• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.118

Suvetar

Wędrowiec
"Nowe powiadomienie na górze ekranu informuje Graczy korzystających z klienta Flash, że Adobe zakończy wspieranie Flash playera wraz z końcem roku 2020. To powiadomienie zachęca do zmiany na klienta HTML5 i da się je wyłączyć".
Czy ktoś mógłby w prosty sposób wyjaśnić ignorantce, co to znaczy? Nie mam pojęcia, czy jestem klientem Flash czy HTML5. Gram na komputerze, w przeglądarce. Sporadycznie na apce (czy apki to też dotyczy?); rzadko, zwłaszcza odkąd upiera się na połączenie wifi i w związku z tym średnio 4 razy trzeba ją włączać i wyłączać, zanim uruchomi grę.
Z góry dziękuję :)
 

Nusion

Kapłan
"Nowe powiadomienie na górze ekranu informuje Graczy korzystających z klienta Flash, że Adobe zakończy wspieranie Flash playera wraz z końcem roku 2020. To powiadomienie zachęca do zmiany na klienta HTML5 i da się je wyłączyć".
Czy ktoś mógłby w prosty sposób wyjaśnić ignorantce, co to znaczy? Nie mam pojęcia, czy jestem klientem Flash czy HTML5. Gram na komputerze, w przeglądarce. Sporadycznie na apce (czy apki to też dotyczy?); rzadko, zwłaszcza odkąd upiera się na połączenie wifi i w związku z tym średnio 4 razy trzeba ją włączać i wyłączać, zanim uruchomi grę.
Z góry dziękuję

Na przeglądarce w grze w prawym dolnym rogu kliknij na koło zębate, następnie znów na żółte koło zębate - opcje. Pojawi się okienko, gdzie musisz wejść w zakładkę "Konto" i tam możesz zobaczyć, czy masz zaznaczoną opcję "Włącz klienta HTML5". Jeśli nie, to warto to teraz zaznaczyć.

1606157340862.png
 

BlossomValvi

Łucznik
Pisząc tak kronikarsko, rozczuliło mnie to:

Aktualizacja 1.118
  • Magiczne Rezydencje i Magiczne Warsztaty od teraz zawsze są odblokowywane wraz z pierwszą technologią każdego kolejnego rozdziału, zamiast być przypisane do odpowiednich badań Warsztatów i Rezydencji w danym rozdziale. Ma to na celu uniknięcie zamieszania i rozwiązanie kilku problemów i błędów.

Historycznie sięgając aktualizaja 1.18 - link 1.18

  • Można ponownie ulepszać Magiczne Rezydencje i Magiczne Warsztaty za pomocą Diamentów. Aby odblokować nowy poziom trzeba ukończyć badanie Zaawansowanego Zwiadu na początku nowego rozdziału. W przyszłości będzie możliwość podnoszenia poziomu tych budynków za pomocą nowego przedmiotu: "schematu" - więcej informacji już wkrótce!

Jak to miło że gra zatoczyła pełne koło sięgając do korzeni ;>.
 

DeletedUser174

Guest
Pisząc tak kronikarsko, rozczuliło mnie to:

Aktualizacja 1.118

Historycznie sięgając aktualizaja 1.18 - link 1.18

Jak to miło że gra zatoczyła pełne koło sięgając do korzeni ;>.
wisienka! wprawdzie to nie jest kaliber wpadających na siebie ludzików, ale bardzo zbliżona kategoria :D

żeby nie krytykować wszystkiego w czambuł to zwróce uwagę na to:
Dodano skróty do podglądu profilu Bractwa (dotyczy aplikacji) oraz napisania nowej wiadomości do Arcymaga Bractwa w przeglądzie zgłoszeń dla Graczy starających się o członkostwo w Bractwach.
miejmy nadzieję, ze to trochę pomoże, bo czytelność opisu bractwa na aplikacji to jakieś nieporozumienie. Nowy gracz, który nie ma zielonego pojęcia o grze nie ma nawet szans go przeczytać... bo skąd ma wiedziec, ze coś takiego jest?
 

Proqrator

Rozbójnik
"Dodano skróty do napisania nowej wiadomości lub odwiedzenie miasta Gracza w przeglądzie zgłoszeń w oknie Bractwa."

Zgłosiłem to sporo ponad rok temu. Szybko poszło :)
 
Do góry