• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

Tajniakos

Paladyn
Ja mam tyle populacji, on ma mniej... ... a nic z tego nie wynika.
Zwłaszcza teraz, gdy kolejnym źródłem przyrostu populacji dostępnej jest renowacja.


Także bez znaczenia te wasze uwagi.

Ponadto generowanie stałych i dużych nadwyżek dostępnej to po prostu błąd. Ponieważ to nic nie daje. Ja bym się raczej nie chwalił, że źle planuję rozwój miasta. Podkreślam - stałych nadwyżek
@blazius1 a co mi da zaklęcie renowacji dla budynków ivetowych zdobytych i wymienionych w amunach? podniesienie ich o jeden poziom? Szału raczej nie ma. Po za tym coś co ma znaczenie dla kogoś nie musi mieć dla Ciebie;)
Ja nie mam stałych nadwyżek populacji a mimo to przy 32 rezydkach populacji brakuje. Przy ilości ekspansji które posiadam wcale nie uważam żebym źle planował rozwój miasta.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3975

Guest
Ogólnie nie dyskwalifikuje, możesz nadal zdobyć diaxy w dwóch rundach. Jedynie budynku, który jest nagrodą za udział w całym konkursie nie zdobędziesz.
Co ja biedny wędrowiec wiem... Nie mam zamiaru kramarzyć się z Rycerzami i Tancerzami Ostrzy. Życie mi miłe ;):D

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Polecam najpierw szukać na gems of elvenar w dziale eventy, przeszukać wszystkie, tam odnaleźć obrazek budynku o który nam chodzi, potem zobaczyć, jak ten event się nazywał po polsku na polskiej wiki elvenaru lub na forum i zrobione.

Nazwy budynków nie potrzeba na szczęście, ten z feniksem z 1 rundy nie miał ani na polskiej wiki ani na polskim forum podanej polskiej nazwy (wbrew temu co Kikimora mąciła 2 strony wstecz w tym temacie) .


Jako że już jest to poza konkursem to @jarq może mi wybaczy :p

Chodzi ci o ten budynek "Odrodzenie Feniksa", który tak jest opisany na polskiej wiki? lol :D

https://imgur.com/FJ6g0t5

Przepraszam ale jak widać dodanie grafiki mnie przerasta
a5203DE9i04

FJ6g0t5

DLMHwjx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@jarq jak juz ten etap minął, takie pytanie o Rudobrodego, wszystkie warianty nazewnictwa były uznane? Bo w oficjalnych komunikatach są nieścisłości
 

szerep

Zwiadowca
Skoro wszystkie więc rozumiem ze rownież jezykowe?
i bez znaczenia czy podaje nazwę po polsku czy po angielsku?
 

DeletedUser3575

Guest
Myślę że brakuje sygnału dla uczestników, że ich odpowiedzi były prawidłowe i brały udział w losowaniu. Takim znakiem mogłoby być polubienie posta z odpowiedziami przez team.

Gratuluję zwycięzcom :)
 

Koval92

Kapłan
Nawet nie ma możliwości stwierdzenia, że post był widziany. Szkoda, że dużo osób normalnie na forum nie funkcjonuje a przyszło tylko na konkurs i zgarniają nagrody a reszta nie. No ale trudno, takie są konkursy z losowaniami.
 

DeletedUser2359

Guest
Trzeba napisać do @jarq bo mnie też ostatnio zapomniał, ale na pewno da jak się upomnisz :)
 

DeletedUser3295

Guest
jak zdobyć schemat do rozbudowy np.magicznej rezydencji
 

DeletedUser3295

Guest
Chodzi o prowincje turniejowe. Już robiłem i ponad 20 tylko nie pełne
 

DeletedUser3033

Guest
musisz być w bractwie
a bractwo ma zebać 10 skrzyń w nich jest schemat
 
Do góry