• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Dodatkowy kanał do rozmów na czacie.

Czy jestes za dodaniem dodatkowego okna czatu na rozmowy prywatne?

  • tak

    Głosy: 16 100,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

Rudolf

Zwiadowca
Proponuję dodać do czatu wybór osób z którymi chciałoby się porozmawiać prywatnie bez ogólnego forum i co za tym idzie blokowanie czatu w bractwie. Powinna być opcja zaznaczania z kim się chce prowadzić konwersacje. Wiem, są dostępne szepty, ale raz , że ogranicza to rozmowę do 2 osób, a dwa, że trochę irytujące jest wpisywanie komendy i odbiorcy. Nie byłaby to aż tak wielka i uciążliwa zmiana. Dodatkowe okno czatu , plus zaznaczanie z kim się chce rozmawiać i po sprawie. A ułatwienie bardzo praktyczne. Liczę , że to zostanie zaakceptowane . :)
 

DeletedUser1199

Guest
Podobna opcja w grze już istnieje, tylko że na poczcie. Można wybrać konkretne osoby do rozmowy i pisać tylko do nich.
Ten pomysł to rozbudowa chatu o funkcje, które są na poczcie.
 

DeletedUser1199

Guest
Nie wiem czym różni się pisanie na chacie od pisania na poczcie. Ja widzę dokładnie te same literki, te same osoby i ten sam język polski. Nie rozumiem też co masz na myśli poprzez blokowanie chatu... Papier to papier, nie ważne, czy jest zielony czy biały, ważne że spełnia funkcje. Na poczcie nie trzeba żadnej komendy wpisywać, więc nie będzie Cię irytować, czego więcej wymagać? :)

Jeśli wiesz o poczcie, to tym bardziej jestem zdziwiony, że wpisujesz priv za każdym razem na chacie, zamiast użyć poczty...
 

Hassano

Łucznik
Ja nie cierpie rozmawiać poprzez poczte.. po to jest ten czat żeby na nim rozmawiać a nie robić kombinacje :) oczywiście rozumiem @Rudolf twoją propozycje i jest to generalnie jedyna alternatywa ale też byłbym za tym aby czat był bardziej funkcjonalny

Ja bym poszedł w mniej więcej takie rozwiązanie:

https://zapodaj.net/cc05fb19b2164.jpg.html

Było by to okienko na dole strony tak aby nie zasłaniało miasta, można by je zwijać aby było wcale nie widoczne a tylko wystawała "chmurka" jak teraz z bocznego czatu gdyby ktoś napisał, zakładki nad czatem mogły by służyć rozmowie w szepcie do którego dodawało by sie więcej osób w razie potrzeby :)
 
Ostatnia edycja:

Rudolf

Zwiadowca
tak, to jest dobra koncepcja i brakuje takiego rozwiązania w grze. Opcja powinna umożliwiać również chat z sąsiadami bo do tej pory można porozumiewać się tylko w bractwie lub za pomocą prywatnych wiadomości. Jestem jak najbardziej za.
i nagle coś się zmieniło :(
 

DeletedUser1199

Guest
i nagle coś się zmieniło :(

Owszem zmieniło się , wtedy nie wiedziałem o poczcie, teraz już wiem. Zanim dowiedziałem się, że jest możliwość rozmawiać na poczcie z wybranymi osobami, a nie tylko z jedną osobą, to również widziałem ten problem. Jednak gdy zwróciłem uwagę, że taka opcja istnieje, pomysł stał się mniej istotny.

Jak macie ochotę to głosujcie na ten pomysł, ja nie napisałem, że jestem na nie. Ja napisałem tylko, że już istnieje na poczcie. Kolega na wstępie napisał, że jest zirytowany wpisywaniem komendy priv, więc ja zaproponowałem korzystanie z poczty. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rudolf

Zwiadowca
Świetnie Hassano. Widzę, że się rozumiemy. Dzięki :) Zależy mi na tym by np. magowie mogli spokojnie podyskutować w wielu nie raz sprawach dotyczących bractwa.
 

DeletedUser772

Guest
Jestem za, opcja prywatnego czatu pozwala jednak na znacznie bardziej płynną rozmowę niż w wiadomościach, które nie zawsze poprawnie się pokazują, a i był też kiedyś przez kogoś poruszany problem z kontynuowaniem rozmowy po usunięciu wątku.
 

DeletedUser1199

Guest
zgadza się, powinni naprawić problem znikających wiadomości.

Warto przeglądać forum, bo takich propozycji odnośnie wiadomości/chatu było już co najmniej kilka na każdej z wersji językowej. Za każdym razem kończyły się tak samo, odrzucone lub pominięte.
 

Hassano

Łucznik
Jeżeli ktoś chciałby profesjonalnie przerobić moją fotke to bardzo prosze :) bo nie wiem czy jak będzie to tak napisane w środku postów to ktoś z góry wogóle zechce na to popatrzeć
 

DeletedUser1412

Guest
Fajny pomysł. Dla mnie już by było ułatwieniem, coś co spotkałam w innej gierce. Jeżeli chciało się "zaszeptać" do danej osoby online wpisywało się "/w" i naciskało na nick gracza, jeśli się odezwał w oknie czatu :)
 

Hassano

Łucznik
Przecież tak jest teraz wpisujesz /w nick gracza i rozmawiacie na szepcie.. Ale za każdym razem trzeba pisać to /w i tu jest problem bo to czasem przeszkadza a najgorzej jak sie zapomni to wpisać i nagle wszyscy widzą :D
 

DeletedUser1412

Guest
No tak, może rzeczywiście lepiej by było, jakby otwierała się nowa zakładka po rozpoczęciu rozmowy :p
 

DeletedUser594

Guest
Jestem za pomysł jest super bardzo było by to przydatne czasami nie mam ochoty aby połowa bractwa czytała o czym rozmawiam z drugą połową, a pisanie po przez pocztę jest uciążliwe :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry