• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.114

xEasyRiderx

Rycerz
taaa... czy ja coś mówiłam o tym, że będziemy mieć szczęście jak ten błąd naprawią z aktu?

Proponuję zwrócić uwagę czy nie ma błędu z wpadającymi na siebie ludzikami...
Jak zwykle kobieca intuicja ciebie nie zawodzi :)
Kiki bez przesady ludziki już naprawili dawno to był priorytet ja się tylko zapytałem o postępy prac nad mniej priorytetowymi zmianami w grze ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Prace nadal trwają jak się uporamy z tym przed aktualizacją to może wejdzie razem z nią.
 

astoN-

Rozbójnik
Niczego więcej się po was nie spodziewałem, można więc powiedzieć że nie jestem zawiedziony.
 

DeletedUser174

Guest
Tak... tłumaczenie opisu zadania z Jesiennych Zodiaków jest niezbędne:) Czyżby w IG nie zauważyli, że event się skończył?:)
takie smaczki przywracają wiarę w ig... to może nie jest kaliber wpadających na siebie ludzików, ale jest iskierka nadziei
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Wiedziałem że się tego czepicie i nie zawiodłem się ;), pisząc to tak się zastanawiałem czy tego nie pominąć, ale ze względu że jest tam napisane " w kilku miejscach, w tym..." postanowiłem to zostawić będąc świadom że zauważycie tylko koniec zdania.
 

BlossomValvi

Łucznik
To może lepiej byłoby napisać w jakich miejscach i spuścić kurtyna milczenia poprawki w byłym ewencie? Przecież i tak wiemy ze za rok te błędy znowu wywali* zwłaszcza jak iG wgra nowy turniej ;)

*oczywiscie jeśli ewent miskowy dotrwa do tego czasu w obecnej formie

Edit a poza tym o czym mamy pisać, jak lista aktualizacji jest tak uboga.
Mam wrażenie ze iG przeznaczyło dla Elvenaru tylko jednego programistę, który na dokładkę ma czas dla tego programu tylko w czasie coffe breaku i tu nie pomaga tłumaczenie ze nowy turniej bo tam od ponad miesiąca nic się nie dzieje...
 

DeletedUser174

Guest
Wiedziałem że się tego czepicie i nie zawiodłem się ;), pisząc to tak się zastanawiałem czy tego nie pominąć, ale ze względu że jest tam napisane " w kilku miejscach, w tym..." postanowiłem to zostawić będąc świadom że zauważycie tylko koniec zdania.
nasz problem bardziej polega na tym, że widzimy czego w tej aktu nie ma... i to trochę za bardzo boli. A boli jeszcze bardziej w zestawieniu z informacją, ze naprawili błąd z eventu, który już się skończył. Gdyby to nie było tragiczne, to byloby nawet bardzo śmieszne
 

DeletedUser174

Guest
Plany są takie, aby ten błąd został w jutrzejszej aktualizacji naprawiony.
Cóż... Cieszy takie info

Tylko skoro już Ig wie gdzie jest błąd i co ważniejsze jak go naprawić to otwartym pozostawie pytanie czemu mamy czekać do aktu? Tak, wiem to niby tylko jeden dzień.... Problem w tym, że błąd jest takiej wagi, że nie powinien czekać choćby minuty więcej niż to niezbędne. Czyli teoretycznie najdalej w poniedziałek (zgłoszenie jest z piątku, więc kilka dni ucieka na dni wolne) powinien być naprawiony. Padam na kolana w dziekczynnych poklonach na zapowiedź planów (czyli wyjdzie w praniu, bo plany to coś innego niż jednoznaczna deklaracja) i trzymam kciuki za realizację tych planów.

Zakichane Ig :(... Chociaż o wiadomości na apce bój był przez 2 lata, o mieczyki walczyliśmy z pół roku, błąd z fenkiem kilka tygodni trwał... A tu tylko tydzień... To chyba powinnam być jednak bardziej wdzięczna, ale chyba nie umiem
 

Nusion

Kapłan
Jest nadzieja, u mnie na becie już naprawione :)
Pewnie jutro dostaniemy to z aktualizacją, jeśli nic się nie wysypie ;)
 

Proqrator

Rozbójnik
@jarq Odnośnie poprawki skalowania na aplikacji. Teraz problem zniknął, ale za to zacina się obraz. Po powrocie do aplikacji nie można przemieszczać się po mieście. Dopiero trzeba kliknąć okno kupca, badania,mapa itp i wraca do normy wszystko. Nie wiem czy tylko u mnie czy wszędzie dlatego na razie nie zgłaszam w błędach
 
Do góry