• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.100

Steefann

Zwiadowca
"Zmieniono sposób ładowania ekranu, postaci z zadań i innych pobieranych zasobów graficznych, pozwalając na pokazywanie różnych ekranów ładowania w zależności od stanu danego świata (np. różne ekrany ładowania, jeśli na jednym ze światów trwa wydarzenie, a na drugim nie). "

Na takie pierdoły macie czas i zasoby ale żeby pw wrzucać z apki to już nie, tak?
Plusik za zmianę z rezydkami, mam nadzieję, że z 16 rozdziałem będzie podobnie.
 

DeletedUser174

Guest
potrzebne to są dotacje w antyki na apce... a o tym to jakoś nawet pół słówka nie ma, o całym już nie wspominając

z mojej perspektywy bardzo malowana zmiana. Ikonki w konstruktach w rdzeniu mają większa wartość jak się okazuje niż nasze dziadowanie o podstawowe funkcje w grze
Wcześniej nie przyjmowałam do bractwa ludzi grających tylko na apkach. Jak weszły wiadomości na apkę zrezygnowałam z tych swoich ograniczeń przyjmowania. Dzisiaj tego zaczynam żałować... brak możliwości wpłat pw w cuda innych na apce ma wpływ na atmosferę w bractwie. I jest to bardzo negatywny wpływ. a to już mi sie bardzo, ale to bardzo nie podoba

@jarq
pytanie do ig
kiedy wprowadzą dotacje w cuda na apce?
 

DeletedUser174

Guest
Co tydzień w raporcie o tym pisze, mam nadzieje że już wkrótce.
nadzieja to matka głupich i naiwnych... do której grupy nas zaliczasz?

nie pytam się o Twoje odczucia, przeczucia i inne nadzieje. Pytanie kierowałam do ig. Te "wkrótce" czytamy już od jakiegoś czasu i taka odpowiedź nas po prostu już nie satysfakcjonuje (chociaż zdaję sobie sprawę, że bez pozwoleństwa nie możesz podać innej)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Sytuacja z wrzucaniem PW w cuda na apce kojarzy mi się z tym jak byłem mały i pytałem mamy kiedy będzie obiad i za każdym razem odpowiedź była "jak ziemniaki się ugotują", tutaj natomiast my pytamy kiedy będzie można wrzucać PW w cuda innych na apce a @jarq za każdym razem odpowiada że wkrótce bo już prace trwają :p
 

Gutek198

Wędrowiec
Trujecie bułe z tymi PW że się forum nie chce czytać. Zawsze tu wchodzę z myślą , że nie będzie jakiegoś marudzenia ,ale ja jestem naiwny.
A co do aktualizacji to mnie bardzo cieszy ,że na apce będzie widać kto zaakceptował ofertę handlową. Brakuje jeszcze czasu wpisu na czacie i przypuszczam ,że dopiero wtedy zrobią wrzucanie PW w cuda innych.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Trujecie bułe z tymi PW że się forum nie chce czytać. Zawsze tu wchodzę z myślą , że nie będzie jakiegoś marudzenia ,ale ja jestem naiwny.
A co do aktualizacji to mnie bardzo cieszy ,że na apce będzie widać kto zaakceptował ofertę handlową. Brakuje jeszcze czasu wpisu na czacie i przypuszczam ,że dopiero wtedy zrobią wrzucanie PW w cuda innych.
Twoim zdanie mamy cicho siedzieć i nic nie piskać, cieszyć się jak małpki kiedy IG wrzuci nam cokolwiek twórczego ze swoich pomysłów ?
Po to jest taki temat o aktualizacji aby właśnie sobie w nim pomarudzić o tym jak bardzo cieszymy się z następnej aktualizacji :)
A czemu akurat marudzimy to możesz poszukać sobie na forum odpowiedniego tematu w którym jest to właśnie dokładnie wyjaśnione. W skrócie jednak wygląda to tak iż mamy XXI wiek większość grających nie siedzi całymi dniami przy kompach ze względu na życie w realu dlatego właśnie korzystamy z aplikacji i dlatego właśnie chcielibyśmy w końcu doczekać się możliwości wymiany pw na telefonach. Ponieważ dlaczego mamy być stratni z tego powodu że takiej opcji nie ma a z każdą następną aktualizacją wchodzą mało istotne bzdury.
 

DeletedUser174

Guest
Trujecie bułe z tymi PW że się forum nie chce czytać. Zawsze tu wchodzę z myślą , że nie będzie jakiegoś marudzenia ,ale ja jestem naiwny.
A co do aktualizacji to mnie bardzo cieszy ,że na apce będzie widać kto zaakceptował ofertę handlową. Brakuje jeszcze czasu wpisu na czacie i przypuszczam ,że dopiero wtedy zrobią wrzucanie PW w cuda innych.
jak rzucisz psu piłkę do aportu to taka psina też się cieszy, bo "pan się wreszcie mną zainteresował.." Pies biega jak głupi i się cieszy...

jakie ma znaczenie kto wymienił Ci towar? wyobraź sobie, ze grając na apce nie masz dostępu do rynku... aby wymienić towar musisz mieć dostęp do kompa i czy w takiej sytuacji też byś się cieszył że możesz przeczytać kto Ci wymienił towar? Może jestem naiwna, ale zakładam ze darł byś pyska że chcesz mieć dostęp do rynku na apce
I dlatego drzemy klawiatury o pw w apce. Aplikacja będzie miała już ze 3 lata chyba, a podstawowych funkcji brak na niej dalej. I info kto wymienił towar jest istotne, ale nie najważniejsze. Wiadomości , które dodali całkiem niedawno to już była paranoja. Wcześniej sama pisałam, że pw nie są najważniejsze, ale ile można czekać??? Naprawdę są jakieś granice.

