• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum

Midi67

Rozbójnik
zgadzam się z @PMprzemek zamknięcie ankiety nt. oceny eventu jest żenujące

proponuję zamknąć całe forum - po co gracze mają cokolwiek pisać o ile nie jest to zgodne z jedyną właściwą polityką prowadzoną przez Team Elvenar Polska

uważam, że @jarq powinien odblokować tą ankietę ze względu na to, że jej cel jest zupełnie inny niż tematy poruszone we wskazanym wątku
 
Ostatnia edycja:
zgadzam się z @PMprzemek zamknięcie ankiety nt. oceny eventu jest żenujące

proponuję zamknąć całe forum - po co gracze mają cokolwiek pisać o ile nie jest to zgodne z jedyną właściwą polityką prowadzoną przez Team Elvenar Polska

uważam, że @jarq powinien odblokować tą ankietę ze względu na to, że jej cel jest zupełnie inny niż tematy poruszone we wskazanym wątku
Mozna sobie zakladac ankiety jakie tylko sie chce, ale w odpowiednim dziale, natomiast ankieta na zasadzie "jak oceniasz obecny event" nie ma nic do szukania w dziale "Pomysly i propozycje". Jakkolwiek by nie oceniac pracy moda/modow w szerszym kontekscie, w tym przypadku mod zrobil po prostu to, co do niego nalezalo. I slusznie.
 

Midi67

Rozbójnik
Mozna sobie zakladac ankiety jakie tylko sie chce, ale w odpowiednim dziale, natomiast ankieta na zasadzie "jak oceniasz obecny event" nie ma nic do szukania w dziale "Pomysly i propozycje". Jakkolwiek by nie oceniac pracy moda/modow w szerszym kontekscie, w tym przypadku mod zrobil po prostu to, co do niego nalezalo. I slusznie.

to mógł przenieść do odpowiedniego działu a nie pisać, że jest już wątek na ten temat, nie widzisz różnicy?

Prawem gracza jest błądzić a moderatora pomagać a nie kneblować usta
 

Tajniakos

Paladyn
Nie uważacie, że event wzbudza zbyt dużo złych emocji? Dajcie na luz bo jeszcze tego tylko brakowało abyśmy z tego powodu zaczęli się ze sobą gryźć ;)
 

visit0r

Paladyn
Nie uważacie, że event wzbudza zbyt dużo złych emocji? Dajcie na luz bo jeszcze tego tylko brakowało abyśmy z tego powodu zaczęli się ze sobą gryźć ;)
po 1 ) nie ewent a działania obsługi forum
po 2) nie walczymy miedzy sobą a z osobnikiem popełniającym w imieniu IG przestępstwa
 

blazius1

Paladyn
Nie uważam żeby event wzbudzał złe emocje. Co najwyżej salwy śmiechu.
Przecież niektórzy się nawet obłowili, niektórzy w ogóle nie zagrali, to jakie złe emocje?

No jest jeden forumowicz którym miotają sprzeczne emocje, ale to tak tradycyjnie. Z przyzwyczajenia.

A działalność moderatorów to co innego.
I nic się tu nie zmieniło po awanturce w czasie Zodiaków. Nadal są jak psy ogrodnika.
 

Tajniakos

Paladyn
po 1 ) nie ewent a działania obsługi forum
po 2) nie walczymy miedzy sobą a z osobnikiem popełniającym w imieniu IG przestępstwa

Właśnie, że wzbudza ;) czego dowodem była usunięta przez @Hajmdal ankieta, która czemu miała służyć?
W tym przypadku uważam, że przeniesienie tematu nie miało sensu bo z niego by armagedon wyszedł. I bez niego wiemy chyba jaki jest ten event ;)
 

DeletedUser2264

Guest
Założyłam wczoraj ankietę po 12h pracy, targana złością na kompletnie zawalony event. Faktycznie, nie było to właściwe miejsce, ale Mod (mój ulubiony) nie napisał nic, zero czegoś w rodzaju - to trzeba gdzieś przenieść, może tu, albo tam. Nie, ciach i po temacie.
Chciałam rano rozwinąć temat, bo opis był dość lakoniczny, ale Moduś pozamiatał. Szkoda bardzo, że to działa w taki sposób.
A taką ankietę powinno zrobić samo IG i wyciągnąć w końcu jakieś wnioski.
 

DeletedUser2262

Guest
Założyłam wczoraj ankietę po 12h pracy, targana złością na kompletnie zawalony event. Faktycznie, nie było to właściwe miejsce, ale Mod (mój ulubiony) nie napisał nic, zero czegoś w rodzaju - to trzeba gdzieś przenieść, może tu, albo tam. Nie, ciach i po temacie.
Chciałam rano rozwinąć temat, bo opis był dość lakoniczny, ale Moduś pozamiatał. Szkoda bardzo, że to działa w taki sposób.
A taką ankietę powinno zrobić samo IG i wyciągnąć w końcu jakieś wnioski.
Ja także uważam że IG powinno stworzyć ankietę w której gracze by się wypowiadali - patrząc na ostatnie eventy które idą w coraz to gorszą stronę odnoszę wrażenie że wszelkie uwagi oraz cały feedback albo w ogóle nie są przekazywane, albo są bardzo okrojone na wstępie lub w późniejszej drodze weryfikacji - do osób odpowiedzialnych za projekt, albo są zwyczajnie wyrzucane do śmietnika i nasze wpisy tutaj nie mają żadnego znaczenia.

