• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

DeletedUser2017

Guest
Potwierdzam wszystkie nazwy budynków z eventów jak również innych budynków są przetłumaczone na język polski nie spotkałem się jeszcze z angielską nazwą która nie była przetłumaczona.
//
A ja pamiętam, że jeden z tych budynków był po angielskiemu nazwany ;)
A który to jakbyś mógł napisać :)

połączono//Urdur

Ostatnio edytowane przez moderatora:

kikimora

Paladyn
też mnie to ciekawi...

czasami trafiaja się wprawdzie nazwy brzmiące obcojęzyczne, ale one też sa podane w "polskiej wersji". Chyba maszkarada miała takie budynki. Ale mimo wszystko nie da rady ich określić jako łangielskie nazwy

szerep

Zwiadowca
Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze losowania spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi pod koniec każdej rundy.
A gdzie lista zwycięzców z pierwszego etapu?

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dajcie mi trochę czasu, muszę to posprawdzać i wylosować te 10 osób.

Usunięty użytkownik 2143

Guest
rozumiem że rundę drugą trzeba dokleić do rundy pierwszej? bo po wybraniu opcji wyślij widzę tylko poprzedni wątek z brakiem jakichkolwiek opcji poza edycją?

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, należy wejść do tego tematu i dodać odpowiedź.

Jeśli brałeś udział w pierwszej rundzie konkursu, podaj rozwiązanie w nowym poście w tym samym wątku, w którym znajdują się Twoje odpowiedzi do pierwszej rundy konkursu.

Koval92

Paladyn
Wygrał ktoś z forum? Ja tych randomów w ogóle nie kojarze :D

2 runda łatwiejsza niż pierwsza.

Ostatnia edycja:

Usunięty użytkownik 2143

Guest
Też nie kojarzę, nawet z gry :) no cóż... bardziej mnie ciekawi co zostało użyte do losowania ;) (jakiś generator, system, widzimisie?)

2 runda jest podchwytliwa, jestem bardzo ciekaw jaka będzie oficjalna nazwa ewentu

Kris258

Zwiadowca
A ja kogoś poznaje na tej liście i chyba kojarzę tego kogoś tylko nie wiem kto to :DD Wow pierwszy raz coś mi się udało zgarnąć :)) Dzięki!

A do losowania też ciekawe co użyli, na innym forum korzystali z tego https://www.random.org/

Koval92

Paladyn
A ja kogoś poznaje na tej liście i chyba kojarzę tego kogoś tylko nie wiem kto to :DD Wow pierwszy raz coś mi się udało zgarnąć :)) Dzięki!

A do losowania też ciekawe co użyli, na innym forum korzystali z tego https://www.random.org/
O jest jednak jakaś znajoma twarz. Gratulacje!

U nas chciałem w bractwie zachęcić do udziału w evencie ale wszyscy olewają bo "nagrody słabe i szanse niewielkie". Ogólnie nie ma szału z tym zajazdem, wiele osób go po prostu nie chce, ze względu na rozmiar 2x2 oraz to, że miał to być budynek społeczności a jest budynkiem wybrańców.

Ludzie się spodziewali, że to będzie rodzaj nagrody za eventy w grze a okazało się, że jedna osoba na pół roku go zdobędzie na każdej wersji językowej a reszta sobie go poogląda u niej w mieście co najwyżej.

Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Użyłem amerykańskiego(chyba) badziewia, wpisałem "generator liczb losowych" w google i się pojawił, można sobie tam generować liczby.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dla ciekawości dodam że dobrze odpowiedziało tylko 76 osób a źle 71 czyli prawie pół na pól.

Angel.A

Rozbójnik
Szkoda wielka, że nie uczestnictwo w konkursie 18 marca, całkowicie dyskwalifikuje gracza ogólnie.
Ukłon dla "starych wiarusów" Elvenar, nic tu po mnie.

Ljosael

Rozbójnik
Ogólnie nie dyskwalifikuje, możesz nadal zdobyć diaxy w dwóch rundach. Jedynie budynku, który jest nagrodą za udział w całym konkursie nie zdobędziesz.

Koval92

Paladyn
Moim zdaniem zajazd nie jest aż tak super-fest wyjechanym budynkiem pod względem statystyk, żeby nie mógł być za każdą rundę jeden. To nie budynek 5x5 o super unikalnych właściwościach, tylko pop + kult 2x2 , a w wysokich rozdziałach gracze mają populacji tyle, że nie mają jej gdzie wydać.

chris07070707

Ambasador
a w wysokich rozdziałach gracze mają populacji tyle, że nie mają jej gdzie wydać.
Widziales, ile populacji kosztuje up chocby jednej manufaktury
o jeden poziom w tych wyzszych rozdzialach ? ;) Wielu graczy
po rozbudowie manu, warsztatow, koszar i ratusza jedzie wrecz na
ujemnej populacji, zeby miec miejsce na budynki rasowe, takze z tymi
nadwyzkami populacji to tak nie do konca sie zgadza, delikatnie
to ujmujac.