• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dwa słowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1926
  • Data rozpoczęcia

Fajna zabawa?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2927

Guest
Pomyślałam, że tak będzie wygodniej:
"Pewnego dnia usiadłem na pniu nagrzanym od słońca i kopnąłem w kalendarz z 1982. Stwierdziłem, że jestem Lewandowskim co ma dziwne włoski i nagle po diable co smołą i dziegciem go wyszorował i wypucował papierem ściernym a potem ogniem przysmażył, ostała się tylko jedna..."

dobra patelnia
 

DeletedUser2927

Guest
"Pewnego dnia usiadłem na pniu nagrzanym od słońca i kopnąłem w kalendarz z 1982. Stwierdziłem, że jestem Lewandowskim co ma dziwne włoski i nagle po diable co smołą i dziegciem go wyszorował i wypucował papierem ściernym a potem ogniem przysmażył, ostała się tylko jedna, dobra patelnia, żeliwna, kuta..."

na której
 

Sorcha

Rycerz
"Pewnego dnia usiadłem na pniu nagrzanym od słońca i kopnąłem w kalendarz z 1982. Stwierdziłem, że jestem Lewandowskim co ma dziwne włoski i nagle po diable co smołą i dziegciem go wyszorował i wypucował papierem ściernym a potem ogniem przysmażył, ostała się tylko jedna, dobra patelnia, żeliwna, kuta na której się smażył tłusty boczek oraz żeberka z dodatkiem elfickich liści oraz szczypiorku. Po tym obfitym posiłku "

sułtan rzekł
wyślijcie maga
 
Do góry