• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone dostępność zakładek z rankingiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

czy wszystkie rankingi powinny być widoczne każdemu?

  • dostepność rankingów jest obowiązkowa

    Głosy: 23 100,0%
  • jest dobrze, nie trzeba nic zmieniać

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser174

Guest
jako bezdomne dziecko na grze chciałam znaleźć bractwo. Jakież było moje zdziwienie, gdy sie okazało, że z pozycji bezpartyjnej jedyną dostepną zakładką to >Bractwa<... niby wszystko pasuje, ale jednak szukając bractwa nie kierujemy sie (najczęściej) nazwą danego klanu, ale raczej jego specyfiką/profilem. Szukając bractwa o określonym profilu nie mam szans go znaleźć tak "z ulicy". W moim przekonaniu jest to ogromny błąd (nawet miałam dylemat z wyborem działu do tego tematu z tego powodu)

Bractwa są różne. Jedne sa nijakie, inne lubia przygody, jeszcze inne turnieje. Jedne są ambitne i aktywne, inne przypominają sanatoria, jeszcze inne tylko cmentarzysko. Szukając bractwa bazując tylko na informacjach w grze nie ma żadnego filtru żeby znaleźć "to swoje" bractwo. Ba! nie ma nawet zadnego drogowskazu... Można metodycznie przeglądać opisy bractw, ale nie oszukujmy się to też niewiele pomaga

Dzisiaj chcąc znaleźć odpowiednie bractwo obowiązkowe jest wejście do/założenie tymczasowego bractwa, aby mieć dostęp do rankingów. Dopiero wówczas można wytypować kilka bractw, które mogą spełnić nasze oczekiwania. Doświadczony gracz oczywiście sobie jakoś poradzi, ale nowinka? Co taka bidusia po kilku minutach spędzonych na grze z pustą walizką wiedzy ma zrobić? Jak jeszcze gra na apce to już w ogóle dramat... Ale i tak nie jest dobrze. I zgłasza sie taka rozdziawa do każdego bractwa, które ma aktywny zielony klik "zgłoś sie"... i drażni najczęściej arcy z bractw z topu listy. Ale to inny temat...

Marzeniem byłoby gdyby bractwa mogły sie otagować... i gdyby były odpowiednie filtry... ale zejdźmy na ziemię :D

bezwarunkowo jest niezbędny dostęp do pełnego rankingu niezależnie od statusu na grze
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pewnym wyznacznikiem w szukaniu odpowiedniego bractwa może być ta strona: elvenstats
jednak nie są to też miarodajne rankingi i wielu graczy zwłaszcza nowych nie ma nawet o tym pojęcia.
Owszem możemy tam zobaczyć jak dane bractwo radzi sobie w turniejach lub czy mają nieaktywnych graczy albo jakie surowce są najbardziej poszukiwane a jakich mają pod dostatkiem, dopasowując handel wedle własnych bonusów. Ale to także nic nie daje zwłaszcza nowym graczom poszukującym tego właściwego dla siebie bractwa ponieważ nie mają oni doświadczenia w grze i raczej wybierają wedle reguły kilka podań do różnych bractw a nóż któreś go przyjmie.
Jedni wolą poleniuchować inni być bardziej aktywni jedni wolą rozwiązania ekonomiczne inni zaś grę bardziej militarną :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
ze statsami jest ten problem, ze to strona zewnętrzna. I jak już wielokrotnie bywało nie zawsze działają poprawnie. Do tego podają sporo informacji, ale ich zakres jest bardzo ograniczony. W zasadzie można tam szukać tylko turniejowego bractwa. Oczywiście rankingi w grze też są bardzo ułomne (turniejowego przecież nie mamy wcale), ale i tak nie mamy wyjścia, i tylko na nich możemy bazować. W praktyce oznacza to typowanie przez eliminację. Ale i taka ułomną selekcję można zrobić tylko będąc w jakimś bractwie, bo z pozycji bezdomnego nawet tego nie można dokonać z powodu braku danych, nawet tych szczątkowych
 

DeletedUser

Guest
jako bezdomne dziecko na grze chciałam znaleźć bractwo. Jakież było moje zdziwienie, gdy sie okazało, że z pozycji bezpartyjnej jedyną dostepną zakładką to >Bractwa<... niby wszystko pasuje, ale jednak szukając bractwa nie kierujemy sie (najczęściej) nazwą danego klanu, ale raczej jego specyfiką/profilem. Szukając bractwa o określonym profilu nie mam szans go znaleźć tak "z ulicy". W moim przekonaniu jest to ogromny błąd (nawet miałam dylemat z wyborem działu do tego tematu z tego powodu)

Bractwa są różne. Jedne sa nijakie, inne lubia przygody, jeszcze inne turnieje. Jedne są ambitne i aktywne, inne przypominają sanatoria, jeszcze inne tylko cmentarzysko. Szukając bractwa bazując tylko na informacjach w grze nie ma żadnego filtru żeby znaleźć "to swoje" bractwo. Ba! nie ma nawet zadnego drogowskazu... Można metodycznie przeglądać opisy bractw, ale nie oszukujmy się to też niewiele pomaga

Dzisiaj chcąc znaleźć odpowiednie bractwo obowiązkowe jest wejście do/założenie tymczasowego bractwa, aby mieć dostęp do rankingów. Dopiero wówczas można wytypować kilka bractw, które mogą spełnić nasze oczekiwania. Doświadczony gracz oczywiście sobie jakoś poradzi, ale nowinka? Co taka bidusia po kilku minutach spędzonych na grze z pustą walizką wiedzy ma zrobić? Jak jeszcze gra na apce to już w ogóle dramat... Ale i tak nie jest dobrze. I zgłasza sie taka rozdziawa do każdego bractwa, które ma aktywny zielony klik "zgłoś sie"... i drażni najczęściej arcy z bractw z topu listy. Ale to inny temat...

Marzeniem byłoby gdyby bractwa mogły sie otagować... i gdyby były odpowiednie filtry... ale zejdźmy na ziemię :D

bezwarunkowo jest niezbędny dostęp do pełnego rankingu niezależnie od statusu na grze
dodam, że teraz dużo osób szuka bractwa IGLICOWEGO.
 

DeletedUser174

Guest
trochę of top, ale trudno

na każdym serwerze jest bractwo o profilu tylko iglicowym
s1: Po pierwsze: Iglica
s2: TheGeneracja
s3: iglicowo:)

ostatnią iglicę z "normalnych" bractw na s1 zamknęły 3 drużyny: Czarne Owce, ArchonT i ILLUMINATI oraz na s3 jedno: APOKALIPSA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tez troche offtopowo dodam, ze na s2 jest jedno wolne miejsce, na s3 chyba 2, a na s1 jest jeszcze calkiem sporo wolnych miejsc. Jesli ktos szuka miejsca w takim bractwie, wystarczy napisac do arcy takiego bractwa na danym swiecie.
 
Do góry