• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.112

Cytat:
"Koszty receptur w Tworzeniu następujących budynków zostały zmniejszone w celu ujednolicenia ich z innymi podobnymi recepturami: Kodeks liścia, Kodeks słońca, Zamrożony niebieski płomień, Zamrożony pomarańczowy płomień, Zamrożony zielony płomień, Zimowa kapliczka. "

Po co nam tyle Zamrozonych Plomieni ? Jeden w zupelnosci wystarczy, reszta to sztuczne zasmiecanie listy receptur. A jesli wedlug tworcow rzeczywiscie ma to sens, to idac tym tropem chcialbym tak przewrotnie zaproponowac wprowadzenie nastepujacych receptur:

- Biale Swobodne Ulepszenie Jednostki
- Czerwone SwobodneUlepszenie Jednostki
- Czarne Swobodne Ulepszenie Jednostki
- Seledynowy Oswiecony Lekki Strzelec
- Zolty Powielacz Magow

...i jeszcze pare innych receptur tego typu ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Cytat:
"Koszty receptur w Tworzeniu następujących budynków zostały zmniejszone w celu ujednolicenia ich z innymi podobnymi recepturami: Kodeks liścia, Kodeks słońca, Zamrożony niebieski płomień, Zamrożony pomarańczowy płomień, Zamrożony zielony płomień, Zimowa kapliczka. "

Po co nam tyle Zamrozonych Plomieni ? Jeden w zupelnosci wystarczy, reszta to sztuczne zasmiecanie listy receptur. A jesli wedlug tworcow rzeczywiscie ma to sens, to idac tym tropem chcialbym tak przewrotnie zaproponowac wprowadzenie nastepujacych receptur:

- Biale Swobodne Ulepszenie Jednostki
- Czerwone SwobodneUlepszenie Jednostki
- Czarne Swobodne Ulepszenie Jednostki
- Seledynowy Oswiecony Lekki Strzelec
- Zolty Powielacz Magow

...i jeszcze pare innych receptur tego typu ;)
podpisuję sie pod tym obiema ręcami, nogami, uszami, a nawet nosem

co do rynku w aplikacji to on wymaga zmiany i nie tylko takiej kosmetycznej jaka została zaproponowana. Mając dostęp do komputera nie zaglądam na rynek w aplikacji (chyba że z jakiegoś powodu musze) Pomijam już brak użytecznych filtrów (dotyczy obu wersji), to brak zakładki na bractwo jest irytujący. A najbardziej mnie wpienia filtr "bez opłat"... gdyby jeszcze mi ktoś wyjaśnił co on znaczy i do czego służy. Kompletnie zbyteczny badziew... ot taki ozdobnik do nerwienia ludzi
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Biorąc pod uwagę ilość 3* badziewia międzygrupowego przez które muszę się przebić aby dotrzeć do normalnych ofert to tych kilka ofert zbyt dużych abym mogła je zgarnąć jakoś mi nie przeszkadzało. Kosmetyka średnio mnie cieszy , czekam na konkretny filtr w kupcu.
 

Sorcha

Rycerz
Koszty receptur w Tworzeniu następujących budynków zostały zmniejszone w celu ujednolicenia ich z innymi podobnymi recepturami: Kodeks liścia, Kodeks słońca, Zamrożony niebieski płomień, Zamrożony pomarańczowy płomień, Zamrożony zielony płomień, Zimowa kapliczka. "
@chris07070707 taki doświadczony gracz jak ty powinien zauważyć, że te budynki różnią się ilością kultury którą oferują. Też mnie to zastanawiało, dlaczego tyle jest tych płomieni, więc trzeba było je porównać (w ElvenArchitectcie) bo mam z różnych rozdziałów. I okazało się, że najwięcej daje fioletowy, najmniej zielony. Czy jest tyle potrzebnych płomieni? Nie wiem, po za tym wspomniane kodeksy to też się tylko różnią ilością kultury jaką dają. Najwięcej daje kodeks Lawy, najmniej Liścia, więc albo można się kierować kwestiami kultury, albo dekoracyjnymi. Wcześniej na tym forum można było przeczytać (chyba, że się mylę) jak takie małe budynki kulturowe są potrzebne, bo można je poutykać w wolne miejsca, a teraz już są niepotrzebne?
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Wcześniej na tym forum można było przeczytać (chyba, że się mylę) jak takie małe budynki kulturowe są potrzebne, bo można je poutykać w wolne miejsca, a teraz już są niepotrzebne?
Nikt nie pisze, że są niepotrzebne w ogóle, tylko, że niepotrzebnie rozmnożono je w tyle bytów - przecież gdyby zostawiono jeden płomień i jeden kodeks, to kto by chciał, dalej mógłby je sobie wyprodukować, a zwiększyłaby się szansa na pojawienie się bardziej pożądanych budynków.
 
@chris07070707 taki doświadczony gracz jak ty powinien zauważyć, że te budynki różnią się ilością kultury którą oferują.
Dziekuje @Sorcha, teraz juz nie zapomne :rolleyes:;)

A juz tak bardziej na powaznie:
na tym forum można było przeczytać (chyba, że się mylę) jak takie małe budynki kulturowe są potrzebne, bo można je poutykać w wolne miejsca, a teraz już są niepotrzebne?
Sa potrzebne, ale jeden budynek kulturowy o wielkosci 2x2 w Tworzeniu w zupelnosci by wystarczyl, bo wszystkie maja bardzo podobne parametry. Czemu mialoby zluzyc usuniecie pozostalych ? @GrzegorzTheGreat bardzo dobrze to wyjasnil w poscie powyzej, dokladnie o to mi wlasnie chodzilo.
 

Ludka

Wędrowiec
A co z przywróceniem możliwości wyprodukowania w Akademii któregoś z miśków przed nowym eventem?
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Dla tych co krótko grają możecie przypomnieć co robi Brunner a co polar i co lepsze w zależności od poziomu gracza i dla których strategii?
 

Nusion

Kapłan
Dla tych co krótko grają możecie przypomnieć co robi Brunner a co polar i co lepsze w zależności od poziomu gracza i dla których strategii?
Brunatny na 1 poziomie ewolucji daje 5% bonusu do produkcji jednostek w koszarach, obozie najemników i terenach treningowych, co poziom bonus zwiększa się o 5%, aż do 50% na 10 poziomie.

Polar na 1 poziomie ewolucji skraca czas oczekiwania na kolejną rundę w turnieju o 10%, co poziom wartość zwiększa się o 1%, aż do 20% na 10 poziomie.

Oba są bardzo przydatne, ale Brunner jest bezkonkurencyjny dla graczy walczących wojskiem

1598973843836.png 1598973789220.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry