• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dodatkowy zwiadowca

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 12 66,7%
  • Nie

    Głosy: 3 16,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18

ChrisBaggins

Zwiadowca
Zreszta nie tylko ja o to dbam, bo jesli cos takiego sie dzieje, to zawsze ktos ze stalych bywalcow forum zwraca uwage zalozycielowi tematu na takie niedociagniecia.
Chris, ja przed chwilą popatrzyłem sobie na opcje ankiety, mamy tam następujące parametry:
- głosujący mogą zmienić swój głos
- zrób ankietę publiczną
- wyniki ankiety widoczne dla osób, które nie zagłosowały
- zamknij ankietę po dwóch dniach
Wskaż mi proszę parametr, który czyni tę ankietę anonimową. Lub którego nie wolno zaznaczać, by była anonimowa.
PS. Sprawdzałem FAQ i zasady - nie ma tam wyjaśnienia ani opisu parametrów
 

Nusion

Kapłan
punkt 7 z regulaminu
7. Temat z pomysłem musi zawierać ankietę anonimową, jednokrotnego wyboru, nieograniczoną czasowo. Ankieta musi umożliwiać oddanie głosów zarówno popierających dany pomysł jak i przeciwnych.

Masz tam przecież wybór

1679907899154.png

W kółeczku ankieta jednokrotnego wyboru.
A następnie nie zaznaczając 2 kwadracika masz ankietę anonimową i nie zaznaczając 4 masz ankietę nieograniczoną czasowo.
Nie wiem, co tu jest niejasne
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
punkt 7 z regulaminu
7. Temat z pomysłem musi zawierać ankietę anonimową, jednokrotnego wyboru, nieograniczoną czasowo. Ankieta musi umożliwiać oddanie głosów zarówno popierających dany pomysł jak i przeciwnych.

Masz tam przecież wybór

View attachment 5769

W kółeczku ankieta jednokrotnego wyboru.
A następnie nie zaznaczając 2 kwadracika masz ankietę anonimową i nie zaznaczając 4 masz ankietę nieograniczoną czasowo.
Nie wiem, co tu jest niejasne
Regulamin to ja przeczytałem. Niejasne było to, że w wyborze nie było wyboru - "zrób ankietę anonimową".
Pojęcie "ankieta publiczna" nie wyłącza anonimowości. Można zrobić ankietę i publiczną, i anonimową - spis powszechny jest i publiczny, i anonimowy. A jeśli w tej grze "ankieta publiczna" oznacza wyłączenie anonimowości, to należało by o tym wspomnieć właśnie w regulaminie. Mało tego - ww. przepis byłby tam bardzo na miejscu.
Albo jeszcze prościej - zamiast "Zrób ankietę publiczną" wstawić wybór pod nazwą "Zrób ankietę anonimową". I wtedy już wątpliwości nie będzie.
Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz będę wiedział.
 
Do góry