• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

dwa błędy z nowym systemem cudów

KociMord

Zwiadowca
1. Można zainwestować PW w cud innego gracza, mimo ze cud jest aktualnie w rozbudowie (i będzie jeszcze przez jakiś czas)

2. Miałem zaznaczony cud na 29 lvl jako ulubiony, po zaczęciu rozbudowy próba zaznaczenia innego cudu jako ulubiony kończy się komunikatem o błędzie i restartem gry
 

Ovocko

Rycerz
Potwierdzam problem z punktu 1 - cud w rozbudowie, można dawać w niego pw (a przynajmniej wyświetla się jako taki, w który można dawać). Limit PW jest taki jaki byłby dla cudu po rozbudowie.
 

KociMord

Zwiadowca
Hej wszyscy przypadkiem nie próbujcie dawać antycznych PW w cud który się rozbudowuje, bo po rozbudowie te PW znikają

a co do pkt 2. zgłosiłem to też przez grę na support - dostałem odpowiedź, ze przekazano programistom, mija tydzień, a ja nadal po kliknięciu serduszka mam restart gry
ale niech pracują spokojnie, może nie rozwalą czegoś innego przy okazji :p
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli chodzi o dawanie PW w rozbudowywany antyczny cud to poprawka do tego będzie w następnej aktualizacji.
 
Do góry