• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Od razu napiszę że tematy w konkursie czyli w podforum "Wejdź do konkursu" widoczne są tylko przez was samych, to znaczy że nie będziecie tam widzieć tematów innych graczy.
 

jakub357

Łucznik
Event odświeża/ poszerza wiedzę o Elvenarze. Przyjemnie było dokopać się do starych wątków w sieci.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Pamiętajmy że nie ujawniamy odpowiedzi, grozi za to dyskwalifikacją.
 

Koval92

Kapłan
Czy należy wpisać tylko nazwy tych wydarzeń, z których pochodzą budynki? Czy nazwy budynków też? Bo z jednym budynkiem jest problem, nie ma jego nazwy po polsku ani na forum, ani na wiki, ani nigdzie w internecie, jedynie po angielsku.
 

DeletedUser3332

Guest
no bardzo niejasno napisane bo widnieje tam:

"...W odpowiedzi należy wpisać nazwę WYDARZENIA, z którym związany jest każdy z tych budynków, nie samych nazw budynków. Należy podać nazwy tylko tych budynków, które są widoczne na powyższej grafice..."

Gdzie pisze ze należy wpisać NAZWĘ WYDARZENIA a później że należy podać NAZWĘ BUDYNKÓW.

Ja podałem nazwy eventów bo tak jest wytłuszczonym drukiem napisane.
 

DeletedUser4026

Guest
Witam Wszystkich :)
Mam drobne pytanko - gdzie należy wpisać te odpowiedzi ?
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Dzięki :)
 

DeletedUser174

Guest
zajazd miał być budynkiem społeczności a okazał się budynkiem dla wybranych... 1 osoba na serwer będzie go tylko mieć? To on taki mało społeczny jest trochę... Do tego team nie ma szans na jego zdobycie wg regulaminu - ok, możemy ich nie lubić jak nam kasują posty, ale żeby od razu dyskryminować? Nie podoba mi sie to

nie biorę udziału w konkursie. Nie w takim
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Bardzo mi miło że troszczysz się o team. Co do budynku to pewnie w przyszłości będą jakieś inne konkursy czy możliwości jego wygrania, ale raczej będzie to sporadycznie.
 

Koval92

Kapłan
zajazd miał być budynkiem społeczności a okazał się budynkiem dla wybranych... 1 osoba na serwer będzie go tylko mieć? To on taki mało społeczny jest trochę... Do tego team nie ma szans na jego zdobycie wg regulaminu - ok, możemy ich nie lubić jak nam kasują posty, ale żeby od razu dyskryminować? Nie podoba mi sie to

nie biorę udziału w konkursie. Nie w takim

Może ktoś zadzwonić po egzorcyste żeby w końcu wygnać tego demona z forum?

@jarq Dalej czekam na odpowiedź na moje pytanie. Nazwy jednego budynku nie ma po polsku nigdzie, jest dostępna tylko angielska. Nazwy eventów wpisałem w zgłoszeniu. Mam nadzieję, że dokładność nazwy budynku się nie liczy, tylko nazwa eventu z którego pochodzi ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Może ktoś zadzwonić po egzorcyste żeby w końcu wygnać tego demona z forum?
1/ podobno dałeś mi ignora więc jesteś uratowany
2/ gdyby ktoś inny nazwał cię demonem forum rozpętałbyś burzę i zaczął spamować modom na zgłoszeniach że jak to cie tu krzywdzą... ale wybaczam wielkodusznie... rozumiem te nieprzespane noce po koszmarach sennych muszą być niebywale wyczerpujące to i kondycja psychiczna już nie ta...

a co do bydynku. @jarq to wcale nie zmienia faktu ze budynek społeczności jest budynkiem VIP. PRzynajmniej ja to tak odebrałam, zę to będzie taki nasz wspólny budynek. Cos wyjątkowego... a budynek zamiast wyjątkowy jest tylko unikatowy. Mam obawy czy to dobrze
 

