• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser234

Guest
,,Można teraz używać strzałek do poruszania się po Mapie Świata"
Łał. Pierwszy pomysł graczy, który wszedł do gry.
 

DeletedUser48

Guest
,,Można teraz używać strzałek do poruszania się po Mapie Świata"
Łał. Pierwszy pomysł graczy, który wszedł do gry.
Muszę się trochę pochwalić, że to mój ale niekompletny, bo pisałem także o takim przesuwaniu, naszym miastem. Może kiedyś wejdzie:)
 

DeletedUser626

Guest
Wcale nie pierwszy, ale wersji językowych jest wiele. ; )

Wersja 1.0, ponieważ został ukończony pewien wstępny plan, czyli wprowadzone zostały wszystkie elementy zaplanowane na etapie projektowania gry i mają swoje zastosowanie. Ostatnie były nie-bonusowe relikty, które teraz służą do tworzenia zaklęć. Oczywiście nie oznacza to końca rozwoju projektu, jedynie dotarcie do pewnego "kamienia milowego". :)
 

DeletedUser

Guest
Sąsiadów dodacie??Aktualizacja fajna ale nic o sąsiadach co z lukami czy wręcz z pustynią??
 

DeletedUser363

Guest
@chudya właśnie zauważyłem u siebie, że dalej są te cuda na tle gór - o ile masz na myśli te jakby wkomponowane w te góry na górze widoku miasta. :p Przynajmniej u mnie je normalnie widać wszędzie.
 

DeletedUser626

Guest
Aktualizacja będzie jutro, pojawiły się na kilku pierwszy zaktualizowanych wersjach problemy z logowaniem do gry u niektórych Graczy, więc reszta aktualizacji została przełożona na jutro, żeby i u nas nie wprowadzać tego samego problemu. :)
 

Hassano

Łucznik
Patrząc na te aktualizacje to troche śmiech na sali z wprowadzanymi zmianami.. Główną rzeczą jaka ona robi to NAPRAWIENIE wcześniej spartolonej roboty poprzez poprzestawiane powiadomienia..
Można teraz używać + / NUM + aby przybliżyć widok Miasta
Można teraz używać - / NUM - aby oddalić widok Miasta
Serio?? na prawdę używanie scroll'a w myszce to taka skomplikowana sprawa? Szczególnie że to nie lata 90-te że nie w każdej taki bajer był..
Z nudów Przeglądałem zakładkę z "pomysłami" ale jak widać ciężko wprowadzić ulepszenia gry które coś do niej wnoszą..
- Rozbudowany Czat
- Rozbudowany system bractwa(kto online, premki, kiedy ktoś był ostatni raz itp..)
- System walki bo to co obecnie jest to kpina zero taktyki
- Rozwiązanie problemów ze zwiadem bo po 2 dobry to przesada
- Brak aktywnych graczy w sąsiedztwie masa pustych pól

To pewnie nie wszystkie rzeczy które potrzebne by było na wczoraj a zajmujecie sie pierdołami które w żaden sposób nie mają wpływu na gre..
Nie chciałbym też być źle zrozumiany że jestem anty wszystko no ale naprawde jest kilka istotniejszych elementów niż przybliżanie mapy +/-
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z moim poprzednikiem hassano to tylko kosmetyka w grze powinny być robione jakieś konkretne rzeczy bo gra jest bardzo monotonna wręcz nudna nie ma żadnych ciekawych evenentów jak np na Forge,brak aktywnych grających graczy,pustki na mapie,pomieszane powiadomienia,ostatnio z mojego bractwa odeszła osoba bo powiedziała że nudniejszej gry to nie widziała tylko budowanie,handel i system walki na ekspansjach mało ciekawy,do tego bardzo długi czas zwiadu to też bardzo zniechęca,na czacie nie darady wpisywać litery ą bo usuwają sie wszystkie napisane wyrazy.Jednym słowem porażka
 

DeletedUser

Guest
Witam po aktualizacji zaklęcia są napisane po angielsku zarówno jak i w drzewku rozwoju w skrzyniach jak i w akademii magii dotyczy to się zaklęc zwiększajacych kulturę oraz produkcję w manufakturach
 
Status
Zamknięty.
Do góry