• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Dodatkowa zakładka iglicowa w oknie bractwa.

Czy zakładka iglica była by przydatna

  • Tak, dodatkowa zakładka będzie przydatna.

    Głosy: 83 96,5%
  • Nie widzę potrzeby dodawania takiej opcji.

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

Tajniakos

Paladyn
Wiemy,że nie wszystkie bractwa podchodzą do kwestii iglicy tak jak do turniejów. Nie mniej jednak zakładka turniejowa się sprawdza i moim zdaniem dodatkowa zakładka iglicowa też była by bardzo pomocna. W chwili obecnej na pasku iglicowym wiemy kto w iglicy bierze udział i jaki jest poziom zapełnienia paska iglicowego co wiąże się z ilością nagród za multiplayerowy aspekt tej rozgrywki. Nowa zakładka zdecydowanie ułatwiła by wgląd we wkład punktowy każdego członka bractwa jak również ułatwiła by zweryfikowanie kto w iglicy nie bierze udziału, czego nie ułatwia graficzny system postępu w rozgrywce. Zakładka którą proponuję mogła by przypominać tą turniejową i mogła by wyglądać mniej więcej tak:

zakładka bractwo - iglica.png
 

Tajniakos

Paladyn
Ja bym jeszcze dodał żeby wyświetlało domyślnie każdego członka bractwa nawet jeśli nie zrobił ani 1 walki po prostu z wynikiem 0.

Tak, to by było super nie tylko w zakładce iglicowej, ale i turniejowej.
Teraz żeby sprawdzić kto jest na wagarach trzeba się nieźle nagimnastykować :)
Teraz w iglicy to tych niebiorących w niej udział nie chce się nawet szukać dlatego wskazanie jak to @Nusion ładnie określiła "wagarowicza" z zerową punktacją jest jak najbardziej na plus :) Niby by się wydawało, że zna się wszystkie nazwy graczy w bractwie, choć jak pokazuje życie odnalezienie wśród 25 osób jednego wagarowicza może sprawić lekki kłopot :)
 

DeletedUser

Guest
Wiemy,że nie wszystkie bractwa podchodzą do kwestii iglicy tak jak do turniejów. Nie mniej jednak zakładka turniejowa się sprawdza i moim zdaniem ..............
jestem za bo lubię wszelkie takie techniczne usprawnienia - łatwe do znalezienia informacje. Małe a cieszy...
 

DeletedUser3033

Guest
też jestem za po co szukać czegoś o grze czy bractwach graczach po innych stronach wszystko powinno być w grze
ja bym jeszcze dodał turniej znaczy ikonkę jako taki łatwy dostęp do turnieju itp
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq a ja nieśmiało się zapytam czy po zgłoszeniu pomysłu masz możliwość otrzymania informacji od dyrekcji na jakim etapie jest jego realizacja i czy możemy mieć nadzieję na jego wdrożenie?
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq widząc zmianę w PB odnośnie widoczności osób na mapce tak nieśmiało się zapytam czy coś się może nie zmieniło z akceptacją zgłoszonego pomysłu?
PB mamy sporadycznie, głównie po eventach a iglicę mamy co tydzień i zgłoszona funkcja bardzo by nam usprawniła grę :)
 
Do góry