Mam wrażenie że jedyną drogą komunikacji po tym "evencie" byłoby stworzenie oficjalnego pisma (w pomysłach i propozycjach) do IG, które przekazałby MOD i cierpliwe czekanie na OFICJALNĄ odpowiedź, bo jakoś tak odczuwam że nasza dyskusja tutaj to jedynie walka z wiatrakami.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
O.K. temat przeniosłam i otworzyłam, tylko mam do Was prośbę: swoją złość i frustrację wylewajcie w kulturalny sposób, bez ataków personalnych i brzydkich rzeczy, bo będę zmuszona zamknąć go z powrotem. Może i faktycznie lepiej, żeby to się pojawiło w innym niż oryginalnym eventowym temacie, gdzie są różne ważne informacje.
 

drstrange

Wędrowiec
@Urdur serio poważnie piszesz?? w sumie to nie moja sprawa ale moze warto zamiast ślepego wsparcia dla kogoś kto wam robi krecią robotę poczytaj posty które powycinał i sama się zastanów czy była podstawa do ich kasacji, a w przypadku braku podstaw czy posty nie powinny wrócić a mod działający nielegalnie iść na zieloną trawkę
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Widzę ze znów jakaś burza tu jest. Co do tematu to zakładanie takiej ankiety nie ma sensu, no chyba że chcecie dowiedzieć się czegoś co i tak już wiecie.
Po każdym evencie dokładnie opisuje i przesyłam do centrali co się wam w nim podobało a co nie, robię to oczywiście na podstawie tego co piszecie w dziale dyskusja o i temacie dotyczącym danego wydarzenia, więc zakładanie takiej ankiety i tak nic nie zmieni, tak jak po każdym wydarzeniu i po tym wyślę dokładne informacje.

I bardzo proszę o zachowanie poziomu dyskusji.
 

Hassano

Łucznik
Taaa a co konkretnie im piszesz?? bo bardzo mnie to ciekawi.. i nie zasłaniaj sie prywatnością itp wklej nam tu chociaż jakiś oficjalny wycinek twojej tytanicznej pracy którą wykonujesz i piszesz do szanownej władzy.. bo zdanie "event jest średni, gracze nie są zadowoleni" a "<ciach> event po całości, robić wam sie nie chce to kopiujecie pomysł z foe, puściliście wielkie <ciach> chociaż na becie był szum że wszystko jest źle"

chce zobaczyć co im przekazujesz i dopiero wtedy możemy zacząć jakąkolwiek rozmowę...

edytowano//Urdur
 

DeletedUser2017

Guest
Dajmy sobie już spokój wszystko zostało napisane przez nas "zadowolonych inaczej" proponuję aby może IG choć raz wyszło do nas z otwartą propozycją ich ankiety na którykolwiek z poruszanych tu tematów zmian.
 

Hassano

Łucznik
Dajmy sobie już spokój wszystko zostało napisane przez nas "zadowolonych inaczej" proponuję aby może IG choć raz wyszło do nas z otwartą propozycją ich ankiety na którykolwiek z poruszanych tu tematów zmian.

Problem w tym że oni nie wyjdą z taką ankietą bo gracze by ich zmiażdżyli.. Zobacz sobie jak wyglądają relacje live na fb gdy ludzie mogą im zadawać pytania.. zauważ ile tam pada tępych pytań typu jak wam sie projektowało nowe budynki eventowe itp a niech ktoś zada niewygodne pytanie to od razu leci ban..
 

DeletedUser2017

Guest
@hassano jakos nie przepadam za tymi ich live raz jeden wytrzymałem całe 30 sekund :)
Moim zdanie bardziej powinni zwracać uwagę na raporty CM ponieważ to oni właśnie przeważnie graju tu i widzą na bieżąco co się dzieje. Ale wiem to tylko nasze Marzenie nie ta gra.
 

Koval92

Kapłan
Problem w tym że oni nie wyjdą z taką ankietą bo gracze by ich zmiażdżyli.. Zobacz sobie jak wyglądają relacje live na fb gdy ludzie mogą im zadawać pytania.. zauważ ile tam pada tępych pytań typu jak wam sie projektowało nowe budynki eventowe itp a niech ktoś zada niewygodne pytanie to od razu leci ban..

Ja już mam ban na FB za właśnie pytanie na live, ban na instagramie za ujawnienie, że prowadzący Instagram Elvenaru kłamał, że od startu Zodiaku było 80 waluty i nie więcej, do tego 4 maile wysłane do centrali w których odpowiedzi były takie, że team jest nietykalny i nawet jak wprowadzają w błąd gracza poprzez in-game support, że coś nie jest bugiem a potem się okazuje, że coś było bugiem i straciłeś na tym, że słuchałeś teamu, to nic nie można poradzić.
 
Ostatnia edycja:

drstrange

Wędrowiec
Ja już mam ban na FB za właśnie pytanie na live, ban na instagramie za ujawnienie, że prowadzący Instagram Elvenaru kłamał, że od startu Zodiaku było 80 waluty i nie więcej, do tego 4 maile wysłane do centrali w których odpowiedzi były takie, że team jest nietykalny i nawet jak wprowadzają w błąd gracza poprzez in-game support, że coś nie jest bugiem a potem się okazuje, że coś było bugiem i straciłeś na tym, że słuchałeś teamu, to nic nie można poradzić.
bo support i cała klika obsługi forum to jedna banda działająca wspólnie i w porozumieniu aby gdy tfurcy plują graczom w twarz wmawiać że to jednak deszcz pada
 
Do góry