  • Powiadomienia o zaakceptowanych ofertach handlowych od teraz zawierają także nazwę Gracza, który je zaakceptował.
    bez tego można żyć
  • Czat Bractwa jest teraz dostępny także podczas odwiedzin w mieście innego Gracza
    . czat to się zawiesza jak głupi. Nawet na kompie się zawiesza nie tylko na apce, bo na apce to jest już dramat i to bez żadnych odwiedzin. Info bez znaczenia
  • Zmieniono sposób ładowania ekranu, postaci z zadań i innych pobieranych zasobów graficznych, pozwalając na pokazywanie różnych ekranów ładowania w zależności od stanu danego świata (np. różne ekrany ładowania, jeśli na jednym ze światów trwa wydarzenie, a na drugim nie).
    seriooo???? chcesz powiedzieć ze to może być ważne? w mojej ocenie moze być czarny obraz logowania gdyby w zamian dali te pw w antyki
  • Antyczne Cuda - Gorące Źródła Młodości - Bonus do populacji z tego cudu nie jest już wyświetlany z błędnym zaokrągleniem, powodującym wyświetlanie do 6 miejsc po przecinku, zamiast zaokrąglania do właściwej wartości.
    może to ma znaczenie?
  • Antyczne Cuda - Efekty Antycznych cudów są teraz także wyświetlane, gdy aktualna wartość danego bonusu wynosi "0", np. w budynkach, które wymagają spełnienia dodatkowych warunków do aktywowania efektu. Poprzednio takie efekty nie były wyświetlane poprawnie.
    a tego to zupełnie nie rozumiem nawet co autor miał na myśli. Od kiedy to cuda wymagają jakichś dodatkowych warunków?
  • Przygody Bractw - Poprawiono kilka zadań Przygody Bractw z uciętym lub nachodzącym na inne elementy tekstem.
    o to dopiero ważne! ucięte teksy i wpadające na siebie ludziki... aż się dziwię ze całej aktu na to nie poświęcili
  • Wiadomości - Naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe wyświetlanie czasu wysłania wiadomości, np. przesuniętego o godzinę bądź z błędną datą czy formatem czasu.
    to że wiadomości są ucinane jest bez znaczenia. To że nie można czasami wysłac pw też jest nieistotne... to że pw czasami się zawiesza zupełnie... ważna jest poprawna godzina...
  • Aktualności - Rozwiązano problem powodujący wyświetlanie się wskaźnika nowych wpisów na przycisku aktualności, podczas gdy nie było żadnych aktualności.
    no kolejna bardzo ważna rzecz. Pamiętacie irytujący wykrzyknik na cudach czy budynkach, na który już nikt nie zwracał uwagi nawet?
  • Rejestracja - Nowi Gracze nie napotykają już trudności w przypadku wpisania nieprawidłowego adresu e-mail do otrzymywania biuletynu.
    [*]
    yyy.... raczej nieprawidłowy adres sam z siebie warunkuje problemy, więc...
trochę się rozpisałam, a można to było ując jednym zdaniem: nic wartościowego w tej aktu nie ma
 

jakub357

Łucznik
a tego to zupełnie nie rozumiem nawet co autor miał na myśli. Od kiedy to cuda wymagają jakichś dodatkowych warunków?
Chociażby bonus do szybkości szkolenia oddziałów w Obozie Najemników będzie wynosił 0, jeśli nie ma się tego budynku.

Aktualizacje są z reguły kosmetyczne i nie zmienia się to od wieków. Jeśli coś wreszcie wprowadzają, to jest to z dawien dawna przez mędrców wyczekiwane i oznajmiane wielką dumną gwiazdą; którą można przykleić sobie na czole, jeśli wyznaje się wiarę, że darcie klawiatury będzie wysłuchane u góry.
Oni dostają suche informacje, raporty, pozbawione emocji, czy czasem nawet oratorskiego kunsztu forumowiczów polskich.
Informacja: Chcą PW w Apce do cudów innych graczy. A takich komunikatów są dziesiątki. Z kilkunastu krajów. Oni sobie to segregują, nadają priorytet, i to jest amen. Nie chcą stresować się w pracy.
A, jak to obrazowo ujęła @kikimora, my będziemy wtedy naiwnym pieskiem cieszącym się, że Pan rzucił na aport? To już każdy sam sobie musi odpowiedzieć, jaki ma do siebie stosunek i jak traktuje o podejściu do Elvenaru.
Porzekadło, kropla drąży skałę, jest w tym świetle postawą o wątpliwej mocy argumentu i raczej eskaluje do myślenia magicznego, bo to CM@jarq sporządza syntetyczny raport i jest naszym jedynym orędownikiem.
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
"Rejestracja - Nowi Gracze nie napotykają już trudności w przypadku wpisania nieprawidłowego adresu e-mail do otrzymywania biuletynu." o_O

Przecież to jest bełkot informacyjny.
Tak z czystej ciekawości: teraz po tej aktualizacji, jak wpiszą nieprawidłowy adres e-mail, to co, będą otrzymywać biuletyn?
 

Koval92

Kapłan
Community manager prowadzi społeczność, nie podejmuje decyzji o zmianach w grze.
Nie wiem kto decyduje w takiej firmie o takich rzeczach, czy product manager czy kto.
Centrala też wam nie pomoże bo oni na wszystkie wasze problemy odpowiedzą jednym mailem, że bardzo się starają.
Pewnie już niedługo to wprowadzą.
 
Do góry