• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.102

mayder

Tancerz ostrzy
@jarq w tym punkcie to albo nie działa tak jak trzeba albo to ja źle rozumiem

Tworzenie - Czas do pojawienia się nowych receptur od teraz poprawnie wyświetla godziny i minuty, zamiast tylko godzin.

Wcześniej wyświetlało godziny lub minuty jeśli czas zszedł poniżej jednej godziny, teraz dalej wyświetla tylko godziny a poniżej jednej godziny wyświetlane są minuty i sekundy co widoczne jest na screenach poniżej

Screenshot_2020-04-17-13-05-31-973-min.jpegScreenshot_2020-04-17-13-06-18-065-min.jpeg
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Chodzi o to że przedtem poniżej godziny jak było to przycisk z diamentami przesuwał się na prawo poza okno a teraz jest ok.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Chodzi o to że przedtem poniżej godziny jak było to przycisk z diamentami przesuwał się na prawo poza okno a teraz jest ok.

Nie miałem takiego problemu z tym przyciskiem więc myślałem że chodzi o wyświetlanie bardziej sprecyzowanego czasu, a skoro teraz wyświetla minuty z sekundami to może dało by rade dodać minuty to godzin?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zobacz jaką masz wersję na telefonie może nadal starą 1.101.
 

Ovocko

Rycerz
A można te porady wyłączyć? Czuję się dziwnie, jak w XVI rozdziale mam info, że już po osiągnięciu trzeciego będę miał dostęp do iglicy :eek::D
 

Ovocko

Rycerz
Bardziej by się przydało "wyłączyć" te porady o powiększeniu oddziału..

Nie wszyscy są skoncentrowani na turniejach ;)
Ja natomiast bym chciał je wyłączyć całkiem, albo żeby były dopasowane do poziomu rozwoju gracza (czyli np. jeśli ktoś już na jakimś świecie osiągnął ten III poziom, albo dajmy na to wstąpił do bractwa, to nie dostaje powiadomień o iglicy czy benefitach z przystąpienia do bractwa).
 
Do góry