• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Święcie Majowym.

DeletedUser174

Guest
system zdrapkowy w foe pozwolił mi kiedyś bardzo skutecznie uwolnić się od gry

zestaw nagród w zdrapce zachęca do jednego: NIE ROBIENIA EVENTU. To będzie pierwszy event w mojej historii gry, którego nie tknę. Szkoda trochę, bo oprawa graficzna jest urzekająca, ale perspektywa otrzymania reliktu jako nagroda ... ja nawet nie wiem jak to nazwać. Nie znam słow, które by określały poziom irytacji takimi pomysłami
 
A ja robilem ten event na becie i jestem zupelnie spokojny. Zero irytacji. Zadania sa tego rodzaju, ze robia sie praktycznie same w normalnym rytmie gry.
Jest troche zadan na surowce i zasoby, troche na relikty, pare zadan na konflikty (i to nie na jakies kosmiczne ich ilosci), na zaklecia, na fragmenty zaklec... Sama latwizna. Oprocz moze kilku warsztatow na 1 lvl nie trzeba niczego dostawiac. Biorac pod uwage, ze to krotki event "przejsciowy" i ze budynki z nagrod dziennych sa calkiem-calkiem, nie widze powodu do zbytnich narzekan. A ze mamy zdrapke zamiast skrzynek ? Akurat w tym evencie jest mi to obojetne, bo tak czy inaczej spokojnie mozna liczyc na przynajmniej kilkanascie nagrod dziennych. Inaczej by bylo, gdyby w robienie tego eventu trzeba by bylo nie wiadomo ile inwestowac (mam tu na mysli czas, surowce, przyspieszacze), ale skoro ten event i tak praktycznie sam sie robi, bez zbytniego wysilku gracza, to te kilkanascie budynkow z nagrod dziennych traktuje wrecz jako praktycznie darmowy prezent.
 
jak tu gram to jeszcze ani jednego takiego eventu nie było
hmm to ten ma być pierwszy ?
Nie wiem, jak to wygladalo u innych na becie, ale nie uzylem ani jednego przyspieszacza na ten event. Spokojnie sobie grajac, zrobienie calej glownej linii zadan zajelo mi moze 10 dni i to bez zadnego celowego wysilku z mojej strony. Zadania robilem przy okazji normalnych czynnosci w grze, jak robienei turnieju, zbieranie produkcji czy zaklec itp.
 

DeletedUser3033

Guest
coś zbyt koloryzujesz ale niema co debatować o evencie jak się jeszcze nie zaczął
 
Shadows, na rozkminianiu eventow wszelkiego typu to ja tu zeby zjadlem ;) Nie mam ani zadnego interesu w tym, zeby koloryzowac, ani takiej potrzeby ;)
Po prostu napisalem, jak ten event wygladal z mojego punktu widzenia na becie, bo wydaje mi sie, ze jest tu dosc nieslusznie demonizowany i szufladkowany, szczegolnie przez tych bardziej doswiadczonych graczy. Wydaje mi sie, ze wiekszosc graczy (biorac pod uwage rozne stopnie rozwoju) podejdzie do niego raczej zupelnie spokojnie i na luzie i bedzie zadowolona ze zgarnietych nagrod dziennych.
 

Koval92

Kapłan
Ten event trzeba w sam środeczek o tutaj:

1588968901649.png

-Zbugowany logistycznie system nagród potrafiący wam ukraść 20 waluty bo nie naprawili tego co zgłaszaliśmy w grudniu na "zdrapce" świątecznej
(x2 ->lupa->reset jako 3 ostatnie nagrody)
-Ucięty znowu o połowę budynek ewolucyjny
-Nagrody typu 1 relikt za quest
-Nagrody dnia słabsze niż poboczne
-Podwójne questy (2 questy w jednym)
-Linia główna 38 zadań
-Brak waluty w mistycznym obiekcie

Miłego maja
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
chris07070707
jak tu gram to jeszcze ani jednego takiego eventu nie było
hmm to ten ma być pierwszy ?
Ten z Bażantem też się robił właściwie przy okazji - wiem to, bo na jednym świecie miałem ciśnienie, żeby zrobić Feniksa Ognia na jak najwyższym poziomie, a na głównym na niczym mi nie zależało, a zrobiłem ten event na obu właściwie w tym samym czasie.
wiekszosc graczy (biorac pod uwage rozne stopnie rozwoju) podejdzie do niego raczej zupelnie spokojnie i na luzie i bedzie zadowolona ze zgarnietych nagrod dziennych.
Może tak, ja na razie w dziennych nie widziałem nic, co bym chciał.
 

