• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.
Na forum wypowiada się 20 tych samych osób, które zdają sobie dokładnie sprawę co się dzieje. Jest przecież opcja ignorowania użytkownika
A kto wtedy sprostuje te zamieszczane tu bzdury ? Team nie ingeruje w tresci dopoki nie lamia one regulaminu (np. poprzez wycieczki osobiste, offtop itp. ). Jak juz kilka osob pisalo wyzej - niewiele osob aktywnie sie na tym forum udziela, ale calkiem sporo graczy zaglada tu jako gosc (bez logowania sie) i to forum czyta. Maja stad czerpac falszywe informacje ? Niestety dementowanie i prostowanie takich nieprawdziwych informacji spada w tej sytuacji na barki innych uzytkownikow forum.
 

DeletedUser3264

Guest
To by sugerowało brak wiedzy/doświadczenia/umiejętności u obsługi forum :D Może w takim razie powinni dodać kogoś z fachową i rzetelną wiedzą do grona teamu.
 

DeletedUser174

Guest
To by sugerowało brak wiedzy/doświadczenia/umiejętności u obsługi forum :D Może w takim razie powinni dodać kogoś z fachową i rzetelną wiedzą do grona teamu.
a Ty tak na serio?
bo udawania niewiedzy to ja już mam dość na tym forum

skro team się nie wtrąca z zasady to jak mają to robić... bezgłośnie? na migi? mają oczami mrugać do monitora? noszz.

klasyczny przykład niezrozumienia problemu
 

Tajniakos

Paladyn
A kto wtedy sprostuje te zamieszczane tu bzdury ? Team nie ingeruje w tresci dopoki nie lamia one regulaminu (np. poprzez wycieczki osobiste, offtop itp. ). Jak juz kilka osob pisalo wyzej - niewiele osob aktywnie sie na tym forum udziela, ale calkiem sporo graczy zaglada tu jako gosc (bez logowania sie) i to forum czyta. Maja stad czerpac falszywe informacje ? Niestety dementowanie i prostowanie takich nieprawdziwych informacji spada w tej sytuacji na barki innych uzytkownikow forum.
Dodam do tej wypowiedzi tylko tyle, że nie było by żadnego problemu gdyby autor wpisu z nieprawdziwymi faktami uderzył się w pierś i przyznał się do błędu, przez co uciął by dalszą zupełnie niepotrzebną dyskusję :D Broniąc swojej nieprawdziwej tezy wciąga inne osoby w tą dyskusję samemu delikatnie i niezauważalnie się z niej wycofując. Lepiej jest chyba przyznać do błędu niż uparcie w nim tkwić :)
 

DeletedUser3264

Guest
a Ty tak na serio?
bo udawania niewiedzy to ja już mam dość na tym forum

skro team się nie wtrąca z zasady to jak mają to robić... bezgłośnie? na migi? mają oczami mrugać do monitora? noszz.

klasyczny przykład niezrozumienia problemu
Przepraszam, ale niestety na serio :(

Zupelnie nie o to przeciez chodzi. Zadaniem moderatorow juz z zalozenia nie jest opiniowanie zamieszczanych tu tresci pod katem ich wartosci merytorycznej, tylko dbanie o porzadek i przestrzeganie regulaminu.
Faje to forum, takie... ugryzę się w język. Czyli na forum gry pod egidą jej twórców, można pisać co się chce i np. celowo wprowadzać graczy w błąd powodując straty w ich dokonaniach w grze...
To już sobie przypomniałem, dlaczego tu od roku nie zaglądałem.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
No i znowu musiałam wpaść z nożyczkami... Wiecie, że wcale tego nie lubię? Nie wracajmy do osobistych przytyków. Tak dobrze i merytorycznie szła dyskusja... Wyciągnijmy z niej wszyscy odpowiednie wnioski.
 

