• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dragons

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4244
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2884

Guest
Witam
Kiki post Christo odbierasz jako szydzenie? Udowodniliście nie raz ,ze jesteście super bractwem i na pewno stać Was na 400k i tego życzył Wam Christo.
Nie było tam szydzenia. Przynajmniej ja tego tam nie widzę.
Jak się komuś gratuluje to bez ale... Bo to brzmi jak kompleksy...
 

Christo

Rozbójnik
Tydzień temu zrobiliśmy taki sobie fajny wynik, ale zapomnieliśmy się nim pochwalić, ale nie żebyśmy musieli, bo wcale nie musimy.. no ale tak jakoś to wszystko wyszło całkiem przypadkowo, że pisze to dopiero teraz. O kurczę.. i nawet tym razem przygotowywać się do niego nie musieliśmy zbytnio, a to peszek.

Tak więc.. Chcielibyśmy pochwalić się naszym nowym rekordem w turnieju, w którym to zrobiliśmy 417.554 i który chyba jest obecnie najwyższym wynikiem na polskich serwerach. Mieliśmy fajną zabawę z naszym zachodnim sąsiadem, bo jednak nie udało nam się ich pokonać. Zrobili równe 430.000 punktów. Oczywiście pogratulowaliśmy im zacnego wyniku jak i fajnej zabawy.
Tym samym wielkie podziękowania wszystkim Smoczycom i Smokom za tak duże zaangażowanie się w tą wspólną zabawę i oczywiście gratulacje za swoje własne życiówki :) . Może wyniki nie są na miarę @chris07070707 , ale mam nadzieję, że u nas każdy jest z siebie zadowolony :)

Pozdrawiam
Christo

Edit//
Sorki, poprawiłem tylko 3 słowa :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2264

Guest
Tydzień temu zrobiliśmy taki sobie fajny wynik, ale zapomnieliśmy się nim pochwalić, ale nie żebyśmy musieli, bo wcale nie musimy.. no ale tak jakoś to wszystko wyszło całkiem przypadkowo, że pisze to dopiero teraz. O kurczę.. i nawet tym razem przygotowywać się do niego nie musieliśmy zbytnio, a to peszek.

Tak więc.. Chcielibyśmy pochwalić się naszym nowym rekordem w turnieju, w którym to zrobiliśmy 417.554 i który chyba jest obecnie najwyższym wynikiem na polskich serwerach. Mieliśmy fajną zabawę z naszymi zachodnimi sąsiadami, bo jednak nie udało nam się ich pokonać. Zrobili równe 430.000 punktów. Oczywiście pogratulowaliśmy im zacnego wyniku jak i fajnej zabawy.
Tym samym wielkie podziękowania wszystkim Smoczycom i Smokom za tak duże zaangażowanie się w tą wspólną zabawę i oczywiście gratulacje za swoje własne życiówki :) . Może wyniki nie są na miarę @chris07070707 , ale mam nadzieję, że u nas każdy jest z siebie zadowolony :)

Pozdrawiam
Christo
i dlatego tak pięknie jest być Smokiem/Smoczycą :) uwielbiam to, go Dragons, GO!!
 
Wielkie gratulacje,
piekny rekord wszystkich polskich serwerow :) Czekalismy z gratulacjami na jakis Wasz wpis na forum i sie doczekalismy. Mi szczegolnie zaimponowalo to, ile przygotowan i pracy Was to zapewne kosztowalo (to z brakiem przygotowan chyba nie do konca sie zgadza, ale o tym za chwile ;)) Nie mowie juz nawet o samym kosmicznym wyniku, bo jak sie ma wiele prowincji, to o wysokie wyniki latwo, ale wlasnie - wczesniej nie mieliscie az tak wielu prowincji.
Do tego wlasnie zmierzam, widac bylo, ze bardzo wielu z Was zrobilo potezny skok na mapie swiata i dorobilo duza ilosc prowincji specjalnie na te akcje, co swiadczy o tym, ze podeszliscie do tego bardzo powaznie, z podziwu godnym zacieciem i determinacja w dazeniu do celu.
Nie chce nawet myslec, ile Was to wszystko kosztowalo (w sensie przyspieszaczy, surowcow itp.)
Jeszcze raz gratuluje, bo rzeczywiscie macie wszelkie powody do zadowolenia :)
 

