• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.125

BlossomValvi

Łucznik
No jak to nie np. Zajazd Grawitacyjny ... e ile ich mamy w PL 2-3 sztuki? ;)

Ogólnie ta wiadomość mnie martwi bo jak iG coś daje to druga ręka zabiera ...

Inny temat - dla apki miło ze będzie powiadomienie o nowości, ale problem jest z przewijaniem menu przy około kilkunastu różnych budynkach, może dałoby radę zrobić aby po prostu system zapamiętywał ostatnie położenie a nie za każdym razem od początku. Zwłaszcza ze to zapamiętywanie położenia jest w innej funkcji i działa pieknie
 

Koval92

Kapłan
Ten tekst z zajazdem grawitacyjnym i tym drugim budynkiem to był bardzo słaby, bo ten drugi budynek to był z lat 2016-17 jakoś i mało kto go ma, a zajazdów grawitacyjnych nie ma prawie nikt bo nie chcecie ich dać do eventów.
 

Sammi

Wędrowiec
Mi np. bardzo podoba się to, że można zmienić maila którym potwierdzamy konto, ponieważ na samym początku źle go wpisałam i nie miałam możliwości zarejestrowania się na forum
 

visit0r

Paladyn
mam wrażenie że dziś była aktualizacja
z opery da się wejść do ekranu miasta ale do panelu badań już nie
chrome i mozilla nie docierają nawet do widoku miasta :(
 

skrybik

Rozbójnik
U mnie na firefaxie wszystko chodzi zwyczajnie (nie liczę tutaj standardowego dlugiego ladowania i zamulania w pewnych momentach)
 

R Y C E K

Wędrowiec
Oprócz standardowego mulenia na 25 przy wgrywaniu wszystkie 6 moich przeglądarek nie odbiega od normy.
 
Do góry