• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dragons

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4244
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4244

Guest
Witam wszystkich.Niezmiernie miło mi zakomunikować ze w zakończonym właśnie turnieju stali bractwo Dragons
osiągnęło wynik 365 506 .Nie wiem czy to rekord serwerów ale my jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni.
Chciałbym tez tutaj pogratulować wszystkim smokom i smoczycom tak zacnego wyniku.
Gratki też dla gracza mazioj z bractwa Czarne Owce który był pierwszy z kosmicznym wynikiem 23760 .
Pozdrawiam.
 

DeletedUser2264

Guest
Witam wszystkich.Niezmiernie miło mi zakomunikować ze w zakończonym właśnie turnieju stali bractwo Dragons
osiągnęło wynik 365 506 .Nie wiem czy to rekord serwerów ale my jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni.
Chciałbym tez tutaj pogratulować wszystkim smokom i smoczycom tak zacnego wyniku.


[/QUOTE]

Jarku, rekord wszystkich serwerów :)
Również gratuluję i dziękuję! Wspaniały wynik :)
 

DeletedUser174

Guest
365k to nie w kij dmuchał, więc gratulacje jak najbardziej szczere i zasłużone :)

Szkoda tylko, ze tak sami postanowiliście się bawić :( Cóż każdy klika jak lubi. Nie będę ukrywać liczyłam na Wasze uczestnictwo w konkursie turniejowym... ale rozumiem nie każdy lubi rywalizację...
 

Christo

Rozbójnik
365k to nie w kij dmuchał, więc gratulacje jak najbardziej szczere i zasłużone :)

Szkoda tylko, ze tak sami postanowiliście się bawić :( Cóż każdy klika jak lubi. Nie będę ukrywać liczyłam na Wasze uczestnictwo w konkursie turniejowym... ale rozumiem nie każdy lubi rywalizację...
Tu już nie chodzi nawet o konkurs turniejowy. Po prostu przygotowywaliśmy się na ten turniej stali, a to, że akurat był ten konkurs.. no cóż. Bywa ;) . Do próby bicia globalnego rekordu mieliśmy jakiś miesiąc czy półtora, bo za późno poszło info, ale jak widać to wystarczyło :D
 

DeletedUser174

Guest
Tu już nie chodzi nawet o konkurs turniejowy. Po prostu przygotowywaliśmy się na ten turniej stali, a to, że akurat był ten konkurs.. no cóż. Bywa ;) . Do próby bicia globalnego rekordu mieliśmy jakiś miesiąc czy półtora, bo za późno poszło info, ale jak widać to wystarczyło :D
tak z ciekawości... (bo na statsach nie ma jeszcze wyników indywidualnych :( ) jaki macie najniższy wynik na turku? Skoro przygotowania liczycie w miesiącach i nawet w imię tych przygotowań odpuściliście konkursik to domniemam, że wynik robi wrażenie. Pochwalicie sie? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
kiki, było zapytanie w bractwie, czy chcemy się bawić w konkurs, wyszło, że nie chce się wcale, tak po prostu. Dlaczego te gratulacje robią się jakieś kwaśne? gratki, to wasz pierwszy top.. nie lubicie rywalizacji.. To nie w stylu Owiec przecież
 
Eee tam, tu nie ma co patrzec na wyniki ostatniej, czy kilku ostatnich osob ;)
Pamietam, jak jeszcze przed czasem miskow, przyspieszaczy itd. robilismy jakis rekord na s3, tez dwom osobom po prostu cos wypadlo w realu. W ostatnim serwerowym konkursie bylo podobnie, wiec to zupelnie normalne, ot zycie ;) Dragoni zrobili swietny wynik jako cale bractwo i trzeba to docenic. Chyba tylko ludki grajace w silnych turniejowych bractwach potrafia naprawde docenic, ile wysilku wymaga taka akcja i ile to klikania, wiec jeszcze raz w pelni zasluzone gratulacje :)
 

Izabella600

Wędrowiec
Dziękujemy za gratulacje :) I te szczere ( za te w szczególności ) i za te kwaśne ....kwasek w np. barszczu uwypukla jego smak ;)
Zabawa była przednia , emocji pozytywnych mnóstwo , chęć , zapał i sporo czasu własnego poświeconego . Jednym słowem pełna adrenalinka ! No i siedmiu smoków w pierwszej dziesiatce turniejowej ! Radość , duma i inne fajne i pozytywne odczucia i uczucia ...i za to dziekuję pięknie Smoki kochane :) Bo przeciez o to w tej grze ( przynajmniej mnie ) chodzi :)
 

DeletedUser174

Guest
kiki, było zapytanie w bractwie, czy chcemy się bawić w konkurs, wyszło, że nie chce się wcale, tak po prostu. Dlaczego te gratulacje robią się jakieś kwaśne? gratki, to wasz pierwszy top.. nie lubicie rywalizacji.. To nie w stylu Owiec przecież
Przepraszam... nie rozumiem skąd te pretensje... żeby uniknąć oskarżeń o "kwaśne gratulacje" następnym razem jednak wstrzymam się z publicznymi gratulacjami. Macie sukces i chcecie sie nim cieszyć samodzielnie.Rozumiem i szanuję. Obiecuję, ze nigdy więcej nie będę Wam "przeszkadzać".
 

DeletedUser2264

Guest
Przepraszam... nie rozumiem skąd te pretensje... żeby uniknąć oskarżeń o "kwaśne gratulacje" następnym razem jednak wstrzymam się z publicznymi gratulacjami. Macie sukces i chcecie sie nim cieszyć samodzielnie.Rozumiem i szanuję. Obiecuję, ze nigdy więcej nie będę Wam "przeszkadzać".
Kiki, żadne pretensje przecież :) my som hepi i tej radości nic nie popsuje :) daliśmy czadu i tyle, a jak się bractwo zdecyduje dać Owcom łupnia w kolejnym konkursie to tylko będziecie mogli mieć pretensje, że konkurs był Waszym pomysłem :D with Love <3 pupka lodek :)
 

DeletedUser174

Guest
Wierzymy, że Owce w next stali zrobią 400k! :D
złośliwym trzeba umieć być. Jak sie nie umie, to lepiej milczeć, bo inaczej można zrobić sie na cebulę lub innego buraka...

wiara do 400 pkt w turnieju nie ma nic do rzeczy. Liczy się liczba dostępnych prowincji, zapas wojska i/lub zapas młotków i przyspieszaczy. Jak doskonale wiesz w stadzie Owieczek mamy też graczy, którzy zaczęli grać raptem kilka miesięcy temu, więc post nie jest ekhem... nieuprzejmy. Ale o ile Bozia da i wszystkie Owieczki będą w ostatniej dostępnej w grze rasie to z pewnością 400pkt będziemy robić na każdej stali, a nie na jednej po miesiącu przygotowań... i tu wiara też nie ma nic do rzeczy...

miłego dnia Wszystkim

Dragonom należą się w pełni zasłużone gratulacje za osiągnięcie super wyniku, bo co się naklikali to ich.

A jeżeli ironiczne szydzenie z mniejszego bractwa dodaje Wam dumy to... może zostawię to bez komentarza
 
Do góry