• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.126

Charlene

Szef kuchni
  • Produkcja - Niektóre produkcje nie wyświetlały poprawnie bonusów zestawu, co mogło prowadzić do wyświetlania różnych liczb. Od teraz wyświetlane będą poprawnie
Rozumiem, że przekonamy się czy na Sowę faktycznie wpływają cudaki, bo to był właśnie problem zgłaszany na becie, że są wyświetlane inne wartości w budynku a inne przy zbiorze.

EDIT: jestem rozczarowana, bo liczyłam, że zostanie już wprowadzona opcja manufakturowa ;(
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Ja jestem rozczarowany, bezsensownymi opisami aktualizacji
- większość regularnych aktualizacji nie powinny być nimi nazwana bto drobne hotfixy błędów
- jak już coś wchodzi to jest przykryte zbędnymi wiadomosciami
- albo jak dziś całkowicie pominięte

tak się nie prowadzi dokumentacji oprogramowania (ani niczego co dajemy klientowi)

O co chodzi:
W opisie dla aplikacji mamy:
  • Budynki: Czas w niektórych budynkach (Bańkowa Platforma, Stonehenge) nie był wyświetlany poprawnie, od teraz będzie działał prawidłowo.
  • Przyciski: Niektórym przyciskom brakowało odpowiedniej czułości na dotyk, od teraz powinny odpowiednio reagować na nacisk palców
a gdzie informacja o wprowadzeniu multi-produkcji w manufakturach? To jest istotne a nie bzdety o czułości guziczków

to nie jest pierwszy taki przypadek, a co ciekawe opis zmian w sklepie aplikacji jest identyczny z forumowym - jakby ktoś chciał prześledzić historie zmian to ... nie
 

Charlene

Szef kuchni
Ja nie wiem jak można było zataić opcję równoległej produkcji w manufakturach ;( To jest jedna z ważniejszych funkcji i niesamowicie się cieszę, że działa w przeglądarce jak i apce:))))) coś cudownego! będzie dużooo łatwiej w przygodzie:)))
 

Matka Natura

Wędrowiec
chciałabym napisać tylko , że po aktualizacji znikły mi oferty u kupca mam jedynie zywe towary zwykłych nie mam ani jednej oferty moge wystawiac swoje więc pół biedy ale nie widz ofert innych
 

Tajniakos

Paladyn
chciałabym napisać tylko , że po aktualizacji znikły mi oferty u kupca mam jedynie zywe towary zwykłych nie mam ani jednej oferty moge wystawiac swoje więc pół biedy ale nie widz ofert innych
Warto zgłosić błąd w grze w tym dziale ----> Być może problem dotyczy większej grupy osób. W zgłoszeniu podaj czy problem dotyczy aplikacji czy też przeglądarkowej wersji gry. Ponad to warto też napisać do suportu o Twoim problemie tutaj -----> https://support.innogames.com/kb/Elvenar/pl_PL
Z pewnością ktoś Tobie pomoże :)
 

Matka Natura

Wędrowiec
Warto zgłosić błąd w grze w tym dziale ----> Być może problem dotyczy większej grupy osób. W zgłoszeniu podaj czy problem dotyczy aplikacji czy też przeglądarkowej wersji gry. Ponad to warto też napisać do suportu o Twoim problemie tutaj -----> https://support.innogames.com/kb/Elvenar/pl_PL
Z pewnością ktoś Tobie pomoże :)
zgłosiłam i twierdzą, że nie ma błędu widocznie na całym winiador nikt nic nie ma wystawione mimo, ze osoby obok mojego miasta maja pełno ofert ale może mieszkam w dolinie i tak jak wiatr śmiga po górze a w dolinie cisza może tu tak działają oferty haha tylko dziwne , że przed aktualizacja miałam całą masę ofert a pare sekund po aktualizacji znikło wszystko co im powiedziałam i oni dalej nie widzą problemu więc czekam 2 tyg. na kolejna aktualizację bo może to rozwiąże problem bo po kilkunastu wymienionych zdaniach i mailach oni dalej nie widza problemu a ja dalej widzę , ze nic nie widzę w zakładce zwykłe towary czy dowolne a co dziwne żyw towary mam a zwykłych nie ale nie chce mi się pisać już do nich wczoraj pół nocy przegadałam z nimi i oni twierdza że jest ok . Czekam wiec na aktualizację bo nie widzę innego wyjścia
 
Do góry