DeletedUser2264

Guest
Wielkie gratulacje,
piekny rekord wszystkich polskich serwerow :) Czekalismy z gratulacjami na jakis Wasz wpis na forum i sie doczekalismy. Mi szczegolnie zaimponowalo to, ile przygotowan i pracy Was to zapewne kosztowalo (to z brakiem przygotowan chyba nie do konca sie zgadza, ale o tym za chwile ;)) Nie mowie juz nawet o samym kosmicznym wyniku, bo jak sie ma wiele prowincji, to o wysokie wyniki latwo, ale wlasnie - wczesniej nie mieliscie az tak wielu prowincji.
Do tego wlasnie zmierzam, widac bylo, ze bardzo wielu z Was zrobilo potezny skok na mapie swiata i dorobilo duza ilosc prowincji specjalnie na te akcje, co swiadczy o tym, ze podeszliscie do tego bardzo powaznie, z podziwu godnym zacieciem i determinacja w dazeniu do celu.
Nie chce nawet myslec, ile Was to wszystko kosztowalo (w sensie przyspieszaczy, surowcow itp.)
Jeszcze raz gratuluje, bo rzeczywiscie macie wszelkie powody do zadowolenia :)
chrisu, wiesz najlepiej, ile trzeba pracy i czasu, żeby smignać samego siebie i jeszcze, żeby wszyscy w bractwie chcieli tego samego :)) a decycyzję podjęliśmy w kilka dni
 

DeletedUser4244

Guest
Gratuluję Wam Smoki!!! Rekord serwerów to nie lada osiągnięcie!
Zazdroszczę Wam tych emocji, przy takich akcjach właśnie emocje i klimat w bractwie są najfajniejsze :)
BRAWO! Daliście czadu :)
Mam zupelnie inne wrazenia z tego turnieju,dla mnie nie bylo zadnych emocji ,akcja wyszla z czapy ,kudlaty przed turkiem rzucil tekst sprobojmy bic rekord,wiekszosc byla za wiec sprobowalismy ,i bez kitu bez zadnych przygotowan ale ja tego turka milo nie wspominam choc zrobilem swoja zyciowke ,dla mnie to byla panszczyzna ,zrobilem swoje a najmniej 4 osoby olaly total,mnie juz takie wyzwania nie rajcuja ,teraz marzy mi sie aby wszyscy z pl serwa polaczyli sily i w jednym turka walneli taki wynik zeby juz nikt nigdy przez rok nie pomyslal nawet o tym aby sie do niego zblizyc
 
mnie juz takie wyzwania nie rajcuja ,teraz marzy mi sie aby wszyscy z pl serwa polaczyli sily i w jednym turka walneli taki wynik zeby juz nikt nigdy przez rok nie pomyslal nawet o tym aby sie do niego zblizyc
Poltora roku temu ktos juz rzucil podobny pomysl, ale wtedy chodzilo o "kosmiczne" i niewyobrazalne 250k ;)
Gdyby ktos zajal sie organizacja takiej akcji, to kto wie, moze i cos by z tego wyszlo ;)
 

kudlaty79

Wędrowiec
Witam.
Miło mi zakomunikować ,że nasze bractwo już po raz drugi przekroczyło barierę 400k w turnieju
Szczególne gratulację należą się Jarq13 28710 punkcików w turnieju no i pierwsze miejsce na serwerze 1
W pierwszej setce turniejowej znalazły się 22 smoki w czołowej 25 jest nas 18.
W nowej formule turniejowej jest to najlepszy wynik nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Brawo Dragons !!!
 

Christo

Rozbójnik
Witam.
Miło mi zakomunikować ,że nasze bractwo już po raz drugi przekroczyło barierę 400k w turnieju
Szczególne gratulację należą się Jarq13 28710 punkcików w turnieju no i pierwsze miejsce na serwerze 1
W pierwszej setce turniejowej znalazły się 22 smoki w czołowej 25 jest nas 18.
W nowej formule turniejowej jest to najlepszy wynik nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Brawo Dragons !!!
Dzięki i również gratuluję wszystkim z bractwa :)
 

Charlene

Szef kuchni
Witam.
Miło mi zakomunikować ,że nasze bractwo już po raz drugi przekroczyło barierę 400k w turnieju
Szczególne gratulację należą się Jarq13 28710 punkcików w turnieju no i pierwsze miejsce na serwerze 1
W pierwszej setce turniejowej znalazły się 22 smoki w czołowej 25 jest nas 18.
W nowej formule turniejowej jest to najlepszy wynik nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Brawo Dragons !!!
Ogromne gratulacje :))) niesamowity wynik :O
 
Do góry