• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.111

Sorry @jarq, ale jesli uzywa sie tylko powiekszenia, jakie daje gra, to na wiekszosci powszechnie uzywanych urzadzen (komputerow i monitorow w kontekscie uzywanych rozdzielczosci) nie da sie po prostu grac, bo Wasze "ustawienia fabryczne" sa beznadziejne ! Nadaja sie moze dla malenkiej wioski poczatkujacego gracza w 1 czy w 2 epoce. W wiekszym miescie uzywanie powiekszenia, ktore daje przegladarka jest wrecz niezbedne, jesli chce sie w miare sensownie grac, takze IG nie powinno tu zwalac winy na graczy, ze ich rzeczywiscie uzywaja. Sa do tego po prostu zmuszeni. Przez Was !

Zreszta, przed dzisiejsza aktualizacja jakos ze skalowaniem przegladarkowym nie bylo problemow, wiec wybacz, ale to wyjasnienie traktuje jako wymowke i nic poza tym.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dlatego też napisałem że postaramy się jak najszybciej to naprawić. Natomiast pytanie dlaczego przywędrowało to z bety zostawiam bez odpowiedzi... bo po prostu jej nie mam.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Poziom "radości" z powodu uroków nowej aktualizacji rośnie niesamowicie .
Aż się boję komentarzy jak przygoda ruszy , coś czuję że same gwiazdki będą na czacie bo cenzura działa skutecznie.
Jest dla mnie nie do pojęcia jak firma może wypuszczać taki chłam.:mad:
 

azianer

Wędrowiec
Jako że gram dopiero kilka miesięcy nie korzystałem z powiększenia oferowanego przez przeglądarkę.

Teraz po zobaczeniu jak to wygląda, uważam że "znikające budynki" są działaniem umyślnym, mającym zmusić graczy do zaprzestania korzystania z powiększenia oferowanego przez przeglądarkę i powrotu do oglądania miasta przez "dziurkę od klucza". To by tłumaczyło, dlaczego przywędrowało to z bety pomimo wielu zgłoszeń od graczy.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm szalone to było wypuszczenie eventów feniksa i miśków to tylko lenistwo :)
 

blazius1

Paladyn
Albo nadgorliwość. Przyszli nowi ludzie. Rzeczywiście chcieli się wykazać - jak to nowi. Wiadomo korporacja, te duszne klimaty parć na sukces projektu. Zaczęli wdrażać rewolucję w mechanice gry, ale wyrypała się przy okazji strona graficzna projektu.

Było nie wdrażać wszystkiego na hop siup to może by się nie wyrypała?
Moje trzymanie kciuków znowu nic nie dało, ale już nie będę.
 

DeletedUser3033

Guest
coś w tym jest albo nie ma komu tego naprawić :)
da się ominąć błąd flash przeglądarka wyłączona animacja
działa nawet przyzwoicie sprawdzałem na dwóch systemach a co zabawne na XP działa chyba najszybciej
 

blazius1

Paladyn
Grą kierują ryzykanci.
Mieli buga na becie od tygodnia, ale po tygodniu przenieśli go świadomie do nas. Następnie odczekali jeszcze pół doby na włączenie przygody .....i następnie poprawili buga.

Udało się, ale więcej tu było szczęścia czy rozumu?
 

BlossomValvi

Łucznik
Raczej to ze poziom szamba zaczął wybijać na serwerach i w końcu podnieśli priorytet błędu o kilka oczek - klasyka w korpo

@jarq a może czas pomyśleć o rozszerzeniu skalowania fabrycznego? U mnie na 100% na 27’’ widzę niecałe 20% miasta... owszem budynki wyglądają pięknie bo są tak duże ze ledwo dłonią je mogę zasłonić ale funkcjonalnie to porażka (a macie na filmiku UI eksperta)
 

Ovocko

Rycerz
A wie ktoś czemu na apce rozbudowa ratusza kurczy go tak do 1/4 rozmiaru (36 poziom) albo po prostu znika (37 poziom)?

Po rozbudowie wraca do normy
 

Proqrator

Rozbójnik
A wie ktoś czemu na apce rozbudowa ratusza kurczy go tak do 1/4 rozmiaru (36 poziom) albo po prostu znika (37 poziom)?

Po rozbudowie wraca do normy

Ktoś to zgłaszał w błędach, ale z tego co pamiętam nie było konkretnej odpowiedzi czemu i nie zostało to uznane jako błąd przez nikogo z obslugi, a choć tylko kosmetycznym to jest bledem
 

Tajniakos

Paladyn
Ktoś to zgłaszał w błędach, ale z tego co pamiętam nie było konkretnej odpowiedzi czemu i nie zostało to uznane jako błąd przez nikogo z obslugi, a choć tylko kosmetycznym to jest bledem
Faktycznie "Błąd" o którym mowa występuje tylko w aplikacji, został zgłoszony przez @djmags14 tutaj
Choć jest tak jak piszesz kosmetycznym błędem to błędem jednak jest i powinien być naprawiony :)
 

DeletedUser2262

Guest
A wie ktoś czemu na apce rozbudowa ratusza kurczy go tak do 1/4 rozmiaru (36 poziom) albo po prostu znika (37 poziom)?

Po rozbudowie wraca do normy
Dlatego że jest podpięty w kodzie zły odnośnik do grafiki budynku.
 
Do góry