• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskryminowanie graczy

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 4838
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Oto odpowiedź IG udzielona na kolejne zgłoszenie dotyczące braku waluty eventowej (do pewnego momentu maile z newsletterami przychodziły, od kilku miesięcy nie przychodzą, nie ma ich w spamie, mimo wyłączonej ochrony antyspamowej, w koszu itd., ustawienia odnośnie otrzymywania wiadomości od elvenar prawidłowe):

"..dziękuję za kontakt z obsługą gry.

Nie wszyscy gracze otrzymują tego typu maila. Wszelkiego typu promocje, bonusy itp. nie muszą być kierowane do wszystkich graczy.

W razie jakichkolwiek pytań/problemów zapraszam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam
artur87
Elvenar Team "

Czyli mamy graczy równych i równiejszych - dobrze wiedzieć!! skandaliczne po prostu
 
Nie ma graczy rownych i rowniejszych. Maile wysylane sa do wszystkich graczy. Zwroc prosze dokladna uwage na uzyte sformulowania ;)

" Nie wszyscy gracze otrzymują tego typu maila. "
Zgadza sie, bo z roznych wzgledow rzeczywiscie nie wszystkie maile dochodza i prawie zawsze wina lezy po stronie serwera odbierajacego, czyli w tym przypadku po stronie graczy. Zauwaz prosze, ze nie uzyto sformulowania "nie do wszystkich graczy maile sa wysylane", tylko wlasnie "nie wszyscy je otrzymuja". Sprytnie, prawda ? ;)

"Wszelkiego typu promocje, bonusy itp. nie muszą być kierowane do wszystkich graczy. "
To nastepne tego typu sformulowanie. Nie napisali, ze nie sa kierowane (bo w tym przypadku sa), tylko ze nie musza byc kierowane. No i racja, bo przeciez IG nie ma obowiazku dawania prezentow.

Tak pod kreska, maile wysylane sa do wszystkich graczy i tu nie ma podzialu na lepszych i gorszych. Skad wiem ? Nie chce mi sie szukac, ale kiedys, juz dawno temu, ktorys z naszych poprzednich CM'ow o tym pisal. Tyle, ze jesli czesc z tych maili nie dochodzi, to support odpisuje wlasnie w taki sprytny sposob, by "umyc rece" i nie musiec sie tym dalej zajmowac. Niestety, teoretycznie maja racje, bo sledzenie drogi, ktora przebyl mail i szukanie powodow, dla ktorych nie doszedl, nie lezy w zakresie ich obowiazkow, bo nie sa przeciez odpowiedzialni za problemy na zupelnie obcych serwerach mailowych. Ba, nawet nie mozna ich winic za taka odpowiedz, bo chocby chcieli, to i tak nie byliby w stanie tego zrobic, a prawdopodobnie nie maja uprawnien, by takiego maila wyslac jeszcze raz.

Najprostszym rozwiazaniem jest po prostu zalozenie konta mailowego specjalnie do gry na jakims innym serwerze. Kiedys tez mialem jakis problem z jakims mailem, ktory nie doszedl, ale od kiedy uzywam w grze adresow z domen o2.pl i gmx.net, dochodzi wszystko.

P.S.
Pewnie nikt sie o to nie przyczepi, ale regulamin forum zabrania zamieszczania cytatow i szczegolow ze swojej korespondencji z supportem, wiec lepiej opisac to z grubsza wlasnymi slowami :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
BlossomValvi - racja, to najprostsze rozwiązanie, a nie wymuszanie zakładania maila na konkretnym adresie.
Chris - pewnie, że sprytne odpowiedzi, cóż, pracowałam w kopro, wiem, o co chodzi, std odpowiedzi, a nawet aż nadto jasne jak na standardy korporacyjne ;) a cytaty (powiedzmy, że fragmentaryczne i wyrwane z kontekstu wypowiedzi ;) ) celowo, ktoś się tam u nich mocno nie popisał ;D
 

BlossomValvi

Łucznik
Trochę czasu upłynęło, testowales nowa funkcje zmiany/aktualizacji maila?

Ja bym podał nowy do tego sprawdził czy wszystkie opcje powiadomień są zaznaczone i czekał :)
 

Koval92

Kapłan
Ta sprawa była już kiedyś z wieloma osobami, jednej w 2019 roku raz oddali te 100 waluty której nie dostała ale na drugi raz już Jarq powiedział "nie nie dostaniesz rekompensaty bo wina leży po stronie twojego maila a nie gry".

Polecam zmienić maila bo są strony z których rzeczywiście do mnie nie docierają maile, choćby aktywacyjne.
Na o2.pl zawsze mi przychodzi z elvenaru ale np nigdy nie przyszedł mi mail rejestracyjny ani żaden inny z pewnej innej gry.
Problem jest taki, że ta osoba zmieniała maila wielokrotnie i odzew był ten sam, "wina jest po stronie maila gracza"
 

Ovocko

Rycerz
Ja mam od długiego czasu taki problem, że e-mail co prawda przychodzi, ale waluta się nie nalicza po kliknięciu na linka.
Próbowałem wszystkich możliwych tricków łącznie z logowaniem się na "czysty" komputer na którym nigdy nie była uruchamiana gra - nadal jest problem. Teraz pewnie też będzie...
 

Sammi

Wędrowiec
Też miałam problem z mailem, musiałam po tej aktualizacji na innego maila konto przełożyć
 
Do góry