• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.113

DeletedUser4247

Guest
Czyli będzie trzeba nastawiać dodatkowych kilka warsztatów, żeby starczyło młotków.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Albo używać zaklęć, choć na dłuższą metę lepiej dostawić.

Zużycie młotków będzie też zależało od poziomów cudów zwiększających prędkość szkolenia w danym budynku. Gracze mniej rozwinięci będą mieli dłuższe czasy szkoleń przez co nie będą aż tak bardzo zużywać młotków, a gracze z końcowych rozdziałów (elvenary/ambasady) mają ich nadmiar więc w końcu będzie na co zużywać.
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie przesadzajmy z tym nadmiarem jestem w XV i jak odejme to co idzie na iglice, produkcje itd to nie ma aż tak różowo. Wyszło mi przy tym rozbudowie miasta ze notorycznie mi młotków na coś brakuje

Przy okazji jest może jakiś budynek produkujący czar do warsztatów? Tak jak panda generuje czar manufaktury? Kojarzy ktoś?
 
gracze z końcowych rozdziałów (elvenary/ambasady) mają ich nadmiar więc w końcu będzie na co zużywać.
To nie takie oczywiste z tym nadmiarem. Ilosc mlotkow produkowanych w perspektywie, powiedzmy, tygodnia, jeszcze niewiele znaczy. Bardziej chodzi o to, ze zaawansowani gracze beda potrzebowac duzych ilosci mlotkow na raz w momencie startowania produkcji wojska. U mnie np. zawartosc ratusza ledwo wystarcza na wystartowanie 5 slotow w jednym tylko budynku, wiec bede musial zwiekszyc ilosc magicznych warsztatow z szesciu do osmiu, by w momencie startowania produkcji (we wszystkich 3 budynkach) miec wlasnie osiem gotowych do zebrania produkcji 9h w warsztatach. Nie gra roli, ze w perspektywie tego przykladowego tygodnia produkcja z 6 warsztatow bylaby wystarczajaca. Bede po trzebowal duzej ilosci mlotkow na raz i na to 6 warsztatow u mnie nie wystarczy, tym bardziej, ze mam zamiar dalej zwiekszac grupe szkoleniowa.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Uzupełnienie do aktualizacji:

Budynki - Poprawiono niektóre produkcje Księżycowego Niedźwiedzia, który w rozdziale 11 dawał niewłaściwe towary (produkował Manę zamiast Żywych towarów). Dodatkowo zmieniono ilość Żywych towarów dla rozdziału 16, jako że rozbudowa z rozdziału 15 na 16 zmniejszała produkcję, zamiast zwiększać. Wszystkie pozostałe wartości dla tego rozdziału zostały dostosowane z myślą o zachowaniu zamierzonej mocy budynku.
 

astoN-

Rozbójnik
u mnie jest tak ze jak nie zbiore wojska, to nastepny oddzial sie juz nie szkoli, przez caly dzien wyprodukowalo sie po 1 oddziale w kazdym budynku
 

DeletedUser4408

Guest
u mnie jest tak ze jak nie zbiore wojska, to nastepny oddzial sie juz nie szkoli, przez caly dzien wyprodukowalo sie po 1 oddziale w kazdym budynku

Zgadza się, u mnie było podobnie w obozie najemników. Jeśli szkoliliśmy wojsko przed aktualizacją, trzeba było je zebrać, a pierwszą grupę szkoleniową skasować z kolejki aby ruszyła. Podawany był również zawyżony czas, żabki z 4h skoczyły na 6h. Po wykonaniu czynności jak wyżej wszystko wróciło do normy. No prawie, ale teraz nie sprawdzę czy dalej tak jest. Dam znać jeśli pozostanie ten błąd.

Edit - Wygląda na to że dzisiaj wszystko jest ok, ja nie zauważyłem żadnego błędu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4408

Guest
U mnie wszystko się szkoli tak jak trzeba, więc może tylko moment aktualizacji coś tam namieszał. Szkolenie w 3 budynkach jest mega, co?

Tak, kwestia aktualizacji, plus u mnie ta mała kosmetyka, a byłem po relogu bo wywaliło z gry. Teraz jest mega fajnie, tylko ja specjalnie jeszcze nie podskakuję z radości, nie byłem na Becie. Delikatnie pisząc mam pewne obawy, czy gdzieś tam na mapach turnieju, w którymś z rogów nie budują małej rzeźni ;)
 

DeletedUser4408

Guest
Ej no, nie demonizujmy nowych turniejów :) Troszkę inaczej będzie, wiadomo, ale nie zaraz rzeźnia ;) Damy radę
Nowe turnieje wejdą tak czy siak, więc te 3 kolejki są na plus z której strony by nie patrzeć.

Mam nadzieję że będzie jak piszesz a ufam że tak :) Stawiam sobie jednak taki mały płotek...... aby nie wypaść ;)
 

astoN-

Rozbójnik
ja tez wszystko wywalilem z produkcji i ustawilem od nowa, nadal jest cos nie tak, uzylem kilku przyspieszaczy zeby zroznicowac czasy na produkcjach, po zebraniu woja wszystkie sie wyrownaly, tak jakby czas produkcji byl wspolny...
 

Nusion

Kapłan
ja tez wszystko wywalilem z produkcji i ustawilem od nowa, nadal jest cos nie tak, uzylem kilku przyspieszaczy zeby zroznicowac czasy na produkcjach, po zebraniu woja wszystkie sie wyrownaly, tak jakby czas produkcji byl wspolny...

Jeśli wciąż coś u Ciebie nie tak z produkcją wojska, to napisz do supportu, tu na forum nie da się temu zaradzić
 

DeletedUser3983

Guest
Teraz młotki idą jak woda,trzeba postarać się o ich zapas i to sporo,po produkcji wojska brakuje mi na zbrojownie a gdzie manu?, rzucam wszystko i wieże dobrobytu podnoszę.
 
Do góry