• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.106

DeletedUser3033

Guest
nadal nie naprawiony błąd z czarem magicznej produkcji
dzisiaj rzuciłem czar na manu T1 a mam ich 8
z inwentarza wzieło 8 czarów po chwili odświeżyłem bo jak zwykle nie można przetworzyć info
czarów brak 8 niby się zgadza lecz jedna manu niema czaru :mad:
to już trwa kilka miesięcy zdażyło się już wiele razy i już nie wytrzymałem tak wiem mam za słabą cierpliwość do tej gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
tak to też mi się zdarzyło ale na warsztatach
ale na manu jestem tego pewien na 100% teraz wszystkie mają jakieś 7h więc nie klik klik w tą samą czaru brak manu niema czaru
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a jaką masz pewność że to nie jest błąd globalny ?
chyba zakładasz że to tylko u mnie lecz zapominasz że by wystąpił błąd muszą być dane okoliczności w jakim występuje
i nie każdy gracz jest wstanie to sprawdzić lub na ten błąd trafi
nom chyba że się mylę ?
komu dać łapkę ? tak tylko bez żadnego powodu ?
a to napisałem tutaj bo zdaje sobie sprawe że tego szybko nie naprawią a odp będzie już nad tym pracują i takie tam
 

Tajniakos

Paladyn
hmm a jaką masz pewność że to nie jest błąd globalny ?
chyba zakładasz że to tylko u mnie lecz zapominasz że by wystąpił błąd muszą być dane okoliczności w jakim występuje
i nie każdy gracz jest wstanie to sprawdzić lub na ten błąd trafi
Uwierz, że błędy globalne są szybko wychwytywane przez graczy i zgłaszane w odpowiednim dziale. Nie ma innej drogi, bo nad jakim błędem mają pracować? Niezgłoszonym?
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
...bo nad jakim błędem mają pracować? Niezgłoszonym?
Ciekawe, kto zgłosił, że zbyt szczodrze rozdaje nagrody w Iglicy ;)
Więc nad niezgłoszonymi chyba też jednak pracują.
Skądinąd, ciekawe jak ten błąd "działał", czy przydzielało nagrody jak w turnieju, tzn. nawet jak się zrobiło 1 walkę w Iglicy, to się dostawało komplet nagród?
Ja się w sumie też dwa razy załapałem, ale stałem już przed ostatnimi drzwiami do 3 bossa, więc nie mam jakiegoś wielkiego kaca moralnego, żebym nie zasłużył. Co najwyżej straciłem szansę na portalówkę :D
 

Hassano

Łucznik
@Shadows Dragon podobny błąd wystepuje przy ustawianiu produkcji w manu i warsztatach ( w tych już go nie widać bo robi sie jednym klikiem ale jak daje sie pojedynczo to nadal jest) mianowicie puszczając wszystko szybko z kompa za pomocą klawiatury i numerka "1" niby wszystkie manu są puszczone a po przelogowaniu zdarza sie że 2-3 są nie puszczone..
 

DeletedUser174

Guest
a mnie martwi zapowiedź "ulepszeń" eventów...

  • Punkty Kontrolne zadań w wydarzeniach można teraz otworzyć nawet w przypadku braku dostępnych zadań aż do kolejnego dnia wydarzenia, spowodowanego ukończeniem wszystkich zadań epizodycznych. Wystarczy kliknąć wyświetlony pozostały czas do kolejnego zadania, aby otworzyć Puntky Kontrolne zadań i odebrać nagrody.



    [*]Pozostały czas do pojawienia się nowego zadania w grze jest teraz lepiej przedstawiony, objaśniając, że nowe zadanie pojawi się nie wcześniej niż kolejnego dnia wydarzenia.