Nusion

Kapłan
Potwierdzam to co napisał @chris07070707, że event jest prościutki. Ja użyłam trochę przyspieszaczy, bo chciałam jak najszybciej mieć listę zadań, m.in. dla ludzi z bractwa na becie. Główną linię skończyłam drugiego dnia po południu, a te dzienne zadania to mi się robią zupełnie same. No może oprócz "rozbuduj na 5 poziom", tu już trzeba się poświęcić i kliknąć kilka razy rozbudowę jakiejś manu czy coś ;)
U nas będzie jeszcze odrobinę łatwiej, bo w trakcie eventu zmniejszyli na becie jakieś wymagania surowcowe, a 3 zadania na zebranie 15 lub 20 mgieł wizji dostały alternatywy.
Moja lista na razie nie uwzględnia tych alternatyw bo ich zwyczajnie nie znam, ale postaram się coś poszukać :)
A więc może poczekajmy z marudzeniem jeszcze chwilkę, niech się chociaż ten event zacznie ;)

Jakoś tak mam wrażenie, że niektórzy jako cel postawili sobie wyszukiwanie powodów do narzekania wszędzie gdzie się da :p
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Event jest niesamowicie prosty to prawda.

Za darmo można bez problemu odebrać jeden budynek na 10 a drugi na 3 poziom. Nawet w początkowych rozdziałach.

Jedyne co w początkowych rozdziałach może to utrudnić to questy na "mgłę wizji" ale z tego co wiem to dodali teraz zastępcze drogi rozwiązania ich.
 

DeletedUser3033

Guest
Koval92
fotka ciekawa jak mało co na tym forum ;)
co gdzie czy wy gracie w to co ja o_O
nom nie istotne lecz to że gra kradnie diax nawet jak się wejdzie w iglice
 

Koval92

Kapłan
Koval92
fotka ciekawa jak mało co na tym forum ;)
co gdzie czy wy gracie w to co ja o_O
nom nie istotne lecz to że gra kradnie diax nawet jak się wejdzie w iglice

Gra nie kradnie diaksów nigdzie, na iglicę trzeba mieć odpowiedni poziom rozwinięcia miasta żeby robić 3 poziomy bez użycia diaksów nawet za cenę przechodzenia negocjacji po 10 razie. Głównie teraz Iglica daje diaxy.

Event jest prosty i przyjemny po prostu nagrody są fatalne, ale można to traktować jako mini-event. Jest kilka budynków z nagrod daily które mogą zwrócić uwagę, jeżeli ktoś loguje się do gry raz dziennie a chce dużo boskich ziaren to jest budynek 4x4 o mocy kupca festiwalowego (jeszcze nie było go nawet na becie więc na sam koniec) . Z tego co mi pisał Garoth to nie ma szybkiego zbioru, ale pewności 100% nie mam. Dla takich osób lepiej się sprawdzi niż kupiec który po 12 godzinach przestanie produkować.
 

Sorcha

Rycerz
@Koval92 nie mów że wstawione zdjęcie w poście #11 to ekran startowy Eventu Majowego ;) ? Bo już był event z tańcami dookoła ogniska, a czy był on majowy to co to ma za znaczenie? Skoro dali zdrapkę z grudnia!
Jakoś tak mam wrażenie, że niektórzy jako cel postawili sobie wyszukiwanie powodów do narzekania wszędzie gdzie się da :p
Mam takie samo wrażenie @Nusion!
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 nie mów że wstawione zdjęcie w poście #11 to ekran startowy Eventu Majowego ;) ? Bo już był event z tańcami dookoła ogniska, a czy był on majowy to co to ma za znaczenie? Skoro dali zdrapkę z grudnia!

Mam takie samo wrażenie @Nusion!

Nie no oczywiście że nie ;)
Ekran startowy jest taki:
large_loading_screen-f0800e3b1b4539386217f1f6b5467ecc.jpg

W grze tańczą wokół drzewa :)
 

DeletedUser3033

Guest
nie nom ponad 2lata tu gram wieczność
zjitujcie się i dajcie namiar na waszego dostawce chce podwójną dawkę
 

Sorcha

Rycerz
@Koval92 dzięki za wstawienie ekranu startowego, ale jakoś te strzałki dziwnie mi przypominają ekranów startowe ewentów z FOE. Tam też podczas ładowania planszy ewentu widziałem kilka razy budynki ze strzałkami.
 
Do góry