• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.119

Charlene

Szef kuchni
Żałuję, że nie jestem człowiekiem :( strasznie mi się podoba ten kobiecy avatar u Ludzi od IV rozdziału <3
 

DeletedUser174

Guest
Fantastycznie. Kiedyś mieliśmy wpadające na siebie ludziki. Mieliśmy poprawy okienek, bo się napisy nie mieszczą. Były poprawki w zakończonym już evencie. Teraz do kompletu mamy aktualizacje z obrazkami.... Nóż się w kieszeni otwiera...
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
"Iglica Wieczności - Wybór surowców wewnątrz Dyplomacji od teraz powinien prezentować surowce konsekwentnie w tej samej kolejności."
A nie można by usunąć tego irytującego przemieszczania się okienka z surowcami po każdym kliknięciu? Wystarczyłoby, gdyby się przemieszczał sam znacznik, pokazujący, w który slot teraz będziemy wrzucać, a same surowce powinny stać w miejscu - byłoby szybciej, a tak muszę czekać, aż okienko się przemieści, żeby wycelować w odpowiedni surowiec - przynajmniej mnie to strasznie irytuje.
 
Do góry