    [*]
to prawdopodobnie oznacza, że "dzienne" zadania eventowe staną się normą. Wystarczy dodać do tego jeszcze efekt zdrapki i mamy idealny przepis na katastrofę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ostatniego dnia eventu (czyli moment kiedy będziemy mogli zdobyć ostatnie okruszki eventowej waluty) najczęściej nie ma najlepszej nagrody... Pomijam już fakt, ze każdy z nas ma inną definicję tej najlepszej nagrody. Do pełni "szczęścia" brakuje jeszcze zysku portalu jako nagrody ostatniego dnia.

Reasumując zmiana w bardzo złym kierunku. Czuję w kościach, że ta "stara gwardia" przyzwyczajona jednak do innego stylu eventów może "erodować" trochę szybciej po tej "dobrej zmianie"
 
Nie bedzie chyba az tak zle. Nie liczylem dokladnie, ale chyba ponad 3/4 ogolnej liczby wszystkich zadan mozna zrobic juz pierwszego dnia, jesli komus bedzie sie chcialo, a tylko ok. 1/4 pozostanie do zrobienia jako zadania dzienne.

Kiki, tak pod kreska niczym nie rozni sie to od systemu starych eventow, gdzie mielismy 2 rozne linie zadan. Jedyna roznica polega na tym, ze teraz linia zadan dziennych ukryta jest pod ta sama ikonka, pod ktora mamy tez linie glowna. Gdyby zamiast lacznie 120 zadan (pod jedna ikonka) dali nam znowu 2 rozne linie zadan (100 + 20 zadan), to przeciez dokladnie na to samo by wyszlo. Zmiana jest natury wylacznie kosmetycznej, takze nie za bardzo rozumiem Twoj problem.
 

DeletedUser174

Guest
w liczbie zadań faktycznie nie ma różnicy

ale w tempie możliwości pozyskania waluty to ja jednak pewną różnicę dostrzegam... We wcześniejszych eventach można było zyskać sporo waluty pierwszego dnia i ją wg własnego uznania zagospodarować. Zadania dzienne były stosunkowo mało wartościowe, więc główny nacisk w pozyskiwaniu waluty stanowiły zadania ciągłe, bo zadania dzienne dawały przecież tylko symboliczne ilości waluty.
w majowym evencie to faktycznie coś koło 70% zadań było dostępnych "od ręki". Może to i była tylko kosmetyczna zmiana, ale jednak jakoś moja subiektywna ocena tego systemu nie jest pozytywna.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie bedzie chyba az tak zle. Nie liczylem dokladnie, ale chyba ponad 3/4 ogolnej liczby wszystkich zadan mozna zrobic juz pierwszego dnia, jesli komus bedzie sie chcialo, a tylko ok. 1/4 pozostanie do zrobienia jako zadania dzienne.

Kiki, tak pod kreska niczym nie rozni sie to od systemu starych eventow, gdzie mielismy 2 rozne linie zadan. Jedyna roznica polega na tym, ze teraz linia zadan dziennych ukryta jest pod ta sama ikonka, pod ktora mamy tez linie glowna. Gdyby zamiast lacznie 120 zadan (pod jedna ikonka) dali nam znowu 2 rozne linie zadan (100 + 20 zadan), to przeciez dokladnie na to samo by wyszlo. Zmiana jest natury wylacznie kosmetycznej, takze nie za bardzo rozumiem Twoj problem.
To nie jest duża różnica, to prawda, ale jednak na gorsze, bo wcześniej mogliśmy robić zadania dzienne równolegle, a teraz można je zacząć dopiero po skończeniu "głównej" linii i trzeba "nadganiać".
Nie bardzo rozumiem, po co ruszać coś, co jest i w miarę działa, jak obok leży pełno rzeczy, którymi naprawdę trzeba się zająć (cytuję teraz własną żonę :D)
 
Oboje macie racje z tym, ze ta zmiana nie byla wcale konieczna, ale jej minusy sa naprawde niewielkie. Za to ilosc waluty za zadania dzienne jest teraz taka sama, jak za te z linii glownej. Kiedys byly to ilosci wrecz symboliczne ;)
 
Do góry