DeletedUser2359

Guest
@jarq Dalej czekam na odpowiedź na moje pytanie. Nazwy jednego budynku nie ma po polsku nigdzie, jest dostępna tylko angielska. Nazwy eventów wpisałem w zgłoszeniu. Mam nadzieję, że dokładność nazwy budynku się nie liczy, tylko nazwa eventu z którego pochodzi ;)

Jarq mi odpowiedział na priv, że "chodzi o nazwę eventu", więc nazwę budynku można podać - nie trzeba... Kluczowe jest też to pytanie w treści 1 rundy, bo nalezy podać nazwę eventu, w którym dany budynek pojawił się po raz pierwszy do zdobycia - a jeden z budynkow praktycznie co event się pojawia...
 

Koval92

Kapłan
Co jeżeli ktoś zdobędzie jakąś nagrodę w 1 lub 2 rundzie? Dalej liczy się o zajazd, czy nie? Dziwne, że nie ma za każdą rundę jednego, tak to rodzi wątpliwości i niesmak wśród graczy, bo zajazd miał być czymś, co łączy społeczność a dzieli i to bardzo, straszną trudnością w zdobyciu.
 

Elelkal

Rozbójnik
Czy należy wpisać tylko nazwy tych wydarzeń, z których pochodzą budynki? Czy nazwy budynków też? Bo z jednym budynkiem jest problem, nie ma jego nazwy po polsku ani na forum, ani na wiki, ani nigdzie w internecie, jedynie po angielsku.
Widocznie nie szukałeś dokładnie bo bez problemu można znaleźć nazwę każdego budynku, zwłaszcza że są podane przez CM.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Może ktoś zadzwonić po egzorcyste żeby w końcu wygnać tego demona z forum?

@jarq Dalej czekam na odpowiedź na moje pytanie. Nazwy jednego budynku nie ma po polsku nigdzie, jest dostępna tylko angielska. Nazwy eventów wpisałem w zgłoszeniu. Mam nadzieję, że dokładność nazwy budynku się nie liczy, tylko nazwa eventu z którego pochodzi ;)
Tak chodzi o nazwę eventu, jak wpiszesz dodatkowo nazwy budynków i w tym jednego po angielsku to nic się nie stanie.
 

Koval92

Kapłan
Widocznie nie szukałeś dokładnie bo bez problemu można znaleźć nazwę każdego budynku, zwłaszcza że są podane przez CM.
nie, nazwy jednego budynku nigdzie nie ma i jest to potwierdzone. Widocznie znalazłeś złą nazwę. Istnieje tylko nazwa angielska, po wpisaniu polskiej nazwy budynku w wyszukiwarkach google i na forum nie znajdziesz nic. Kilka osób pisało mi, że znaleźć nie może. Na całe szczęście tylko o nazwę eventa chodzi.
 

DeletedUser174

Guest
Istnieje tylko nazwa angielska,
kilka eventów widziałam. Kilka nagród z tych eventów zdobyłam. I jakąś tam wiedzę na ten temat mam

Nie pamiętam aby jakikolwiek budynek był bezimienny
nie pamiętam aby jakikolwiek budynek nie miał polskiej nazwy
nie pamiętam aby jakikolwiek event nie był po polskiemu (przynajmniej w całości :D bo czasami trafiały się nieprzetłumaczone pojedyncze zadania)
nie pamiętam aby nawet jakakolwiek nazwa misji nie była po polskiemu (mogą się trafiać wyjątki typu nazwa własna itd)
nie pamiętam też aby sama nazwa budynku była zmieniona po wejściu na serwery... staty tak, ale nie nazwa

reasumując: sory ale nie ma czegoś takiego jak tylko nazwa tylko po łangielsku
 

DeletedUser1459

Guest
A ja pamiętam, że jeden z tych budynków był po angielskiemu nazwany ;)
 
Do góry