• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja budynki ilość vs jakość

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser123

Guest
Co sądzicie na temat budowy rezydencji czy warsztatów, lepiej inwestować w ilość tych budynków, czy po prostu kilka a jakościowo (poziomowo ) lepszych ?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
 

DeletedUser63

Guest
Budynki podstawowe trzeba rozwijać, wprawdzie po kilku poziomach zwiększają swoje rozmiary ale kazdy poziom do góry daje wjęcej surowców, ludzi, złota w przeliczeniu na jeden kwadrat powierzchni terenu pod zabudowe.
 

DeletedUser123

Guest
Na wikipedii zauważyłem, że rezydencja z poziomu 1 na 2 daje znacznie wieksza ilość ludności w porównaniu do ludzi, u ludzi róznice zauważymy dopiero przy większym poziomie rezydencji :/
 

DeletedUser63

Guest
Ale miejsce jest ograniczone i nieda sie stawiać w nieskończonosć rezydęcji 1 l lev.
 

DeletedUser13

Guest
U mnie stosunek (obecnie) wynosi 33 mieszkalne / 10 zaopatrzeniowych, nie żeby złota mi było za mało, jeno ludności do roboty brak :p
 

DeletedUser123

Guest
Dokładnie mam ten sam problem, że po prostu ludności brakuje i otworzyłem dyskusje by dowiedzieć się co na ten temat sądzicie : ilość vs jakość
U mnie mieszkalne to 25 a zaopatrzeniowe to bodajże 9 warsztatów, manufaktur nie wliczam. :p
 

DeletedUser13

Guest
Ogólnie zastanawiałem się nad usunięciem 2 warsztatów, ale myślę, że 10 może być. Więcej nie będę stawiał w przyszłości to pewne (prawdopodobnie zmniejszę nieznacznie). Mieszkalne też raczej pozostawię w takiej liczbie, ale sięgając w dal to tylko dodam, a nie usunę, bo każdy kolejny towarowy budynek (albo rozbudowy np koszar) śpiewa kosmiczne ilości ludków ;)
 

DeletedUser95

Guest
A propo,zastanawial sie ktos dlaczego 1 ludek buduje REZYDENCJE (fakt,1 poziomu,ale to dom )w 10 sekund,ale np zrobienie drewnianej figurki zajmuje 20 osobom w tartaku 3 godziny???
 

DeletedUser14

Guest
Hehe, suche :D

Ja mam chyba 14 lub 16 mieszkalnych i chyba 9 Warsztatów.
Ogólnie myślę, że dobrze jest przemyśleć liczbę budynków i jakoś zbalansować ich ilość do rozbudowy ;)
 

DeletedUser13

Guest
Czekam teraz na odblokowanie kolejnego etapu budynków... Nie wiem gdzie je powstawiam (powiększone:/)
 

DeletedUser14

Guest
Chyba trzeba będzie usunąć niektóre obecne i ulepszyć pozostałe, ja tak przynajmniej robiłem na becie, gdy mi miejsca brakowało...
 

DeletedUser13

Guest
Też tak robiłem... Mało tych ekspansji... (chyba że za diaxy)
 

DeletedUser14

Guest
To trzeba się ruszyć i trochę ich wywalczyć, potem i krwią :p
 

DeletedUser13

Guest
Moje dwie ostatnie walki to porażki. Chwilowo mam postój, bo potrzeba mi lepszych wojaków. 44 podbite i 3 kolejne tak po połowie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry