• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.101

Sorcha

Rycerz
Ale jeśli spadli Ci gracze na VII czy X poziomie, to jednak nie z nieba, tylko z innej części mapy :)
Zastanawiam się, jaki wpływ na liczbę nieaktywnych graczy może mieć możliwość grania na trzech serwerach? Bo ilu graczy faktycznie będzie ciągnąć kilka miast, a ilu zajrzy, może nawet coś zbuduje i stwierdzi, że jednak nie ma czasu ani ochoty? Sama kiedyś tak zrobiłam pod wpływem jakiejś plotki nt. ułatwienia sobie eventu za pomocą kolejnych miast. Szybko się okazało, że niczego sobie nie ułatwię - i tak stworzyłam 2 nieaktywne miasta. Od miesięcy w ogóle do nich nie wchodzę, bo pomyślałam, że może w ten sposób znikną, ale nadal przy logowaniu mam info, że gram na 3 światach.
Faktycznie jak zaczynasz grać i zobaczą, że jesteś aktywny to przenoszą ciebie w inne miejsce ale to nie znaczy że nieaktywne miasta przestaną tobie dokuczać, ja wręcz widzę gdzie jest pustynia, a gdzie są ludzie którzy się rozwijają do tego przecież służą miniaturki miast. Jak ktoś cały czas ma miniaturkę tego samego rozdziału, to można podejrzewać, że jest to albo będzie niedługo nieaktywne miasto. Jak jest to jeszcze miniatura jednego z pierwszych rozdziałów to już na pewno. Co do grania na kilku światach/serwerach też mnie kusiło, ale akurat była promocja na diamenty w FOE to pomyślałem tam sobie zagram, zamiast tu na dwa światy. Wtedy 3 rozdział to było taka mało obciążająca gra, krótkie zwiady, aż się prosiło grać na dwóch światach ;)!
 
Do góry