DeletedUser3575

Guest
@Koval92 nie ma się co unosić- nikomu nie chodzi i screeny z bety, kiedy są nowe budynki czy eventy (myślę, że każdy z nich korzysta i jest ciekaw nowinek) a raczej o Twoje wpisy np. dot. nadludzkich mocy modów bety albo groźby interwencji w centrali czy jątrzenie na forum bety dot. sukcesów eventowych Chrisa - rzucanie oskarżeń, że dostał coś za darmo, najeżdżanie na graczy diamentowych, najeżdżanie na graczy z długim stażem, najeżdżanie na graczy stojących w elfach (ja stałam w elfach sporo ponad pół roku żeby podnieść iglice do maximum zanim ruszyłam dalej i co? i jajco :cool:) itp.
To jest forum, na którym zależy nam na rzetelnych informacjach, bo wielu graczy szuka tu informacji i pomocy - bez plotek, pogłosek itp od tego jest dział karczma, można sobie tam poużywać i poplotkować o Marindorze czy innych ciekawostkach ze świata gry i nie tylko.
Odnoszę czasem wrażenie, że tak bardzo chcesz żeby Cię docenić że za wszelką cenę chcesz napisać o czymś pierwszy i obraca się to przeciwko Tobie. Czasami Twoje wpisy czyta się z zaciekawieniem, a czasami nie wiadomo czy to prowokacja czy Twoje bardzo subiektywne poglądy, zasłyszane plotki o grze. Poszukaj sobie jakiejś niszy na forum tak jak @tajniakos ze swoim magazynem czy @Nusion ze spisami zadań, zrób megaużyteczne tabele do przygód i podziel się z innymi, załóż grupę na fb dot. elvenaru. Na pewno jest wiele do zrobienia.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 nie ma się co unosić- nikomu nie chodzi i screeny z bety, kiedy są nowe budynki czy eventy (myślę, że każdy z nich korzysta i jest ciekaw nowinek) a raczej o Twoje wpisy np. dot. nadludzkich mocy modów bety albo groźby interwencji w centrali czy jątrzenie na forum bety dot. sukcesów eventowych Chrisa - rzucanie oskarżeń, że dostał coś za darmo, najeżdżanie na graczy diamentowych, najeżdżanie na graczy z długim stażem, najeżdżanie na graczy stojących w elfach (ja stałam w elfach sporo ponad pół roku żeby podnieść iglice do maximum zanim ruszyłam dalej i co? i jajco :cool:) itp.
To jest forum, na którym zależy nam na rzetelnych informacjach, bo wielu graczy szuka tu informacji i pomocy - bez plotek, pogłosek itp od tego jest dział karczma, można sobie tam poużywać i poplotkować o Marindorze czy innych ciekawostkach ze świata gry i nie tylko.
Odnoszę czasem wrażenie, że tak bardzo chcesz żeby Cię docenić że za wszelką cenę chcesz napisać o czymś pierwszy i obraca się to przeciwko Tobie. Czasami Twoje wpisy czyta się z zaciekawieniem, a czasami nie wiadomo czy to prowokacja czy Twoje bardzo subiektywne poglądy, zasłyszane plotki o grze. Poszukaj sobie jakiejś niszy na forum tak jak @tajniakos ze swoim magazynem czy @Nusion ze spisami zadań, zrób megaużyteczne tabele do przygód i podziel się z innymi, załóż grupę na fb dot. elvenaru. Na pewno jest wiele do zrobienia.

Już nie będzie kłótni z moim udziałem.
 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
Od jakiegoś czasu sledze ten wątek, przeczytałam chyba wszystkie nieskasowane i sporą część z tych usuniętych wiadomości...

Pozwolę sobie na offtop

Moje dzieci (Mikołaj i Krzysiek) po przyjściu ze szkoły:
K- Mama a Mikołaj powiedział, że Paweł jest głupi!
M- Nieprawda to Krzysiek powiedział, że Tomek jest głupi!
K- a Pani nauczycielka jest głupia, bo za kare zostawiła nas na przerwę w klasie!
.....

Off top? Kurcze może jednak nie....

(P.S. moje dzieci mają 6 i 10 lat)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Trochę jeszcze tu posprzątałem, powycinałem przytyki do Kovala, nie możemy robić polowania na czarownice i o wszystko obwiniać jego, oczywiście ma trochę na sumieniu ale nie tylko on. Co było to było i wszyscy wiemy jak się skończyło. Zamknijmy ten rozdział, temat jest już tak posiekany że zdecydowałem iż go zamknę i przeniosę do archiwum a utworze nowy abyśmy tam mogli spokojnie i rzeczowo rozmawiać.

Proszę jeszcze abyśmy nie przenosili tej kłótni do nowego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry