazam za zbedna i probe przekonania mnie do waszych racji, ale to sie nie uda:) bo jak wspomnialem mi to jest zbedne.,
@Poziomek jak to się mówi nigdy nie mów nigdy :)

Nawet nie wiesz jak jestem miło zaskoczony Twoją zmianą zdania :) A wydawać by się mogło, że będziesz w tym temacie nieugięty :)
Cieszę się, że Twoja wiedza o grze ewoluuje a z nią rozsądne podejście do zgłaszanych pomysłów :)
 

Poziomek

Rycerz
Nie , to nie jest tak jak napisales, ale skoro juz wspomniales o mnie wiec wyjasnie.
Spojrz na date - rok temu . Przez ten rok wiele sie zmienilo , niestety weszlo sporo zmian ktore obrocily sie na niekorzysc bractw. Ot wymienie 2 z brzegu: Korzysci bractw i wymian Runy >PW.. Juz w tamtym okresie bylo dosc ciezko z rekrutowaniem osob, ale wciaz wabikiem byly schematy i darmowe PW w sporej ilosci w porownaniu do tego co ktos osiagal robiac np 7-9 skrzynke. Gra ewoluowala w zla strone, +czas odegral swoja role na niemlodej juz grze..- Gdyby nie to wszystko i jeszcze wiecej - nie musialbym przejmowac sie taka zmiana , bylaby ona dla mnie obojetna .
 

Poziomek

Rycerz
Czyzby pojawila sie zakladka iglica ??/ przed chwila mi mignela zakladka iglica .
aha to nie w Bractwie tylko w rankingach :) ahaha error
 

DeletedUser5197

Guest
Mnie się to podoba , u mnie w bractwie jest problem z iglicą, może to zmotywuje tych niechętnych.
 

Poziomek

Rycerz
przeciez bylo wyjasniane ze przygotowany plan na rozwoj gry juz jest na dluzszy okres do przodu. To ze u nas cos ma status zgloszone to nie znaczy ze , przeszlo' etapy i szczeble wyzsze. My tego nie wiemy. Nawet jak przejdzie etap najwyzszy to pytanie czy decydenci uznaja ze jest to zmiana ktora zajmiemy sie poza kolejnoscia i wejdzie szybko czy musi czekac na swoja kolej w zamrazarce. Niestety widac jakie podejscie do gry maja tworcy vs gracze, a moze tworcy vs konkretny 'kraj' nie wiem. Slabe takze jest to ze osoba ktora odpowiada za kontakt Gracze vs Tworcy nie jest w stanie uzyskac informacji co dalej, bo napisanie ze 'w planach' ze nic nie wiem, nic nie wiadomo, etc to jest zadna informacja.Pomine fakt ile czasu minelo od czasu gdy pomysl uzyskal status zgloszony.
 

Acca

Wędrowiec
Za. Dla bractw które zwracają uwagę na aktywność to super drobiazg. A że ostatnio ewoluujemy do zwiększenia roli bractwa to chyba pomysł zgodny z kierunkiem ... ;)) I tu Miś byłby pomocny ... hehehe.
 
Do góry