• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.101

DeletedUser2262

Guest
Nareszcie będzie można z poziomu aplikacji korzystać w pełni z Cudów w bractwie =) o_O
Antyczne Cuda są już w pełni dostępne w aplikacji! Podczas gry z aplikacji mobilnej można wykonywać poniższe czynności:
  • Pomagać w badaniach Antycznych Cudów innych Graczy. Pełna lista Antycznych Cudów jest dostępna z poziomu mapy świata oraz listy członków Bractwa.
  • Zobaczyć, jakie nagrody są do zdobycia dla Graczy, którzy najbardziej pomogli w zbadaniu danego Antycznego Cudu.
  • Oznaczać Antyczne Cuda jako priorytetowe i widzieć takie oznaczenie przy Antycznych Cudach innych Graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3251

Guest
Ja bym się nie cieszył tak szybko, może to tylko prima aprilis? :p
 

Sorcha

Rycerz
Ja bym się nie cieszył tak szybko, może to tylko prima aprilis? :p
Jaki prima aprilis, aktualizacja wchodzi 2 kwietnia a nie pierwszego , info jest dziś, a więc raczej nie! @jarq mówił że coś robią przy dawaniu PW w Antyczne Cuda, że trzeba było poczekać aż skończą.
@jarq mam pytanie czy skoro postacie dające zadania graczowi zostały odświeżone to czy tylko te czy inne z innych ras gościnnych też to może czekać? Bo ta wróżka jakoś tak wypiękniała, żeby nie powiedzieć stała się bardziej :cool:!
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq mam pytanie czy skoro postacie dające zadania graczowi zostały odświeżone to czy tylko te czy inne z innych ras gościnnych też to może czekać? Bo ta wróżka jakoś tak wypiękniała, żeby nie powiedzieć stała się bardziej :cool:!
Na razie tylko te, ale kto wie co przyniesie przyszłość.
 

Koval92

Kapłan
Nie jest prima aprilisem bo wchodzi na internationalu już dzisiaj.

Oby doszła teleportacja ewolucyjnych na określonych poziomach (np 5 i 10).
 

jakub357

Łucznik
Nie tylko dodali możliwość dawania PW w Cuda innych graczy, co sprawi, że przeglądarka komputerowa stanie się zupełnie niekonieczna, ale też inne bajery, jak Cud preferowany, okno otwiera się na badaniach i bardziej intuicyjne rozmieszczenie Cudów na stronach kart. Brzmi to dobrze, ciekawe jak wyjdzie z praktyce. Mam nadzieję, że aktualizacja będzie wolna od błędów. Idealnie byłoby jeszcze mieć wgląd, jak wyglądały inwestycje na poprzednim poziomie Cudu - to ułatwiałoby rozeznanie w szczególnych przypadkach. Chociaż jest dobrze i tak, jak się jawi.

Co do nowych konceptów Wróżek. To jedna z moich ulubionych ras. Mam nadzieję, że wraz ze zmianą grafik, zostaną również zaktualizowane portrety, aby również wyglądały świetnie. Ciekaw też jestem, czy skoro zaczęli ruszać stare treści, to czy jest to jednorazowa fanaberia, czy może początek pewnej tendencji za przykładem której będą regularnie odkurzać stare grafiki? Mam taką nadzieję, byle nie na gorsze. Jeszcze i teraz cień pada na moje serce, kiedy do świadomości dochodzi wyparta elfka-pijaczka, maszkaron z krzywym biustem, który straszył. Starsi gracze jeszcze pamiętają. A jednak oprawa wizualna jest mocną kartą Elvenar, i warto się nad tą dobrą stroną pochylić i z troską tworzyć ładne rzeczy.
 

DeletedUser174

Guest
oczywiście nowe "bajery" z cudami zapowiadają się bajecznie interesująco.

Problem w tym, że wolałabym dostać pół roku wcześniej (albo i lepiej) możliwość wpłacania pw na apce niż dzisiaj cały ten wypasiony pakiet. O tym ile czasu musieliśmy czekać na opcję wiadomości na apce nie wspominam...

Dlatego też z uczuciem ulgi przyjmuję zmiany, ale z powodu tego czasu oczekiwania jakoś średnio umiem sie tym cieszyć. A szkoda, bo powinny mi towarzyszyć zupełnie inne emocje... Zmiana spóźniona o jakiś rok z okładem na dobrą sprawę

odrestaurowane portrety cieszą, ale tak serio co mnie dzisiaj obchodzą obrazki z epoki wróżek??? nawet nie pamiętam kiedy w nich byłam, więc wolałabym, aby ten czas poświęcili na naprawdę potrzebne rzeczy. Bo przemalowane wróżki są ładne, ale trochę za dużo jest dziur w grze by poświęcać czas na takie bzdety... najwidoczniej już naprawdę im sie tam "nudzi" w tym ig...
 

Midi67

Rozbójnik
jest po 14 i jakoś nie widać obiecywanych ulepszeń w cudakach, nawet wersja gry nie odpowiada zapowiedziom, czyżby kolejny problem?
 

DeletedUser2262

Guest
jest po 14 i jakoś nie widać obiecywanych ulepszeń w cudakach, nawet wersja gry nie odpowiada zapowiedziom, czyżby kolejny problem?
elvenarmobile.png
Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
Uwaga: aktywacja funkcjonalności Antycznych Cudów jest rozdzielna z aktualizacją aplikacji i nastąpi dopiero w momencie, w którym ta wersja aplikacji będzie dostępna dla wszystkich Graczy we wszystkich sklepach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
no i po aktualizacji i wyszło... obiecanki cacanki a....

o ile się nie mylę, to te zmiany o których było w zapowiedzi wejdą od wersji 1.102 a nie jak zapowiedział @jarq 1.101....

EDIT: jednak po czasie się pojawiło, zwracam honor :)
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Ja mam zaktualizowaną aplikację do wersji 1.101 i nie ma możliwości zasilenia cudów innych graczy. Przynajmniej na razie :) w wersji 1.102 na becie ta opcja jest dodana.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja mam zaktualizowaną aplikację do wersji 1.101 i nie ma możliwości zasilenia cudów innych graczy. Przynajmniej na razie :) w wersji 1.102 na becie ta opcja jest dodana.

W opisie aktualizacji jest napisane że tą opcję włączą osobno jak aktualizacja będzie dostępna we wszystkich regionach sklepu. Nie pierwszy raz już tak robią.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Apkę czy grę? W moim sklepie ostatnia dostępna aktualizacja apki jest z połowy marca (1.100.3), natomiast wersja gry wyświetla się 1.101

Na polskim sklepie jeszcze nie ma aktualizacji, dlatego napisali że opcja z cudami będzie aktywowana dopiero jak aktualizacja będzie dostępna we wszystkich regionach. Wersja 1.101 już jest w jakimś regionie bo można plik apk ściągnąć z neta i zainstalować więc obstawiam że @tajniakos tak zrobił. Sam tak robiłem jak była aktualizacja z naprawą animacji po walce, turniej trwał a na polskim sklepie jeszcze nie było :p
 
Do góry