• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

DeletedUser2017

Guest
Potwierdzam wszystkie nazwy budynków z eventów jak również innych budynków są przetłumaczone na język polski nie spotkałem się jeszcze z angielską nazwą która nie była przetłumaczona.
//
A ja pamiętam, że jeden z tych budynków był po angielskiemu nazwany ;)
A który to jakbyś mógł napisać :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
też mnie to ciekawi...

czasami trafiaja się wprawdzie nazwy brzmiące obcojęzyczne, ale one też sa podane w "polskiej wersji". Chyba maszkarada miała takie budynki. Ale mimo wszystko nie da rady ich określić jako łangielskie nazwy
 

DeletedUser3925

Guest
napisałem odpowiedź ale nie ma przycisku wyślij?????????????????
 

szerep

Zwiadowca
Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze losowania spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi pod koniec każdej rundy.
A gdzie lista zwycięzców z pierwszego etapu?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dajcie mi trochę czasu, muszę to posprawdzać i wylosować te 10 osób.
 

DeletedUser

Guest
rozumiem że rundę drugą trzeba dokleić do rundy pierwszej? bo po wybraniu opcji wyślij widzę tylko poprzedni wątek z brakiem jakichkolwiek opcji poza edycją?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, należy wejść do tego tematu i dodać odpowiedź.

Jeśli brałeś udział w pierwszej rundzie konkursu, podaj rozwiązanie w nowym poście w tym samym wątku, w którym znajdują się Twoje odpowiedzi do pierwszej rundy konkursu.
 

Koval92

Kapłan
Wygrał ktoś z forum? Ja tych randomów w ogóle nie kojarze :D

2 runda łatwiejsza niż pierwsza.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Też nie kojarzę, nawet z gry :) no cóż... bardziej mnie ciekawi co zostało użyte do losowania ;) (jakiś generator, system, widzimisie?)

2 runda jest podchwytliwa, jestem bardzo ciekaw jaka będzie oficjalna nazwa ewentu
 

DeletedUser2359

Guest
A ja kogoś poznaje na tej liście i chyba kojarzę tego kogoś tylko nie wiem kto to :DD Wow pierwszy raz coś mi się udało zgarnąć :)) Dzięki!

A do losowania też ciekawe co użyli, na innym forum korzystali z tego https://www.random.org/
 

Koval92

Kapłan
A ja kogoś poznaje na tej liście i chyba kojarzę tego kogoś tylko nie wiem kto to :DD Wow pierwszy raz coś mi się udało zgarnąć :)) Dzięki!

A do losowania też ciekawe co użyli, na innym forum korzystali z tego https://www.random.org/

O jest jednak jakaś znajoma twarz. Gratulacje!

U nas chciałem w bractwie zachęcić do udziału w evencie ale wszyscy olewają bo "nagrody słabe i szanse niewielkie". Ogólnie nie ma szału z tym zajazdem, wiele osób go po prostu nie chce, ze względu na rozmiar 2x2 oraz to, że miał to być budynek społeczności a jest budynkiem wybrańców.

Ludzie się spodziewali, że to będzie rodzaj nagrody za eventy w grze a okazało się, że jedna osoba na pół roku go zdobędzie na każdej wersji językowej a reszta sobie go poogląda u niej w mieście co najwyżej.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Użyłem amerykańskiego(chyba) badziewia, wpisałem "generator liczb losowych" w google i się pojawił, można sobie tam generować liczby.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dla ciekawości dodam że dobrze odpowiedziało tylko 76 osób a źle 71 czyli prawie pół na pól.
 

DeletedUser3975

Guest
Szkoda wielka, że nie uczestnictwo w konkursie 18 marca, całkowicie dyskwalifikuje gracza ogólnie.
Ukłon dla "starych wiarusów" Elvenar, nic tu po mnie.
 

DeletedUser3575

Guest
Ogólnie nie dyskwalifikuje, możesz nadal zdobyć diaxy w dwóch rundach. Jedynie budynku, który jest nagrodą za udział w całym konkursie nie zdobędziesz.
 

Koval92

Kapłan
Moim zdaniem zajazd nie jest aż tak super-fest wyjechanym budynkiem pod względem statystyk, żeby nie mógł być za każdą rundę jeden. To nie budynek 5x5 o super unikalnych właściwościach, tylko pop + kult 2x2 , a w wysokich rozdziałach gracze mają populacji tyle, że nie mają jej gdzie wydać.
 
a w wysokich rozdziałach gracze mają populacji tyle, że nie mają jej gdzie wydać.
Widziales, ile populacji kosztuje up chocby jednej manufaktury
o jeden poziom w tych wyzszych rozdzialach ? ;) Wielu graczy
po rozbudowie manu, warsztatow, koszar i ratusza jedzie wrecz na
ujemnej populacji, zeby miec miejsce na budynki rasowe, takze z tymi
nadwyzkami populacji to tak nie do konca sie zgadza, delikatnie
to ujmujac.
 
Do góry